Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Open Season Używana (Wii) Wroclaw

07-09-2014, 11:25
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 35 zł     
Użytkownik gamesaver
numer aukcji: 4555712985
Miejscowość Wrocław
Wyświetleń: 2   
Koniec: 07-09-2014, 11:14

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Waga (z opakowaniem): 0.16 [kg]

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

O nas Kontakt Nasze aukcje Dodaj do ulubionych

O nas

Jesteśmy Polską firma z kilkuletnim doświadczeniem.Sprzedajemy tylko oryginalny towar na który otrzymasz paragon.

Wysyłka

Wysyłamy codziennie o 11 rano. Zamówienia po tym czasie są realizowane następnego dnia roboczego.

Więcej informacji na telefon.

W dniu wysyłki otrzymasz numer nadania

Odbiór osobisty 10 minut od Wrocławia

Dane do wpłaty i adres:

Idea Bank: 971[zasłonięte]000120[zasłonięte]26356[zasłonięte]002

gamesaver ul.Wiosenna 12 55-010 Żerniki Wrocławskie NIP 912[zasłonięte]7740 czynne od 10 do 18 sobota od 10 do 14

Regulamin

Kupując akceptujesz informację ze strony o mnie.

Open Season Używana (Wii)

Język: Napisy: Instrukcja: System: PEGI: Info:Kompletna w bardzo dobrym stanie


Open Season jest przygodową grą akcji, powstałą na kanwie pełnometrażowego filmu animowanego, noszącego w Polsce tytuł Sezon na misia. Posiadacze konsoli Wii spotykają więc w wirtualnej rzeczywistości wszystkich bohaterów, znanych ze srebrnego ekranu – począwszy od niedźwiedzia Bogusia, poprzez jelonka Elliota, a skończywszy na łani Gizeli. Oczywiście fabuła koncentruje się wokół postaci wspomnianego misia, który niegdyś mieszkał wśród ludzi, a teraz musi poradzić sobie na łonie natury mając w dodatku na karku myśliwych.

Główny bohater wraz ze swoim rogatym towarzyszem musi przemierzyć mnóstwo rozmaitych lokacji i wykonywać po drodze wiele zadań. Boguś z Elliotem trafia zatem m.in. do rwącej rzeki, kopalni i lasu. W świecie gry poruszamy się nie tylko piechotą, ponieważ w zależności od eksplorowanego etapu możemy np. skorzystać z wąskotorowego wagonika lub toczyć się w śnieżnej kuli z górki na pazurki. Rzecz jasna developerzy zaimplementowali kilka przydatnych "narzędzi", służących do eliminowania napotkanych przeciwników. Możemy więc chociażby skorzystać z usług śmierdzących skunksów albo rzucających żołędziami wiewiórek.

Sterowanie za pomocą bezprzewodowego Wii-pilota, połączonego z Nunchukiem, jest bardzo intuicyjne i nie powinno sprawiać nikomu kłopotów. Jeśli dysponujemy czterema kontrolerami, to możemy bez wahania zaprosić do zabawy trójkę przyjaciół – do tego celu przeznaczono specjalne mini-gry. Całości dopełnia przyjemna dla oka oprawa wizualna, wyglądająca niemal dokładnie tak atrakcyjnie, jak w kinowym pierwowzorze.

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie"Wszystkie aukcje