Płyta indukcyjna EH631FA18 SIEMENS EH631FA18E
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik partnermarzena5
numer aukcji: 5053920413
Miejscowość Dąbrowa Górnicza
Wyświetleń: 20
Koniec: 16-02-2015, 21:04
Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Marka: Siemens
Szerokość (cm): 60.00
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha
O NAS KOMENTARZENASZE AUKCJEKONTAKT
Telewizory i RTVAGD wolnostojąceAGD do zabudowyAGD drobneFoto i kameryMultimedia
Kontakt
Potrzebujesz pomocy?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!
Telefon:
32[zasłonięte]262-46 / 691-[zasłonięte]-502
E-mail:
[zasłonięte]@mycenter.pl
Odbiór osobisty
Zakupiony towar można odebrać osobiście w naszym sklepie (po wcześniejszym uzgodnieniu).
Adres sklepu:
Królowej Jadwigi 42
41-300 Dąbrowa Górnicza
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 900 – 1700
Soboty: 900 – 1300
Niedziele: nieczynne
Serdecznie zapraszamy!
Formy płatności
Gotówka - przy odbiorze towaru
Przelew - przedpłata
PayU - przelew lub raty
Dane do wpłaty
Numer konta:
46 1050 [zasłonięte] 1[zasłonięte]2300023 [zasłonięte] 561700
AGD Market Sp. z o.o.
ul. Kopalniana 32
41-807 Zabrze
Konto: ING Bank Śląski S.A.
Przedłużenie gwarancji
Przedłuż gwarancję na zakupione urządzenia nawet do 5 lat! O szczegóły pytaj sprzedawcę.
Przedmiot aukcji
Bezramkowa z ozdobnym szlifem
Płyta indukcyjna, 60 cm
Płyta indukcyjna: gotuj szybko, czysto i bezpiecznie
  • sterowanie touchSlider: niezwykle intuicyjna i szybka regulacja temperatury pola grzewczego
Design
  • Szkło ceramiczne, bez nadruku
Komfort
  • 4 Indukcyjne pola grzewcze
  • 17 stopni mocy
  • Timer z funkcją wyłączenia dla każdego pola
  • Sygnał dźwiękowy końca pracy
  • Funkcja reStart
  • Funkcja quickStart
  • Wyświetlacz zużycia energii
  • Dwustopniowy wskaźnik zalegania ciepła
Bezpieczeństwo
  • Elektroniczne rozpoznawanie obecności naczyń
  • Zabezpieczenie przed uruchomieniem przez dzieci
  • Czasowy wyłącznik bezpieczeństwa
  • Funkcja shortClean
  • Funkcja powerManagement
  • Wskaźnik zalegania ciepła dla wszystkich stref
  • Główny wyłącznik
Wyposażenie klasy Premium:
  • Sterowanie touchSlider
Szybkość:
  • Funkcja powerBoost dla wszystkich stref grzewczych
Wymiary:
  • Długość kabla (1,1 m )
  • Moc przyłączeniowa: 4,6 kW
  • Min. grubość blatu: 20 mm
Główne właściwości
Marka Siemens
Świadectwa homologacji AENOR, CE
Nazwa modelu/ linia EH631FA18E
Kolor powierzchni Czarny
Do zabudowy / wolnostojące zintegrowane
Usytuowanie panelu sterowania Z przodu
Elementy obsługi TouchSlider (Timer)
Długość kabla przyłączeniowego (cm) 110,0 cm
Wymiary urządzenia (mm) 57.0 x 592 x 522 mm
Wymiary 1 modułu grzewczego (mm) 145 mm
Wymiary 2 modułu grzewczego (mm) 180 mm
Wymiary 3 modułu grzewczego (mm) 145 mm
Wymiary 4 modułu grzewczego (mm) 180 mm
Moc przyłączeniowa (W) 4 600 W
Liczba elektrycznych pól grzewczych 0
Liczba elektrycznych stref gotowania 4
Rodzaj zasilania Elektryczna
Nazwa produktu/ rodzina Stefa grzejna ceramika
Rodzaj ramki Szlif ozdobny z przodu
System zapłonu nie
Wskaźnik włączenia urządzenia nie
Liczba indukcyjnych pól grzewczych 4
Typ płyty podpalnikowej Brak
Usytuowanie 1 modułu grzewczego z przodu po lewej stronie
Usytuowanie 2 modułu grzewczego z tyłu po lewej stronie
Usytuowanie 3 modułu grzewczego Strefa grzejna z tyłu prawa
Usytuowanie 4 modułu grzewczego Strefa grzejna z przodu prawa
Wymagana przestrzeń instalacyjna (WxSxG) 51 x 560 x 490-500 mm
Rodzaj wtyczki Bez wtyczki
Moc 1 modułu grzewczego (kW) 1.4 kW
Moc 2 modułu grzewczego (kW) 1.8 kW
Moc 3 modułu grzewczego (kW) 1.4 kW
Moc 4 modułu grzewczego (kW) 1.8 kW
Grupa produktowa Płyty do zabudowy
Liczba promieniowych pól grzewczych 0
Wyłącznik główny Tak
Rodzaj grzania 1 modułu grzewczego Normalna strefa grzejna, Ogrzewanie indukcyjne
Rodzaj grzania 2 modułu grzewczego Normalna strefa grzejna, Ogrzewanie indukcyjne
Rodzaj grzania 3 modułu grzewczego Ogrzewanie indukcyjne
Rodzaj grzania 4 modułu grzewczego Ogrzewanie indukcyjne
Napięcie (V) 220-240 V
Szerokość urządzenia (mm) 592 mm
Typ urządzenia 60
Wzornictwo - linia stylistyczna Szlif ozdobny z przodu
Głębokość instalacyjna 51,0 mm