Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Pędzelek do czyszczenia optyki Orion

22-01-2014, 19:05
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 35 zł     
Użytkownik deltaoptical
numer aukcji: 3817822966
Miejscowość WARSZAWA / GDAŃSK / KATOWICE
Wyświetleń: 7   
Koniec: 20-01-2014 00:00:00
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha
Pędzelek do czyszczenia optyki OrionKupując towar na naszych aukcjach masz pewność, że towar pochodzi bezpośrednio od dystrybutora.


Natychmiastowa wysyłka kurierem !!!
Warszawa, Katowice, Gdańsk
Faktura VAT/paragon

Bardzo miękkie włosie syntetyczne pędzelka idealnie usuwa zanieczyszczenia z powierzchni optycznych. Po wyczyszczeniu optyki pędzelkiem najlepiej zastosować opcjonalny płyn czyszczący i ściereczkę dla uzyskania najlepszych rezultatów.


Kup teraz za 35 zł!
  • Jesteśmy pewnym sprzedawcą, nasza firma jest obecna na rynku od wielu lat. Konsekwentne i rzetelne podejście nie tylko do biznesu, lecz przede wszystkim do pasji swojej i naszych Klientów, pozwoliło nam wprowadzić na polski rynek sprzęt obserwacyjny firm o światowej renomie. Zaufali nam najlepsi: Sky-Watcher, Celestron, Yukon, Pulsar, Baader Planetarium, Vixen, William Optics, Pentax, Tele-Vue, Takahashi, Lunt, Imaging Source, Atik, Dedal - producenci, którzy na całym świecie posiadają miliony zadowolonych Klientów.
  • Z dbałością i zaangażowaniem podchodzimy do obsługi Klienta. Służymy poradą i pomocą na każdym etapie sprzedaży.Sprawdź nasze komentarze.
  • Posiadamy największą sieć sprzedaży detalicznej. Produkty z naszej oferty można obejrzeć i odebrać w jednym z naszych czterech salonów sprzedaży sprzętu obserwacyjnego.
  • W trosce o to, aby produkty Delta Optical służyły Państwu jak najdłużej stworzyliśmy szybki i sprawny serwis wszystkich urządzeń dostępnych w naszej ofercie. Serwis zajmuje się obsługą napraw gwarancyjnych, jak również pogwarancyjnych, w tym w miarę możliwości (z uwagi na dostępność części zamiennych oraz technologii) także innych urządzeń optycznych różnych marek.
  • Oferowane przez nas produkty reprezentują rewelacyjny stosunek jakości do ceny, zyskały uznanie wśród uzytkowników w Polsce jak i wielu krajach UE.
  • Firma Delta Optical zostałą uhonorowana prestiżową nagrodą "Dystrybutor Roku 2008 - przyznaną przez vortal optyczne.pl
  • Naszymi produktami wspieramy pracę profesjonalistów -mamy zaszczyt być wyłącznym dostawcą sprzętu optycznego dla ratowników TOPR, z naszego sprzętu korzystają: Policja, służby ochrony portów lotniczych, Straż Graniczna.

Zobacz inne moje aukcje Pozostałe aukcje »
© Aplon

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie informacji i materiałów reklamowych z naszych aukcji.
Copyright © 2010 Delta Optical