Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Półka ścienna dvd/rtv Signal podwójna

04-06-2014, 9:25
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 69.99 zł      Najwyzsza cena licytacji: zł      Aktualna cena: 69.99 zł     
Użytkownik www_wasserman_pl
numer aukcji: 4261236413
Miejscowość TRZEBIATOW
Kupiono sztuk: 6    Licytowało: 5    Wyświetleń: 49   
Koniec: 04-06-2014 09:22:39

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

szablon


Półka DVD/Tuner (2 poziomy)
Signal DVD-212


Półka DVD/Tuner (2 poziomy) Signal DVD-212

Półka DVD/Tuner (2 poziomy) Signal DVD-212

Półka SIGNAL DVD-212 E93702 została zaprojektowana dla urządzeń typu DVD, tuner satelitarny. Maksymalna nośność każdej półki to 8 kg.

Półka DVD/Tuner (2 poziomy) Signal DVD-212

Szklane półki wykonane są z hartowanego szkła o grubości 5 mm. Całość konstrukcji nośnej wykonana jest z aluminium, dzięki czemu cała konstrukcja półki jest lekka, ale zarazem bardzo stabilna. Półka posiada system ukrywania kabli, co poprawia estetykę wykonanej instalacji.

Półka DVD/Tuner (2 poziomy) Signal DVD-212

Położenie półek na szynie można regulować. Półka jest przeznaczona do montowania na ścianach których konstrukcja zapewnia odpowiednią wytrzymałość. Jeżeli użytkownik nie potrafi określić nośności ściany na której chciałby zamontować półkę powinien zwrócić się o pomoc do firmy wykonującej profesjonalnie tego typu prace montażowe.

Półka DVD/Tuner (2 poziomy) Signal DVD-212 Półka DVD/Tuner (2 poziomy) Signal DVD-212
Półka DVD/Tuner (2 poziomy) Signal DVD-212

Dostarczany zestaw jest pomyślany jako kompletny i wystarczający we wszystkich typowych przypadkach – w razie mniej typowych warunków profesjonaliści montujący tego typu sprzęt powinni zapewnić ewentualne dodatkowe elementy/środki niezbędne w określonej sytuacji.

Półka DVD/Tuner (2 poziomy) Signal DVD-212

Wymiary:

Półka DVD/Tuner (2 poziomy) Signal DVD-212

Specyfikacja:

Półka DVD/Tuner (2 poziomy) Signal DVD-212


Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa:

- W razie jakichkolwiek wątpliwości co do zrozumienia procedury prawidłowego montażu półki lub co do stabilności i bezpieczeństwa jej używania należy zwrócić się o pomoc do firmy wykonującej profesjonalnie tego typu prace montażowe.
- Przed rozpoczęciem montażu trzeba sprawdzić kompletność zestawu i stan elementów – w razie wątpliwości co do ich prawidłowego wykonania nie należy rozpoczynać montażu.
- Nieprawidłowy montaż może być przyczyną uszkodzenia ciała lub sprzętu.
- Półki nie wolno używać do celów niezgodnych z przeznaczeniem. Producent i dystrybutor nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za nieprawidłowy montaż lub sposób użycia.


Sprawdź swoją wysyłkę

Po wysyłce otrzymają Państwo maila z datą i nr wysyłki, reszta w rękach firmy kurierskiej. Pamiętaj, że my nie wozimy paczek, tylko je wysyłamy. Kontaktuj się z firma kurierską, jeśli ciężko zastać Cię w domu. W sprawnym odebraniu wysyłki pomoże na pewno poradnik - KLIKNIJ TU

Zobacz nasze pozostałe aukcje: Panelealle
Komentarze

Strona "o mnie"Wszystkie aukcje

Panelealle panel allegro