Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

OPÓR (Blu-ray) @ Daniel Craig @ LEKTOR @

18-01-2012, 10:09
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 64.88 zł     
Użytkownik dorianDVD
numer aukcji: 2002747763
Miejscowość częstochowa
Wyświetleń: 11   
Koniec: 16-01-2012, 8:20
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Dla dzieci
Dokumentalne
Dramaty
Horrory
Komedie
Koncerty
Kryminały
Science Fiction
Sensacyjne
Thrillery
Wojenne
Pozostałe
Gry PS3
Sprzęt PS3
Filmy DVD
Muzyka CD
Jamie Bell
King Kong (Blu-ray)
Billy Elliot
Jumper
Opór
Dziewiąty legion
Dziewiąty legion (Blu-ray)
Liev Schreiber
Kandydat (Srebrna kolekcja)
Opór
X-Men Geneza: Wolverine
X-Men Geneza: Wolverine (Blu-ray)
Repo Men - Windykatorzy
Salt (Blu-ray)
Salt
Huragan (Mocne kino)
Daniel Craig
Tomb Raider
Droga do zatracenia (Srebrna kolekcja)
Przekładaniec (Blu-Ray)
Inwazja
Quantum Of Solace
Quantum Of Solace (Blu-ray)
Quantum Of Solace - wydanie specjalne (2DVD)
James Bond - pełna kolekcja 22 filmów (22DVD)
Opór
Casino Royale
Opór (Blu-ray)
płyta nowa w folii oryginał gwarancja
opis: Zrealizowana z imponującym rozmachem opowieść o żydowskich partyzantach walczących podczas II Wojny Światowej w lasach Puszczy Nalibockiej, na terenie dzisiejszej Białorusi. Przez kilka lat z powodzeniem wymykali się hitlerowcom, a w sercu puszczy stworzyli świetnie funkcjonującą tajną osadę dla żydowskich uciekinierów.
Rok 1941 - Żydzi w Europie Wschodniej padają ofiarami masowych mordów.
Trzem braciom Bielskim udaje się schronić wraz z grupką uciekinierów w gęstym lesie, który znają od dziecięcych lat. Na początku starają się po prostu przetrwać.
Gdy jednak wieść o ich odwadze rozchodzi się, w lesie pojawia się coraz więcej mężczyzn, kobiet, dzieci i starców, dla których bracia są jedyną nadzieją na przetrwanie. Tewje (Daniel Craig) obejmuje przywództwo, ale jego decyzje często krytykuje Zus (Liev Schreiber), który obawia się ceny, jaką przyjdzie im zapłacić za idealizm starszego brata. Najmłodszy z braci - Asael (Jamie Bell) stara się pogodzić skłócone rodzeństwo. Aby przygotować się na nadejście srogiej zimy, uciekinierzy budują osadę. Poczucie wspólnoty pozwoli im zachować wiarę w człowieczeństwo w najgorszych latach. [IDS57806]
dźwięk: DTS-HD 5.1 polski lektor
DTS-HD 5.1 angielski
napisy: polskie
obraz: 1080i 16:9
region: 2
czas: 130 minut
dodatki: bezpośredni dostęp od scen