Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

OLEJ ZE SŁODKICH MIGDAŁÓW DRZEWA MORELI

17-06-2012, 11:44
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 50 zł      Najwyzsza cena licytacji: 50 zł     
Użytkownik bo28
numer aukcji: 2285638058
Miejscowość Wrocław
Kupiono sztuk: 1    Licytowało: 1    Wyświetleń: 31   
Koniec: 17-05-2012, 21:36
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha


100%

OLEJ ZE SŁODKICH MIGDAŁÓW DRZEWA MORELI

Oryginalny, naturalny olejek migdałowy tłoczony jest na zimno z nasion drzewa moreli. Charakteryzuje się przepięknym zapachem słodkich migdałów.

Olejek migdałowy należy do najcenniejszych olejków kosmetycznych, zawarte w nim substancje czynne glicerydy kwasu oleinowego i linolowego mają właściwości zmiękczające naskórek. Bogaty w witaminy E i A. Jest środkiem wyjątkowo delikatnym i nadaje się także do pielęgnacji nawet wrażliwej skóry. Polecany do skóry suchej i starzejącej się, nie powoduje alergii. Może też być stosowany do masażu. Odmładza skórę i nadaje jej ładny wygląd i migdałowy zapach.

Wzmacnia i odżywia włosy.

Pomocny w walce z cellulitem oraz z rozstępami. Szczególnie polecany do masażu piersi.

Systematyczne stosowanie olejku sprawi, że skóra będzie optymalnie nawilżona, gładka i delikatna.

INCI: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond Oil)

Przechowywać w chłodnym miejscu.

Wyprodukowano w Syrii

Pojemność: 100ml

Data ważności 12.2012

Zapraszamy do aukcji nr tel.509-[zasłonięte]-409