|
1.Proszę o kontakt w celu ustalenia kosztów dostawy zbiornika.
2.Prefabrykaty dostarczamy własnym transportem.
3.Nie ma możliwości odbioru osobistego.
4.Zastrzegamy Sobie możliwość opóźnienia w dostawie do 4h.
5.Nie ponosimy odpowiedzialności za koszty związane z wykopem.
6.Jeżeli piszesz e-mail , w sprawie ustalenia kosztów dostawy , napisz miejscowość i kod pocztowy, unikniemy nieporozumienia w wycenie.
7.Jeżeli to możliwe pozostaw numer telefonu oddzwonimy!!!
Proszę o przeczytanie dokładnie informacji, na temat dostawy sprzedawanego prefabrykatu.
|
|
+48 [zasłonięte] 617 335
+48 [zasłonięte] 605 868
Strona o mnie
|
11 1160 [zasłonięte] 2[zasłonięte]2020000 [zasłonięte] 316963
|
|
|
Zapraszam do zapoznania się z aukcją GutBet.
Aukcja dotyczy płyty najazdowej do zbiornika o pojemności 8m3 lub 10m3 i montaż za pomocą kleju nie pianki.
Posiadamy inne płyty ,które znajdują sie na innych moich aukcjach. Za ile wylicytujesz za tyle kupujesz + koszt transportu!!!
Poglądowe zdjęcia płyt są na rysunkach. Możemy wykonać płyty bez otworów.
Zakupy przez serwis Allegro gwarantują Ci bezpieczny zakup. Nie daj się oszukać nie kupuj poza Allegro.
Płyty mają szerokie zastosowanie takie jak:
-płyta na szambo
-płyta na przejazd rowu melioracyjnego
-utwardzenie terenu
-wymiar 3m/2,4m/16cm/gr.
itp.
.
Płyty są wykonane z Betonu B-25 i drutu żebrowanego fi 8 i fi 10. Prefabrykaty są wykonane zgodnie z projektem technicznym.
Firma GutBet daje państwu gwarancję i bierze całkowitą odpowiedzialność, za użyte materiały w procesie produkcyjnym . Kupując u nas jesteś pewien jakości świadczonych usług, gwarancji na montowane przez nas wyroby , miłą i fachową obsługę.
Certyfikat jakości klasy betonu , zawartych w nim uszczelniaczy i utwardzaczy.
Deklaracja zgodności
Projekt Tech.
Jeżeli zdecydujecie się państwo na zakup , a macie jakieś pytania proszę o kontakt telefoniczny lub pisemny , postaramy się pomóc rozwiać wszelkie wątpliwości i podzielić się własnym doświadczeniem, co do wyboru .Wykonujemy wycenę dostawy łączonej lub indywidualnej.
Organizujemy transporty na terenie Całego Kraju!!!
Transport łączony jest ustalany telefonicznie.
-Płyta jezdna (nośność 12ton)
Płyta jezdna ma 16 cm grubości i jest podwujnie zbrojona.
Płyta standardowa ma 10cm i jest zbrojona jednokrotnie.
Wystawione na innych aukcjach
|
|
Jednokomorowy lub dwukomorowy z przegrową w monolicie
Jednokomorowy łączony
Dwukomorowy łączony
|
|
Transport
1.Koszt transportu 3zł/km
2.Transport łaczony ustalany indywidualnie.
3.Firma GutBet zastrzega sobie mozliwosc opóźnienia w dostawie do 4h. Spowodowane jest to róznymi warunkami na drodze.
4.Produkty dostarczane są do 14 dni od złożenia zamówienia.
Kopanie
Jesteśmy wstanie wykonać wykop pod zbiornik. Dysponujemy koparką na terenie : Warszawy i okolic, Ursynowa ,Ząbek ,Piaseczna, Nadarzyna, Lublina i okolic, Nałęczowa, Kielc i okolic, Legionowa, Płońska , Tłuszcza, Łodzi, Białegostoku , Sokółki, Wrocław-Jelcz. i wielu innych proszę pytać o dostępność w twojej miejscowości.
|
|