Zamówienia i porady specjalisty
tel 604 [zasłonięte] 465
e-mail [zasłonięte]@interia.pl |
|
nr. konta
02 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 674247
|
|
Koszty wysyłki podane są zawsze w opisie przedmiotu – zależą tylko i wyłącznie od jego wagi. Nie pobieramy żadnych opłat za pakowanie paczek, kartony, folie, taśmy itp.
|
|
Możliwy odbiór osobisty.
ul. Kościuszki 35b
96-315 Wiskitki
|
1. Nie masz zamiaru kupować to nie licytuj - nie ma możliwości odwołania oferty kup-teraz.
2. W tytule przelewu podaj swój nick z allegro lub nr aukcji.
3. Prosimy o podpisywanie się w e-mailach oraz prowadzenie korespondencji w formie "odpowiedz nadawcy"
4. Na określenie formy płatności i wysyłki, lub wpłatę na konto czekamy do 2 tygodni po czym wysyłamy przypomnienie.
5. Kupujący wystawia komentarz jako pierwszy.
6. W razie jakichkolwiek pytań lub niejasności proszę o kontakt.
7. Preferujemy kontakt e-mail.
8. Pracujemy od 8.00 do 20.00
|
|
Witam na mojej aukcji
na której oferuję
Suszony Owoc Maliny 50g. na nalewkę.
Owoce zalać dwoma litrami alkoholu 40-50% i odstawić na około dwa tygodnie.
Nalewka z malin ma właściwości lecznicze, wywołuje poty, działa przeciwgorączkowo oraz przeciwkaszlowo. Może być stosowana w stanach przeziębień, także w stanach grypy czy anginy. Reguluje pracę przewodu pokarmowego.
Profesjonalne nalewki zdrowotne wytwarza się metodą destylacji. Natomiast w warunkach domowych najczęściej stosuje się metodę maceracji. Polega ona na przygotowaniu aromatycznych wyciągów z ziół rozpuszczanych w alkoholu i wodzie. Świrze zioła zalewa się wysoko procentowym alkoholem(70-96%), a 40-46% alkoholem zioła suche. Ważny jest również czas macerowania, który zależy od rodzaju produktu. Świerze zioła wystarczy macerować jedynie kilka godzin. Z kolei zioła suszone wymagają czasami kilku tygodni macerowania w alkoholu.
Waga netto: 50g.
Przesyłka biznesowa - paczka dociera do klienta w ciągu 24 do 48h od momentu nadania.
Zakupy na moich aukcjach są w 100% bezpieczne!
Jesteśmy legalnie działającą firmą. Do każdych zakupów dołączony jest paragon lub na życzenie faktura vat.
Wszystkie nasze aukcję objęte są Programem Ochrony Kupujących.
Program zapewnia Kupującemu rekompensatę do 10.000 zł w przypadku, gdy:
- zapłacił za towar, ale go nie otrzymał;
- otrzymał towar, który znacznie różni się od opisanego w ofercie.
Rekompensata jest finansowana ze środków Allegro.
Uwaga: wszystkie artykuły posiadamy w magazynie, a zamówienia do Klientów wysyłamy na bieżąco - codziennie od poniedziałku do piątku.
Zapraszam na pozostałe moje aukcje
|