Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Owijarka Metal Fach Z577 - samozaładowcza boczna

26-04-2014, 9:14
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 25 000 zł     
Użytkownik pphu_jedrus
numer aukcji: 4098346864
Miejscowość Rajgród
Wyświetleń: 71   
Koniec: 26-04-2014, 9:04
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

kom. 519 [zasłonięte] 831

kom. 519 [zasłonięte] 833

kom. 693 [zasłonięte] 115 Białystok

tel. (86)[zasłonięte]272 19
fax (86)[zasłonięte]272 18

e-mail: [zasłonięte]@jedrus.com.pl
nr konta:
15 1060 [zasłonięte] 0[zasłonięte]0760013
5[zasłonięte]002 81          
    BPH S.A. Oddział Grajewo     
515 [zasłonięte] 299
Odbiór osobisty 0zł

Owijarka samozaładowcza

Metal Fach Z 577  ze stawiaczem

- załadunek boczny

Owijarka  samozaładowcza Z577 posiada boczny chwytak załadowczy, zapewniający szybką i efektywną pracę, ponieważ zbiór i owijanie odbywa się w czasie przejazdu do następnej beli lub do miejsca składowania. Maszyna wyposażona jest w urządzenie odcinająco-chwytające folię, dzięki któremu ingerencja użytkownika wymagana jest tylko przy zakładaniu nowej rolki folii. Po zakończeniu procesu owijania, bela może być stawiana na denku za pomocą niezawodnego stawiacza bel, co redukuje ryzyko uszkodzenia folii.

Wyposażona w nowoczesny uniwersalny podajnik na folię o szerokości 500 mm  i 750 mm. Regulowane jest ramię załadowcze oraz rozstaw wałków, dzięki czemu można owijać bele o wymiarach 1200 x 1200 oraz 1200 x 1500 mm. 

Owijarka wyposażona jest w system obracania osi kół jezdnych, który powoduje z jednej strony - mniejszy wymiar szerokości transportowej maszyny, zaś z drugiej strony - stabilne właściwości podczas pracy (większy wymiar szerokości maszyny).

Specjalna konstrukcja czterech wałów obrotowych zapobiega ślizganiu się beli podczas owijania.

Bezpośrednie przekazanie napędu na specjalne łożysko wieńcowe stołu obrotowego, powoduje cichą pracę maszyny oraz niezawodną eksploatację w porównaniu do przekładni łańcuchowych.

Sterowanie odbywa się z kabiny ciągnika poprzez dźwignie sterujące hydrauliką trzysekcyjną wyposażoną w linki Bowdena.

Owijarka posiada programowalny licznik, wskazujący aktualną ilość owinięć beli, czasu pracy, ilości bel, średniej ilości bel w ciągu godziny. Licznik posiada możliwość niezależnej pracy na trzech polach.


                  NA TERENIE WOJ. PODLASKIEGO TRANSPORT GRATIS !!!

CENA 25 000 PLN brutto


W RAZIE PYTAŃ PROSZĘ DZWONIĆ

nr tel. 519 [zasłonięte] 831

nr tel. 519 [zasłonięte] 833

nr tel. 693 [zasłonięte] 115 Białystok

Prasy McHALE w rewelacyjnych cenach.
Zadwoń i sprawdź ofertę !!!

P.P.H.U. “JĘDRUS”

Andrzej Mikulski
ul. Rajgrodzik 19
19-206 RAJGRÓD

www.jedrus.com.pl