Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

OLIMPIADA 2011 LETNIE ZAWODY SUMMER CHALLANGE ATHL

04-03-2012, 2:10
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 27.50 zł     
Użytkownik ajacek2
numer aukcji: 2100621210
Miejscowość Bielsko-Biała
Wyświetleń: 24   
Koniec: 05-03-2012 16:06:43

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Wersja językowa gry: Polska
Dodatkowe informacje: Folia,
Granice wiekowe: Dla dzieci, Dla młodzieży, Dla dorosłych,
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

OLIMPIADA 2011 LETNIE ZAWODY SUMMER CHALLANGE ATHLETICS TOURNAMENT GRA

8 SPORTOW 20 DYSCYPLIN

BIEGANIE , RZUT DYSKIEM, RZUT OSZCZEPEM, SKOK WZWYZ, PLYWANIE, KOLARSTWO ,SZERMIERKA

LUCZNICTWO,SKOKI Z TRAMPOLINY


Bierzemy udział w letnich igrzyskach, próbując swych sił między innymi w pływaniu, biegu przez płotki, łucznictwie czy skoku w dal. Możemy bawić się w pojedynkę lub z innymi graczami, porównując na bieżąco uzyskiwane wyniki.

Summer Challenge: Athletics Tournament to gra o tematyce sportowej, dzięki której gracz staje przed okazją wzięcia udziału w letnich Igrzyskach Olimpijskich. Warto dodać, że wydawca opisywanej gry ma również w swojej ofercie tytuły dotyczące zimowych igrzysk, jak chociażby multiplatformowe Winter Sports 2011.

Lista dostępnych w grze dyscyplin sportowych obejmuje około dwudziestu różnych pozycji i nie zabrakło wśród nich między innymi łucznictwa, skoków na trampolinie, szermierki, zawodów pływackich czy skoków do wody. W centrum zainteresowania zdecydowanie znalazły się jednak dyscypliny lekkoatletyczne i tu można liczyć między innymi na skoki wzwyż, skoki w dal, rzuty dyskiem, biegi przez płotki czy rzuty oszczepem.

Model rozgrywki w grze opracowany został w taki sposób by w równym stopniu mogła ona zadowolić zarówno entuzjastów poszczególnych sportów, dla których istotne jest to żeby zabawa stanowiła spore wyzwanie, jak i początkujących graczy, którym zależy jedynie na przystępnej rozrywce.

Główny tryb zabawy w Summer Challenge: Athletics Tournament to dość rozbudowania kariera, w której śledzi się losy wybranego przez siebie sportowca, choć nie zabrakło też licznych trybów multiplayer. Gra pozwala mianowicie na zabawę zarówno na podzielonym ekranie, jak i w Sieci. Możliwe jest ponadto podsyłanie swoich rezultatów do ogólnoświatowych rankingów celem porównywania ich z wynikami uzyskiwanymi przez innych graczy.

Producent omawianej gry zadbał o wysoką jakość oprawy audiowizualnej, na którą składa się przede wszystkim szczegółowa animacja ruchów zawodników. Poszczególne dyscypliny rozgrywane są na czterech dokładnie wymodelowanych obiektach olimpijskich.

WYMAGANIA SPRZETOWE:

WINDOWS XP/VISTA /7

DIRECT 9C

PROC INTEL iV 1,8 GHZ/ AMD ATHLON 2800

KLAWIARURA ,MYSZ