Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Oprawa CARDANO 1 Paulmann #170

18-01-2012, 5:10
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 73 zł     
Użytkownik slary1
numer aukcji: 2027922678
Miejscowość Białystok
Wyświetleń: 34   
Koniec: 13-01-2012 11:33:55

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Nasza strona | Kontakt | Komentarze | Zasady aukcji | Płatności | Wysyłka | Nasze aukcje

Ważne informacje >>>


Aukcje wystawiane są przez firmę LUNA z Białegostoku dystrybutora oświetlenia i akcesoriów elektrycznych
Na wszystkie zakupione towary wystawiamy faktury VAT , podane ceny są cenami brutto
Wszystkie wystawione na aukcjach towary są nowe (chyba, że opis mówi inaczej)
Przed zalicytowaniem:
Jeżeli masz pytanie dotyczące przedmiotu aukcji skorzystaj z opcji zadaj pytanie sprzedającemu oraz zapoznaj się z informacjami zamieszczonymi na stronie o mnie
Po zalicytowaniu :
Proszę dokładnie przeczytać e-mail od Allegro - będą tam informacje potrzebne do dokończenia transakcji.
Informacje o rodzajach i kosztach wysyłki znajdziesz na stronie
o mnie

Opis towaru >>>


OPRAWA CARDANO 1

Oprawa wpuszczana w sufit z możliwością regulacji źródła światła niemieckiej firmy PAULMANN.
Regulacja odbywa się w dwóch prostopadłych płaszczyznach: pionowej i poziomej. Pozwala to na precyzyjne ukierunkowanie strumienia światła, zapewniając równomierne oświetlenie relatywnie szerokich powierzchni przy zastosowaniu tylko jednego punktu instalacyjnego.
Możliwość ukierunkowania wiązki światła pozwala na uzyskanie lepszego efektu oświetleniowego, jednocześnie zapewniając maksymalny komfort wizualny.
Jako źródło światła stosuje się żarówkę halogenową GU-10 o maksymalnej mocy 50W zasilaną napięciem sieciowym. W komplecie znajduje się żarówka GU10 50W.

Zastosowanie: idealne do oświetlania pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, sklepowych, a także stosowane w celach dekoracyjnych i do zaakcentowania wybranych miejsc.

Parametry techniczne:
Zasilanie: 230V
Moc źródła światła: 50W
Rodzaj źródła światła: żarówka halogenowa GU10
Rodzaj trzonka źródła światła: GU10
Rodzaj materiału: obudowa - blacha stalowa
Klasa odporności: IP 20
Klasa ochronności: III
Rodzaj przyłącza: przewód 2 x 0,75mm2
Odstęp od oświetlanego obiektu: minimum 0,5m





GALERIAslary1 - W Y B R A N E O F E R T Y© 2[zasłonięte]003-20
Net_Studio
?
slary1 - G A L E R I A S P S© 2[zasłonięte]003-20
Net_Studio
?
zobacz przedmioty

GALERIA ZAWSZE OTWIERA SIĘ W NOWYM OKNIE