Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Płyta montażowa do wyciągarki Mitsubishi L200

20-01-2012, 9:41
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 251 zł     
Użytkownik motoegopl
numer aukcji: 2013489817
Miejscowość CAŁA POLSKA
Wyświetleń: 46   
Koniec: 21-01-2012 15:57:48

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Wysyłka

Szanujemy Twój czas, dlatego staramy się szybko (w ciągu 48h) realizować zamówienia.
W wyjątkowych wypadkach czas ten może się wydłużyć do 5 dni (zależy od kompletowania towaru na magazynie).

Wszystkie przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich UPS lub DHL w dniu otrzymania zapłaty lub w wypadku płatności przy odbiorze natychmiast po skompletowaniu zamówienia.

15 zł brutto

W przypadku zapłaty za produkt przelewem na nasze konto bankowe lub za pomocą Płacę z Allegro.

20 zł brutto

W przypadku wybrania zapłaty za pobraniem.

Płatności
place-z-allegro.png

Płacę z Allegro

platnosc-przy-dostawie

Płatność przy dostawie

platnosc-przelewem-na-konto

Przelew na konto:
42 1030 [zasłonięte] 1[zasłonięte]1590000 [zasłonięte] 799427

Kontakt

Jeśli masz pytania lub nie jesteś pewien, czy ten produkt pasuje do Twojego auta, skontaktuj się z nami.

telefon kontaktowy Armatus Sp. Z O.O.

22[zasłonięte]517-92
22[zasłonięte]517-92
22[zasłonięte]517-92

gadu-gadu gg do Armatus Sp. Z O.O.

GG: [zasłonięte]67110

email do Armatus Sp. Z O.O.

[zasłonięte]@motoego.pl

 

GODZINY PRACY
Pon-Pt: 8:00 - 18:00

Prosimy dzwonić tylko
w tych godzinach.

Dlaczego Motoego?

  8 powodów, dla których warto kupować u nas

 • Konkurencyjne ceny
  oferujemy produkty wysokiej jakości, dlatego czasami mogą one kosztować więcej niż u innych sprzedawców.
 • Legalność produktów
  zaopatrujemy się u zaufanych producentów i dostawców.
 • Szybka wysyłka
  większość zamówień realizujemy w ciągu 24h, w wyjątkowych wypadkach czas ten może się wydłużyć do 5 dni, o czym zawsze Cię poinformujemy.
 • Gwarancja
  oferujemy wyłącznie produkty posiadające gwarancje producenta.
 • Pewność
  do każdej transakcji wystawiamy dokument sprzedaży (fvat).
 • Uczciwa polityka zwrotów
  i reklamacji

  działamy zgodnie
  z prawem, możesz zwrócić towar bez podawania przyczyny lub go reklamować.
 • Przyjazna obsługa
  nasi konsultanci z przyjemnością pomogą Ci dobrać część do auta
  i udzielą informacji.
 • Szeroki asortyment
  potrzebujesz produktu, a nie widzisz go w naszej ofercie? Spytaj nas o niego. Prawdopodobnie posiadamy ten produkt na stanie magazynowym.
Karta produktu

Płyta montażowa do wyciągarki Mitsubishi L200 od 2[zasłonięte]002-20

indeks: C-0033/3

PROMOCJA

TYP/MODEL: C-0033/3

cena: 251 zł z VAT + koszty wysyłki

OPIS PRODUKTU

Płyta montażowa  wyciągarki do samochodu: MITSUBISHI L200 pozwala na montaż wyciągarki pod przednim zderzakiem. Zestaw zawiera wszystkie potrzebne elementy.

 

ZOBACZ NASZE INNE AUKCJE Z PODOBNYMI PRZEDMIOTAMI

Składając zamówienia na motoegopl akceptujesz warunki podane na każdej aukcji oraz regulamin który jest dostępny TUTAJ

UWAGA!!! Jeśli nie jesteś pewien czy ten produkt jest właściwy do Twojego auta skontaktuj się z naszym doradcą, który udzieli Ci wskazówek jak dobrać odpowiedni produkt lub wskaże aukcje z właściwym produktem.

Opisy pochodzą ze stron producentów i/lub dystrybutorów i mimo staranności przy ich dodawaniu mogą zawierać błędy. Opisy oraz zdjęcia nie są więc podstawą do roszczeń wobec aukcji wystawionych przez naszą Firmę. Jeśli zauważysz błąd w opisie prosimy o kontakt mailowy w celu potwierdzenia stanu faktycznego.

Galeria zdjęć
Płyta montażowa do wyciągarki Mitsubishi L200
Gwarancja

Jeżeli producent z oferowanych przez nas produktów udziela gwarancji, jej warunki zostały dołączone do produktów lub zamieszczamy ją poniżej.

Zwroty towarów i reklamacje

Zwroty:

Produkt nie pasuje do Twojego auta? Możesz go zwrócić w ciągu 10 dni od daty otrzymania przesyłki nawet bez podawania przyczyny. Produkt nie może być używany ani zniszczony. Sam decydujesz, czy chcesz wymienić go na inny, czy otrzymać zwrot pieniędzy.

Zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. 2000, nr 22, poz. 271 ze zm.) możesz odstąpić od umowy zawieranej na odległość (zwrócić zakupiony produkt za zwrotem ceny) bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty otrzymania produktu.
Warunkiem skorzystania z tego uprawnienia jest zwrócenie w tym terminie produktu, który nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany produkt musi być kompletnie zapakowany w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu (nieusunięta folia, niezniszczone pudełko). Do niego należy dołączyć dowód zakupu (fvat lub paragon) oraz uzupełnione oświadczenie o odstąpieniu od umowy - WZÓR OŚWIADCZENIA DO POBRANIA TUTAJ - (należy podać m.in. dane kontaktowe oraz numer konta bankowego w celu zwrotu wartości towaru, a w przypadku gdy towar został zakupiony na paragon fiskalny należy podać dane osobowe w tym pesel).

W przypadku skutecznego złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy tj. z zachowaniem powyższych warunków zwrócimy Ci kwotę w wysokości ceny produktu w ciągu 3 dni roboczych od dnia otrzymania podpisanej przez Ciebie korekty dokumentu sprzedaży. Przelewu bankowego dokonujemy na konto wskazane w oświadczeniu. Koszt odesłania produktu poniesiony przez klienta nie podlega zwrotowi.

W przypadku sprzedaży na paragon fiskalny zwrot ceny produktu nastąpi po pozytywnej weryfikacji produktu. Zwrot ceny produktu nastąpi przelewem bankowym na konto wskazane przez kupującego w oświadczeniu.

Reklamacje:

Otrzymujesz produkt i stwierdzasz, że jest on uszkodzony lub posiada wady techniczne? Możesz złożyć reklamację do naszego sklepu. Jeśli reklamacja będzie uzasadniona, wymienimy produkt na nowy, a jeśli będzie to niemożliwe, zwrócimy Ci koszty jego oraz wysyłki. Przed uznaniem reklamacji koszty wysyłki reklamowanego towaru ponosi Kupujący.

Jeżeli po otrzymaniu produktu znalazłeś w nim wady techniczne lub uszkodzenia możesz złożyć reklamację. Odeślij produkt wraz z protokołem reklamacyjnym (wzór protokołu do pobrania TUTAJ (LINK) oraz dowodem zakupu (fvat lub paragonem) na niżej podany adres

Twoja reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni roboczych od daty jej wpłynięcia. Jeśli będzie uzasadniona, wymienimy produkt na nowy, a jeśli będzie to niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), zwrócimy Ci koszty jego oraz wysyłki lub zaproponujemy inny, dostępny w magazynie. Przed uznaniem reklamacji koszty odesłania reklamowanego towaru pokrywa Kupujący.

Adres:

Armatus Sp. z o.o.
Sklep Motoego.pl
Dział Zwrotów i Reklamacji
ul. Klonowa 48, Kajetany
05-830 Nadarzyn

Towar reklamowany oraz zwracany Kupujący wysyła na podany adres na własny koszt – nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.