Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

OLIMP KNOCKOUT 500G NAJLEPSZA KREATYNA SUPER CENA!

01-07-2012, 15:20
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 102.50 zł     
Użytkownik lewherkules
numer aukcji: 2368461268
Miejscowość Dębica
Wyświetleń: 35   
Koniec: 22-06-2012 13:51:25
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Scitec Nutrition, siłownia Herkules

Sprawy konsultacji:
  GG: 28[zasłonięte]886

Telefon: 512 [zasłonięte] 899
Towar wysyłamy bezpośrednio po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie

Aminokwasy
Gainery
Glutaminy
HMB
Kreatyny
Ochrona stawów
Odżywki białkowe
Odżywki pozostałe
Reduktory tłuszczu
Witaminy
Węglowodany
ZMA i Tribulus
Pozostałe
Olimp GLUTAMINE XPLODE 500g+MASSACRA MEGA OFERTA !!!
darmowy hosting obrazków

Olimp Pro Long Protein 700g+Gratisy!!!
darmowy hosting obrazków

OLIMP KNOCKOUT 500G

darmowy hosting obrazków

WYSOKO ZAAWANSOWANY SYSTEM KREATYNOWY!

Suplement diety zawierający kompleks kreatynowo- transportowy w formie proszku - smak pomarańczowo-cytrynowy. Wysoko zaawansowany system kreatynowy, w którym zestawiono cztery nowoczesne formy kreatyny o zróżnicowanej kinetyce, z patentowaną formułą stymulatorów tlenku azotu NO, patentową formułą regulatorów współczynnika pH oraz aminokwasami o aktywności transportowej i antykatabolicznej – tauryną i glutaminą – w formach estrów o wysokiej dostępności biologicznej. Preparat przeznaczony jest dla osób aktywnych ruchowo i sportowców wyczynowych, dążących do szybkiego rozwoju siły i masy mięśniowej.

Jaką substancję możemy uznać za najskuteczniejszy suplement wspomagający wysiłek?

Bez wątpienia kreatynę. Od czasu wprowadzenia jej na rynek, dozwolone wspomaganie wysiłku niemal dorównuje skutecznością zakazanemu dopingowi.

Co to właściwie jest ta kreatyna?

To naturalna substancja aktywna metabolicznie, którą częściowo wytwarzamy w organizmie, a częściowo uzupełniamy wraz z pożywieniem.

Czy to prawda, że kreatyna jest anabolikiem?

Tak! Jest anabolikiem i ergogenikiem. Anabolikiem bowiem nazywamy takie substancje, które ułatwiają budowanie białek, zaś ergogenikami takie, które ułatwiają wykonywanie wysiłku.

W jaki sposób kreatyna działa anabolicznie i ergogenicznie?

Magazynuje i transportuje wysokoenergetyczne fosforany, szczególnie ATP. Aby aminokwasy mogły budować białka, muszą połączyć się najpierw z ATP i zamienić w aminoacyloadenylany. Również włókna mięśniowe, aby mogły się kurczyć, potrzebują ATP. Kreatyna w formie fosfokreatyny dowozi ATP do tych procesów z mitochondriów, gdzie związek ten powstaje, więc tym sposobem działa anabolicznie i ergogenicznie.

Dla czego anabolizm jest tak istotny dla rozwoju sportowej formy?

Anabolizm, czyli budowa nowych białek, odpowiada za rozwój zdolności wysiłkowych. Dzięki produkcji białek włókien mięśniowych zdobywamy siłę, szybkość i masę mięśniową. Dzięki produkcji białek oddechowych – wytrzymałość.

Tak więc dzięki kreatynie możemy bezustannie poprawiać swoją formę?

Nie jest aż tak kolorowo... Kreatyna ma kilka wad, co powoduje, że im dłużej jest stosowana, tym słabiej działa.

Jakie to wady?...

Znaczna część spożytej kreatyny przemienia się w nieaktywną kreatyninę. Przyjmowanie kreatyny z suplementu hamuje produkcję własnej kreatyny. Im więcej kreatyny spożywany, tym mniej przenika jej do komórek mięśniowych. Po pewnym czasie mięsnie nasycają się kreatyną, więc kolejne jej dawki już nie działają.

Czy możemy jakoś temu przeciwdziałać?

Tak! Od kilku lat trwają prace badawcze nad eliminacją wad wspomagania kreatynowego.

Jak można np. hamować przemianę kreatyny do nieaktywnej kreatyniny?

W tym celu sprzęga się cząsteczkę kreatyny z jakąś inną molekułą organiczną - alkoholem lub kwasem. W efekcie sprzęgania jej z alkoholem powstają estry kreatynowe - np. ester etylowy kreatyny. Natomiast, w efekcie sprzęgania jej z kwasem - amidy – takie jak np. jabłczan i orotan kreatyny. Można też podwójnie zabezpieczyć jej cząsteczkę, na co przykładu dostarcza ester etylowy jabłczanu kreatyny. Estryfikacja zwiększa ponadto wchłanialość sprzęganej z alkoholem substancji. Dla tego też, najlepsze laboratoria estryfikują już nie tylko kreatynę, ale również i inne aminokwasy, szczególnie takie, które łatwo ulegają przemianie w nieaktywne związki – np. beta alaninę, taurynę, argininę i glutaminę. Przemianę kreatyny do kreatyniny ogranicza też niska kwasowość środowiska komórek mięśniowych.

Czy obniżanie kwasowości ma jeszcze i inne znaczenie?

Zdecydowanie!... Kataboliczne enzymy niszczące białka mięśniowe mogą pracować jedynie przy wysokim zakwaszeniu komórek. Obniżenie kwasowości daje więc efekt antykataboliczny - oszczędza zgromadzone wcześniej we włóknach białka mięśniowe.

W jaki sposób możemy obniżyć zakwaszenie?

Kluczowe znaczenie dla tego procesu mają tzw. bufory komórkowe. Są nimi przede wszystkim substancje nazywane guanidynami, np. arginina, glikocyjamina i guanidynopropionian. Również niektóre aminokwasy niebiałkowe, szczególnie beta alanina, która wytwarza silnie buforowe peptydy beta alanylowe. Niebagatelne znaczenie ma również glutamina i alfa ketoglutaran. Pierwsza dostarcza dwóch odkwaszających molekuł – jonu amonowego i wodorowęglanowego. Drugi tylko jonu wodorowęglanowego. Pomocna okazuje się tutaj też L-norwalina, która ogranicza eliminację jonu amonowego.

A jak zapobiegać hamowaniu produkcji własnej kreatyny ?

Najlepiej stosować kreatynę łącznie z jej prekursorami (argininą, betainą, glikocyjaminą i guanidynopropionianem), które stymulują szlaki produkcji wewnętrznej kreatyny.

A jak zmusić komórki mięśniowe, aby wchłaniały większe porcje kreatyny?

Najlepiej stosować ją z tzw. transporterami kreatynowymi, które intensyfikują jej przenikanie do wnętrza komórek. Np. tauryna stymuluje insulinę. Ten hormon "upycha" kreatynę w komórki mięśniowe. Glutamina bierze udział w procesach międzynarządowej wymiany aminokwasów, więc również ułatwia kreatynie penetrację komórek mięśniowych. Guanidynopropionian prawdopodobnie zwiększa ilość "bramek" przepuszczających kreatynę przez błony biologiczne, w związku z czym może być również pomocny. Wnikanie kreatyny do komórek mięśniowych ułatwia też hormon gazowy - tlenek azotu NO. Działa on w ten sposób, że rozszerza drobne naczyńka krwionośne w tkance mięśniowej i tym sposobem ułatwia transport niezbędnych mięśniom składników - tlenu, glukozy, aminokwasów i właśnie kreatyny.

Czy tlenek azotu ma jeszcze jakieś inne znaczenie dla rozwoju sportowej formy?

Wytwarza substancję o nazwie cGMP. Ta prawdopodobnie wiąże się z receptorem we wnętrzu komórek mięśniowych, oddziałuje na aparat genetyczny i stymuluje syntezę białek w sposób podobny do anabolicznego testosteronu.

W jaki sposób możemy pobudzić tlenek azotu do działania?

Stosując jego prekursory! Przede wszystkim argininę i cytrulinę. Duże znaczenie ma tutaj też L-norwalina, która intensyfikuje produkcję NO z argininy. Ponieważ NO działa bardzo krótko po wytworzeniu, kompleks jego stymulatorów powinien być precyzyjnie dobrany w ten sposób, aby długo utrzymywał w organizmie podwyższony poziom tego hormonu.

A co możemy zrobić, gdy już maksymalnie nasycimy mięśnie kreatyną?

Wtedy pomocne okazują się jej analogi - substancje działające tak jak ona. Np. jabłczan też transportuje ATP do syntezy białek i skurczu włókien mięśniowych, ale nie jako fosfokreatyna, tylko fosfoenolopirogronian. Podobne właściwości posiada prawdopodobnie przestrzenny analog kreatyny - guanidynopropionian - który transportuje ATP poprzez tzw. fosfoanalogi fosfokreatyny.

Czy istnieje jeszcze coś, co skutecznie wzmacnia działanie kreatyny?

Najciekawszym suplementem jest zapewne orotan!... Też substancja o aktywności anabolicznej. Orotan jest niezbędny do produkcji substancji o nazwie RNA, która bierze bardzo intensywny udział w syntezie białek mięśniowych.

Czy musimy oddzielnie szukać tych wszystkich, cennych składników, by wzmacniać nimi suplementy kreatynowe?

Absolutnie nie!... Pełen kompleks współdziałających ze sobą w budowaniu masy mięśniowej i rozwoju sportowej formy substancji zawiera preparat OLIMP Knockout.

Zalecana dzienna porcja: 1 porcja (14,15 g - 30 jednostek rozpuścić w ok. 400 ml wody) dwa razy dziennie, najlepiej ok. 30min przed treningiem i 30 min przed posiłkiem zachowując ok. 7 godzinny odstęp między porcjami. -1 porcja jeden raz dziennie najlepiej ok. 30 min przed treningiem. Przy stosowaniu 1 porcji dobre rezultaty uzyskuje się łącząc preparat z innymi formami kreatyny (TCM- 3-5g/porcję, monohydrat 3-5 g/porcję), które w zależności od pory treningu można zastosować rano lub zaraz po treningu.

darmowy hosting obrazków 

darmowy hosting obrazków

 



Olimp Thermo Speed Extreme 120kap NAJLEPSZA OFERTA NA Allegro !!!
darmowy hosting obrazków

Olimp Baton Olimp Matrix Pro 32 80g MEGA OFERTA+ODŻYWKI!
darmowy hosting obrazków

Arthroblock Forte 60kaps WIOSENNA PROMOCJA !!!
darmowy hosting obrazków

Olimp ISO PLUS 700g NAJLEPSZA WIOSENNA OFERTA !!!!
darmowy hosting obrazków