Płyta indukcyjna Bosch PIA611F18E- 4600W Rybnik
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik RYBNIK263
numer aukcji: 5062164091
Miejscowość Rybnik
Wyświetleń: 13
Koniec: 19-02-2015, 12:37
Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Marka: Bosch
Szerokość (cm): 60.00
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha
O NAS KOMENTARZENASZE AUKCJEKONTAKT
Telewizory i RTVAGD wolnostojąceAGD do zabudowyAGD drobneFoto i kameryMultimedia
Kontakt
Potrzebujesz pomocy?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!
Telefon:
32 [zasłonięte] 89 / 691 [zasłonięte] 184
E-mail:
[zasłonięte]@MYCENTER.PL
Odbiór osobisty
Zakupiony towar można odebrać osobiście w naszym sklepie (po wcześniejszym uzgodnieniu).
Adres sklepu:
JANKOWICKA 2
44-200 RYBNIK
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 900 – 1800
Soboty: 900 – 1400
Niedziele: nieczynne
Serdecznie zapraszamy!
Formy płatności
Gotówka - przy odbiorze towaru
Przelew - przedpłata
PayU - przelew lub raty
Dane do wpłaty
Numer konta:
46 1050 [zasłonięte] 1[zasłonięte]2300023 [zasłonięte] 561700
AGD Market Sp. z o.o.
ul. Kopalniana 32
41-807 Zabrze
Konto: ING Bank Śląski S.A.
Przedłużenie gwarancji
Przedłuż gwarancję na zakupione urządzenia nawet do 5 lat! O szczegóły pytaj sprzedawcę.
Indukcja: szybkość, precyzja, łatwe czyszczenie i niskie zużycie energii
Wskaźnik zużycia energii: pokazuje zużycie energii podczas ostatniego gotowania
PowerBoost: zwiększa moc wybranego pola grzewczego i skraca czas gotowania z mocą większą aż do 50%.
Design
Bezramkowa
Komfort
4 Indukcyjne strefy grzewcze
Sterowanie DirectSelect
17 stopni mocy
Timer z funkcją wyłączenia dla każdego pola
Sygnał dźwiękowy końca pracy
Ceramika HighSpeed
Funkcja "krótkie czyszczenie"
Funkcja QuickStart
Funkcja ReStart
Wyświetlacz zużycia energii
Długość kabla (1,1 m )
Bezpieczeństwo
2 stopniowy wskaźnik zalegania ciepła
Zabezpieczenie przed uruchomieniem przez dzieci
Czasowy wyłącznik bezpieczeństwa
Funkcja PowerManagement
Główny wyłącznik
Szybkość:
Funkcja PowerBoost dla wszystkich stref grzewczych
Min. grubość blatu: 20 mm
Moc przyłączeniowa: 4,6 kW
Ogólne funkcje
Marka Bosch
Nazwa modelu/ linia PIA611F18E
Kolor powierzchni Czarny
Do zabudowy / wolnostojące zintegrowane
Usytuowanie panelu sterowania Z przodu
Elementy obsługi DirectSelect 1.0 (Timer)
Długość kabla przyłączeniowego (cm) 110,0 cm
Wymiary urządzenia (mm) 57.0 x 592 x 522 mm
Wymiary 1 modułu grzewczego (mm) 145 mm
Wymiary 2 modułu grzewczego (mm) 180 mm
Wymiary 3 modułu grzewczego (mm) 145 mm
Wymiary 4 modułu grzewczego (mm) 180 mm
Moc przyłączeniowa (W) 4 600 W
Liczba elektrycznych pól grzewczych 0
Liczba elektrycznych stref gotowania 4
Rodzaj zasilania Elektryczna
Nazwa produktu/ rodzina Stefa grzejna ceramika
Rodzaj ramki Bezramkowa
Częstotliwość (Hz) 50; 60 Hz
Wskaźnik włączenia urządzenia nie
Liczba indukcyjnych pól grzewczych 4
Typ płyty podpalnikowej Brak
Usytuowanie 1 modułu grzewczego z przodu po lewej stronie
Usytuowanie 2 modułu grzewczego z tyłu po lewej stronie
Usytuowanie 3 modułu grzewczego Strefa grzejna z tyłu prawa
Usytuowanie 4 modułu grzewczego Strefa grzejna z przodu prawa
Wymagana przestrzeń instalacyjna (WxSxG) 51 x 560 x 490-500 mm
Rodzaj wtyczki Bez wtyczki
Moc 1 modułu grzewczego (kW) 1.4 kW
Moc 2 modułu grzewczego (kW) 1.8 kW
Moc 3 modułu grzewczego (kW) 1.4 kW
Moc 4 modułu grzewczego (kW) 1.8 kW
Grupa produktowa Płyty do zabudowy
Wyłącznik główny Tak
Rodzaj grzania 1 modułu grzewczego Normalna strefa grzejna, Ogrzewanie indukcyjne
Rodzaj grzania 2 modułu grzewczego Normalna strefa grzejna, Ogrzewanie indukcyjne
Rodzaj grzania 3 modułu grzewczego Ogrzewanie indukcyjne
Rodzaj grzania 4 modułu grzewczego Ogrzewanie indukcyjne
Napięcie (V) 220-240 V
Waga brutto (kg) 12
Waga netto (kg) 11
Szerokość urządzenia (mm) 592 mm
Typ urządzenia 60
Wzornictwo - linia stylistyczna Bezramkowa
Głębokość instalacyjna 51,0 mm