OPONA MICHELIN S12 120/90R18 CROSS COMPETITION XC
Opony motocyklowe Michelin S12 XS dzięki mieszance gumy odpornej na rozdarcia, charakteryzuje się o 25 procęt większą trwałością od opony MICHELIN S12.. Karkas o maksymalnej powierzchni kontaktu bieżnika opony podłożem oraz wysokie klocki bieżnika (18 mm) zapewniają wyjątkową trakcję i znakomitą przyczepność na śliskich podjazdach.
| Szerokość: |
12
|
| Profil: |
90
|
| Średnica: |
18
|
| Rodzaj: |
TT - dętkowa
|
| Oś motocykla: |
tylna
|
| Rodzaj opony: |
Cross, Enduro
|
| Gwarancja: |
24 Miesiące |
Opony znajdujące się w naszym magazynie jak i w magazynach naszych dostawców pochodzą z bieżącej produkcji. Duży nacisk kładziemy na rotację naszych produktów, dlatego gwarantujemy, że sprzedawane przez nas opony nie będą starsze niż 15miesięcy. Przeważająca większość opon dostępnych w sklepie jest z przedziału wiekowego 3-14 miesięcy. Jeżeli chcesz znać datę produkcji interesującej cię opony zadzwoń do nas lub napisz.
Jeśli dana opona jest starsza niż 15 miesięcy przy jej opisie zostanie podany dokładny rok produkcji, jeśli nie ma takiej informacji opona jest z przedziału wiekowego 3-14 miesięcy.
Przy zakupie kpl. opon w naszym sklepie otrzymujesz 50% rabatu na wysyłkę lub profesjonalny montaż w naszym serwisie. O rabat zawsze pytaj pod nr. Tel. 503-[zasłonięte]-211
Zapraszamy na nasze inne aukcje u nas za wysyłkę zawsze płacisz tylko raz!
Jeśli potrzebujesz innych części lub masz pytania pisz lub dzwoń 503-[zasłonięte]-211 lub [zasłonięte]@smmoto.pl
Pasuje do:
Zdjęcia
{photo1_b}
{photo2_b}
{photo3_b}
{photo4_b}
{photo5_b}