Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Oracle Form Builder ~~ WIDERA

28-01-2012, 2:29
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 30 zł     
Użytkownik _DJN
numer aukcji: 2062103168
Miejscowość dolnośląskie
Wyświetleń: 10   
Koniec: 26-01-2012, 23:16

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Okładka: miękka
Język: polski

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha


Witaj na naszych aukcjach

Prosimy o zapoznanie się z naszą stroną

Jeśli masz jakieś pytania, skorzystaj z formularza: Zadaj pytanie sprzedającemu


Opis Wydawcy oferowanej książki:



Michał Widera
Oracle Form Builder



HELION
312 stron, format: B5
zawiera CD ROM




Form Builder jest tylko z zewnątrz podobny do języków typu: Delphi lub Visual Basic. Oracle Forms oparty jest na, z gruntu odmiennej od klasycznej, zasadzie tworzenia programu. Nie jest też do końca prawdą, że nie trzeba znać języka proceduralnego. Jeśli chcemy stworzyć bardziej skomplikowany program, koniecznie musimy poznać SQL i PL/SQL. Efektywne i umiejętne programowanie w środowisku Form Buildera wymaga kilkuletniej praktyki, a nieznajomość mechanizmów powoduje bardzo szybki przyrost kodu wewnątrz programu.

Wiedza umieszczona wewnątrz tej książki jest trudna do zdobycia. Większość i tak skąpej literatury powstaje jedynie w języku angielskim. W Polsce można próbować zdobyć tę wiedzę m.in. na autoryzowanych kursach organizowanych przez firmę Oracle Polska. Ceny tych usług jednak nie należą do najmniejszych i liczone są w tysiącach dolarów.






 
W przypadku zakupu większej liczby przedmiotów, prosimy o kontakt celem uzgodnienia jednego kosztu przesyłki w jednej paczce. Jeśli kupujący życzy sobie wysyłkę w różne miejsca, wtedy należy opłacić koszty dla każdego przedmiotu oddzielnie. Na koszt przesyłki składa się kilka elementów (szczegóły na stronie "o mnie") . Możliwy jest odbiór osobisty we Wrocławiu, ale po uprzednim umówieniu. Bywamy tam rzadko i nieregularnie. Prowadzimy zarejestrowaną działalność gospodarczą. Do każdej przesyłki dołączony jest paragon fiskalny lub na życzenie faktura VAT.

Numer konta, na które należy uiszczać opłaty za zakupione przedmioty i przesyłkę, kupujący otrzyma w mailu z Allegro informującym o kupnie (u dołu tego maila).

Sami nigdy pierwsi nie wysyłamy numeru konta do kupujących. Poprawny numer znajduje się TYLKO w wiadomości dla kupującego na samym dole maila przesłanego z Allegro !!!
 


Życzymy udanych zakupów !!!
 


Zobacz nasze pozostałe aukcje, gdzie znajdziesz wiele interesujących książek.

Znajdź u nas to, czego potrzebujesz i szukasz !

Kupując więcej, zapłacisz tylko za jedną przesyłkę (stosownie od wagi), a nie dla każdego przedmiotu oddzielnie.