Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

OLIMP HEPA PLUS 30KAPS ZDROWA WĄTROBA HEPAPLUS

04-06-2014, 9:20
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 12 zł     
Użytkownik WWW_FIT-CARE_PL
numer aukcji: 4261228517
Miejscowość Katowice
Zostało sztuk: 4    Wyświetleń: 7   
Koniec: 04-06-2014 09:21:24
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha
OLIMP HEPAPLUS 30 kaps
Cena: 12,00 PLN brutto

Hepaplus™ to suplement diety zawierający w swoim składzie ekstrakt karczocha standaryzowany na 5% cynaryny, asparaginian L-ornityny oraz kompleks witamin B: B1, B2, B3, B5, B6. Kompozycja  trzech grup składników wspomaga prawidłowe funkcjonowanie wątroby oraz układu trawiennego.

Wątroba – nazywana wewnętrznym laboratorium człowieka - jest jednym z najważniejszych organów zapewniających prawidłowe czynności organizmu. Tłuste, ciężkostrawne potrawy, drastyczne diety odchudzające, leki, kofeina, alkohol czy inne używki – wszystkie te czynniki obciążają funkcjonowanie naszej wątroby.

Nie jesteśmy w stanie wykluczyć wszystkich elementów wpływających negatywnie na pracę tego narządu, ale możemy przyjść mu z pomocą, stosując kompozycję naturalnych składników, zawartych w unikalnej formule jaką jest Hepaplus™.

Hepaplus™ wspomaga prawidłowe funkcjonowanie wątroby dzięki kompozycji trzech grup składników, o synergistycznym działaniu, które przyspieszają  usuwanie z organizmu toksyn i szkodliwych produktów przemiany materii oraz wykazują właściwości hepatoprotekcyjne, działając ochronnie i regeneracyjnie na komórki wątroby.

Składniki zawarte w Hepaplus™  wspomagają także procesy  żółciotwórcze i żółciopędne, przez co korzystnie wpływają na procesy trawienia, przyczyniając się do poprawy trawienia tłuszczów i produktów ciężkostrawnych. Tak stworzona formuła zapewnia wielokierunkowe wspomaganie funkcjonowanie wątroby oraz układu trawiennego. Dodatkowo uzupełnia niedobór witamin z grupy B, towarzyszący zaburzeniom pracy wątroby.
 

Porcja jednorazowa 1 kapsułka
Ilość porcji w opakowaniu 30
Opakowanie 30 kapsułek
Informacje żywieniowe w jednej porcji
Ekstrakt karczocha (Cynara scolymus L.) 350 mg
standaryzowany na 5% cynaryny 500 mg
Asparaginian L-ornityny 100 mg
Tiamina (wit. B1) 0,55 mg
Ryboflawina (wit. B2) 0,7 mg
Niacyna (wit. B3) 8 mg
Kwas pantotenowy (wit. B5) 3 mg
Witamina B6 0,7 mg

DAWKOWANIE: 1 kapsułka 1-2 razy dziennie w trakcie posiłku, popijając dużą ilością wody lub inaczej po konsultacji z lekarzem.

TERMIN PRZYDATNOŚCI: min 6 miesięcy

OLIMP HEPA PLUS 30KAPS ZDROWA WĄTROBA HEPAPLUS