Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Oprawa przemysłowa VIRTA 250 250W E40 ELGO

05-03-2012, 19:37
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 430 zł     
Użytkownik sts-elektro
numer aukcji: 2112337056
Miejscowość Raszyn
Zostało sztuk: 50    Wyświetleń: 27   
Koniec: 11-03-2012, 11:30

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Uszkodzony: Nie

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Firma STS elektro powstała w odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie klientów nowoczesnym oświetleniem LED. W oparciu o nasze dotychczasowe doświadczenie w branży, rozszerzyliśmy dla Państwa ofertę m.in. o osprzęt elektryczny, zasilanie awaryjne, klimatyzatory. Skupiliśmy w jednym miejscu oferty wielu producentów, aby mieli Państwo jak najszerszy wybór. Ponadto oferujemy doradztwo techniczne oraz montaż zakupionych u nas produktów.




Serdecznie witamy na aukcjach internetowych firmy STS elektro

Pragniemy zaprezentować Państwu markowy produkt firmy ELGO, oprawę przemysłową VIRTA 250 z odbłyśnikiem i wysokoprężną lampą metalohalogenkową o mocy 250W.


Właściwe oświetlenie obiektów przemysłowych, a szczególnie wnętrz, w których wykonywana jest praca, wpływa na jej bezpieczeństwo i komfort, ale przede wszystkim ma bezpośredni związek z wydajnością pracy i liczbą pomyłek popełnianych przez pracowników. Dlatego dzięki umiejętnie dobranej intensywności i jakości oświetlenia można stymulować wysoką produktywność pracy.

O wyjątkowości opraw VIRTA decydują ich walory użytkowe oraz precyzyjne wykonanie. Materiał, który posłużył do ich budowy cechuje się solidnością i odpornością. Na szczególną uwagę zasługuje filtr zapobiegający zasysaniu nieczystości przy stygnięciu oprawy, w dolnej części komory osprzętu oraz odbłyśnik wykonany z aluminium polerowanego chemicznie, zamknięty szybą ze szkła hartowanego.


Precyzyjna konstrukcja, uniwersalność zastosowania oraz walory estetyczne sprawiają, że oprawy VIRTA szczególnie polecane są do:

- hal fabrycznych i magazynów

- dużych i wysokich hal sportowych

- otwartych obiektów przemysłowych, np. wiat magazynowych, ramp załadunkowych


Parametry techniczne produktu


Numer katalogowy

YW-VRT250-90

Model

VIRTA 250

Źródło światła

lampa metalohalogenkowa 250 W

Typ trzonka

E40

Sprawność świetlna

70,4%

Klasa ochronności

I

Stopień ochrony

IP 65

Odbłyśnik

ryflowany aluminiowy z szybą

Typ statecznika

statecznik magnetyczny





Firma BRILUM S.A., w której skład wchodzi 6 firm krajowych i 8 firm zagranicznych działających w Bułgarii, Czechach, Niemczech, Rumunii, Słowacji, Ukrainie, Węgrzech i Chinach, została założona w 1995 roku


Głównym przedmiotem działalności BRILUM S.A. jest produkcja i dostawy różnorodnego sprzętu oświetleniowego. Niezwykle bogata oferta charakteryzuje się doskonałym i prawdopodobnie najlepszym na rynku polskim, stosunkiem jakości do ceny. Produkty oferowane są w markach ELGO i BRILUM.


Najważniejszym centrum produkcyjnym Grupy Brilum jest fabryka sprzętu oświetleniowego ELGO Lighting Industries S.A. w Gostyninie. Ponad 50-cio letnia tradycja, wysoka jakość wyrobów i silna pozycja rynkowa sprawiają, że marka ELGO jest doskonale znana i ceniona w kraju i na wielu rynkach zagranicznych.





O NAS OPINIE OFERTA KONTAKT wykokanie: szablony allegro skutecznyweb.pl