Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Opel Vectra Calibra Kadett Astra miska olejowa NEW

24-04-2014, 5:16
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 169 zł     
Użytkownik VE-GA_pl
numer aukcji: 4091597312
Miejscowość Lublin
Zostało sztuk: 10    Wyświetleń: 5   
Koniec: 24-04-2014 05:20:13

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

ulubiony sprzedawca ulubiony sklep
regulamin napisz do nas opinie o nas nasz sklep nasza oferta

WYSYŁKA

lline

Wysyłka odbywa się tylko w dni pracujące od poniedziałku do piątku. Przedmiot kupiony przy opcji płatności "za pobraniem" i przy potwierdzeniu zamówienia do godz. 13.00 wysłany będzie tego samego dnia.
Przy formie płatności "z góry" paczka zostanie wysłana tego dnia, gdy pieniądze zostaną zaksięgowane na naszym koncie do godz. 13.00.
Paczki wysyłane są pocztą priorytetem lub firmą kurierską i zazwyczaj są u adresata na następny dzień roboczy.
NIE MA MOŻLIWOŚCI ODBIORU OSOBISTEGO TOWARU.

CENA I KOSZTY

lline

Cena podana przy aukcji jest ceną brutto i nie podlega negocjacji.
Koszt wysyłki podany przy aukcji w zdefiniowanym przez Allegro polu "Forma płatności" dotyczy 1 szt. (lub kpl. / pary) przedmiotu z danej aukcji. W polu "Dodatkowe informacje o przesyłce i płatności" zazwyczaj podany jest dodatkowo koszt wysyłki 2 szt. tych przedmiotów (np. lewej i prawej strony). Przy zakupie większej ilości przedmiotów (niekoniecznie z tej samej aukcji) mogą one być wysłane w jednej paczce. Jednak w takim przypadku koszt wysyłki należy ustalić ze sprzedawcą poprzez e-maila.

FAKTURA

lline

Do wszystkich zakupionych u nas części do paczki wkładany jest dowód zakupu w postaci paragonu fiskalnego. Na życzenie klienta zamiast paragonu możemy wystawić fakturę VAT. Należy wtedy w potwierdzeniu zakupu podać wszystkie dane do faktury włącznie z numerem NIP. Na fakturze ujęte zostaną: marka i model samochodu oraz koszt wysyłki.

KONTAKT

lline

Pracujemy tylko w dni powszednie w godz.:
poniedziałek 7.00-17.00,
wtorek-czwartek 8.00-17.00,
piątek 8.00-16.00.
Preferujemy kontakt e-mailem. Zalecamy przy tym wysyłanie wiadomości poprzez Allegro klikając na "Zadaj pytanie Sprzedającemu". Wiadomości wysłane bezpośrednio na skrzynkę [zasłonięte]@ve-ga.pl potrafią do nas nie dotrzeć (np. mogą zostać odrzucone przez filtr antyspamowy).
Zanim zadzwonisz - przeczytaj uważnie opis aukcji oraz stronę "O Mnie". Znajdziesz tu wszystkie informacje o przedmiocie z danej aukcji oraz zasady i procedury z którymi zalecamy się zapoznać. Na nr tel. 795-[zasłonięte]-120 prosimy dzwonić tylko w ostateczności.

UWAGA !!!

lline

Jeżeli paczka doręczana będzie przez firmę kurierską, JEJ ZAWARTOŚĆ NALEŻY SPRAWDZIĆ W OBECNOŚCI KURIERA W MOMENCIE ODBIORU. Szczegółowe informacje na temat postępowania przy obiorze paczki zamieszczone są na stronie "O Mnie".

TRZY KROKI ABY STAĆ SIĘ SZCZĘŚLIWYM POSIADACZEM PRZEDMIOTU Z TEJ AUKCJI

 1. Kliknij na "Kup Teraz" przy aukcji
 2. Wypełnij formularz zapłaty i dostawy który otworzy się po kliknięciu na pole "Płacę" zaraz po zakupie
 3. Zrób przelew na nasze konto lub przez Płacę z Allegro (przy takiej formie płatności) i / lub czekaj na paczkę

Kliknięcie przez Kupującego na "Kup Teraz" przy aukcji jest jednoznaczne z tym, że zapoznał się, rozumie i akceptuje w całości nasz Regulamin Transakcji zamieszczony na stronie "O Mnie".


TYLKO U NAS MASZ KOMPLEKSOWĄ INFORMACJĘ O PRZEBIEGU TWOJEGO ZAMÓWIENIA !!!
 • dostępna 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu strona www z wszystkimi informacjami na temat Twojego zamówienia - link do strony otrzymasz w pierwszym mailu po dokonaniu zakupu
 • na skrzynkę e-mail otrzymasz minimum 3 wiadomości informujące Cię o zmianie statusu Twojego zamówienia, zaksięgowaniu wpłaty itp.
 • w ostatniej wiadomości e-mail otrzymasz numer listu przewozowego oraz, w przypadku wysyłki firmą kurierską, bezpośredni link do strony internetowej tej firmy z informacją gdzie aktualnie Twoja paczka się znajdujeOPIS PRZEDMIOTU AUKCJI

Przedmiot: miska olejowa
Nr oryginału:[zasłonięte]06521
Producent / jakość: wysokiej klasy zamiennik, nie odbiegający jakością wykonania, parametrami oraz wyglądem od oryginału
Stan techniczny: przedmiot jest fabrycznie NOWY, w idealnym stanie - nieużywany, nieuszkodzony i niezniszczony

ZASTOSOWANIE
Samochód:

 • Opel Ascona z rocznika 1[zasłonięte]982-19
  Silnik: 1,8 benzyna oraz 2,0 benzyna
 • Opel Astra I F z rocznika 1[zasłonięte]992-20
  Silnik: 1,8 benzyna oraz 2,0 benzyna
 • Opel Astra II G z rocznika 1[zasłonięte]998-20
  Silnik: 2,0 benzyna
 • Opel Calibra z rocznika 1[zasłonięte]990-19
  Silnik: 2,0 benzyna
 • Opel Kadett E z rocznika 1[zasłonięte]984-19
  Silnik: 1,8 benzyna oraz 2,0 benzyna
 • Opel Vectra A z rocznika 1[zasłonięte]988-19
  Silnik: 1,8 benzyna oraz 2,0 benzynaZakaz kopiowania tekstów i zdjęć z naszych aukcji. Wszelkie kradzieże zdjęć i treści aukcji będą zgłaszane do odpowiednich służb.
Przypominamy:
Zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (D.U. 1994/24/83) za naruszenie praw własności poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie przedstawionych treści bez zgody właściciela grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art. 115.1).

Aukcja stworzona 2<span class=hidden_cl>[zasłonięte]</span>014-03 05:20:13 przez sklep oparty na systemie IAI-Shop.