Płyta gazowa
PG1920X sprosta wymaganiom nawet największych mistrzów sztuki kulinarnej. Stabilne żeliwne ruszty i wygodne pokrętła gwarantują komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Płyta doskonale wkomponuje się w nowoczesne kuchenne wnętrze, tym bardziej że wykonana została ze stylowego inoxu.
Wygodę i bezpieczeństwo użytkowania płyty PG1920X zapewniają
żeliwne ruszty. Są stabilne i obejmują całą powierzchnię płyty. Naczynie, nawet to o niestandardowej wielkości, można położyć na płycie w dowolnym miejscu, bez obaw że się zsunie. Ponadto ruszty łatwo utrzymać w czystości.
Produkty Amica powstają z myślą o bezpieczeństwie użytkowania. Dlatego płyta gazowa PG1920X wyposażona została w
zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, które eliminuje niebezpieczeństwo ulatniania się. Gdy płomień zgaśnie w skutek zalania palnika lub przeciągu, zabezpieczenie automatycznie odetnie dopływ gazu.
Wygodnym rozwiązaniem, zastosowanym w płycie PG1920X jest
zapalacz gazu w pokrętle. Wystarczy nacisnąć i przekręcić dowolne pokrętło, a wybrany palnik zapali się automatycznie.
Płyta PG1920X wyposażona została w system OptiGas. Dzięki tej technologii moc palników obniżona została o ok. 10% w stosunku do standardowych palników. W rezultacie korona płomienia nie wychodzi poza dno garnka, ciepło nie ucieka na boki, a co za tym idzie, zużycie gazu jest mniejsze.
| Parametry: |
| Gwarancja: |
24 miesiące |
| Linia: |
Nie |
| Kolor płyty: |
Inox |
| Funkcje: |
| Sterowanie: |
Mechaniczne |
| Zapalarka gazu: |
W pokrętle |
| Fizyczne: |
| Wysokość [cm]: |
4 |
| Szerokość [cm]: |
60 |
| Głębokość [cm]: |
53 |
| Wykonanie płyty: |
Stal nierdzewna |
| Panel sterujący: |
| Własne sterowanie: |
tak |
| Wygląd: |
Pokrętła z przodu narożnie na płycie |
| Techniczne: |
| Moc całkowita [W]: |
7400 |
| Współpracuje z panelem / piekarnikiem: |
Nie dotyczy |
| Zabezpieczenie przeciwwypływowe: |
tak |
| Płyta: |
| Ilość palników: |
4 |
| Palnik 1: |
Moc [W]: 1000, Średnica [mm]: 40 |
| Palnik 2: |
Moc [W]: 1800, Średnica [mm]: 65 |
| Palnik 3: |
Moc [W]: 1800, Średnica [mm]: 65 |
| Palnik 4: |
Moc [W]: 2800, Średnica [mm]: 90 |
| Palnik 5: |
Nie dotyczy |
| Palnik 6: |
Nie dotyczy |
| Ruszt: |
Podwójny, Żeliwny |
| Zastosowane technologie: |
OptiGas |