PŁYTA INDUKCYJNA BOSCH PIE375C14E BĘDZIN RATY!!
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik AWO-RTV-AGD
numer aukcji: 4993240080
Miejscowość Będzin
Wyświetleń: 1
Koniec: 28-01-2015, 12:59
Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Marka: Bosch
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha
AWO
Inne moje aukcje | Moje Komentarze | Dodaj do ulubionych
Nazwa modelu/ linia PIE375C14E
Usytuowanie panelu sterowania Z przodu
Rodzaj sterowania elektroniczna
Długość kabla przyłączeniowego (cm) 110,0 cm
Wymiary 1 modułu grzewczego (mm) 210 mm
Wymiary 2 modułu grzewczego (mm) 145 mm
Kod EAN 4 242 002 473 956
Moc przyłączeniowa (W) 3 700 W
Liczba elektrycznych stref gotowania 2
Rodzaj zasilania Elektryczna
Nazwa produktu/ rodzina Vario/Domino stefa grzejna cer
Rodzaj ramki Szlif przód/tył i listwy po b.
Częstotliwość (Hz) 50; 60 Hz
Liczba halogenowych pól grzewczych 0
System zapłonu nie
Wskaźnik włączenia urządzenia nie
Liczba indukcyjnych pól grzewczych 2
Typ płyty podpalnikowej Brak
Usytuowanie 1 modułu grzewczego z przodu po środku/centralnie
Usytuowanie 2 modułu grzewczego z tyłu po środku
Rodzaj wtyczki Bez wtyczki
Moc 1 modułu grzewczego (kW) 2.2 kW
Moc 2 modułu grzewczego (kW) 1.4 kW
Grupa produktowa ##translation missing##
Liczba promieniowych pól grzewczych 0
Rodzaj regulacji Płynna regulacja temperatury
Wyłącznik główny Tak
Rodzaj grzania 1 modułu grzewczego Normalna strefa grzejna, Ogrzewanie indukcyjne
Rodzaj grzania 2 modułu grzewczego Normalna strefa grzejna, Ogrzewanie indukcyjne
Napięcie (V) 220-240 V
Waga brutto (kg) 6,000 kg
Waga netto (kg) 5,000 kg
Szerokość urządzenia (mm) 306 mm
Wymiary urządzenia (mm) 57.0 x 306 x 527 mm