Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

OXFORD - Encyklopedia Szkolna 6 tomów + Indeks

19-01-2012, 15:37
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Aktualna cena: 50 zł     
Użytkownik madcat_84
numer aukcji: 2043713246
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 29   
Koniec: 14-01-2012 19:58:45

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Okładka: twarda
Rok wydania (xxxx): 1991
Język: polski
Przedział wiekowy: dla młodzieży (13-18 lat),
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

 
Witam Serdecznie!


Mam do zaoferowania Encyklopedię Szkolną wydawnictwa OXFORD University Press


Encyklopedia składa się z sześciu tomów oraz osobnego indeksu, ułatwiającego odnalezienie poszukiwanego hasła. OXFORD Encyklopedia Szkolna to dla młodego człowieka doskonały punkt wyjścia do poznawania świata pełnego interesujących procesów i zjawisk. W przygotowaniu Encyklopedii uczestniczyło w Wielkiej Brytanii wiele osób, z których każda jest ekspertem w innej dziedzinie. Zasięgano także opinii i dar samej młodzieży, prosząc, by wskazała tematy najbardziej ją interesujące. Encyklopedię przetłumaczono z języka angielskiego, zachowując angielską kolejność alfabetyczną haseł. Aby polskiemu Czytelnikowi łatwiej było dotrzeć do konkretnego hasła, edycja polska zawiera osobny tom - indeks, odnalezienie hasła jest więc banalne także dla osób nie znających angielskiego.


Encyklopedię wydano w Wlk. Brytanii w 1991 roku, hasła opracowano w latach 1987- 90, jednak wydanie polskie, będące przedmiotem tej aukcji zostało uaktualnione w 1992 roku, uwzględnia więc wszystkie wielkie zmiany geopolityczne po 1989r.


Encyklopedia jest lekko używana, wszystkie swoje lata właściwie przeleżała na półce i choć z niej korzystałem, jest w bardzo dobrym stanie, gdyż z reguły dbam o swoje książki. Nie przewiduję sprzedaży pojedynczych tomów, zależy mi na przekazaniu całego kompletu, by służył kolejnemu młodemu człowiekowi w zdobywaniu wiedzy, jak służył mi na przestrzeni lat.


Gorąco POLECAM! Zachęcam do kontaktu, odpowiem na wszystkie pytania! Proponuję także zajrzeć na moje pozostałe aukcje, wiele ciekawych, pasjonujących lub po prostu legendarnych książek czeka na nowego, światłego właściciela, który zrobi z nich dobry użytek i zadba o nie należycie :-)