|
Twój ogród jest Twoją wizytówką.
To, czy teren w okół własnego domu można podziwiać
i czy w ogóle jest co podziwiać zależy tylko od nas samych.
Nie trzeba wydawać tysięcy złotych
aby stworzyć ogród, który nie tylko pięknie się prezentuje ale i ma własny, niepowtarzalny urok.
Wystarczy, że wśród tradycyjnych roślin postawisz figurę betonową a Twój ogród się ożywi i nabierze charakteru.
Spróbuj raz, a zobaczysz że tu wrócisz :)
Kliknij na obrazek
Aukcja dotyczy
OGROMNEJ LAMPY OGRODOWEJ TZW. PAGODY
STYL JAPOŃSKI
Niepowtarzalna ozdoba otoczenia przed domem, w ogrodzie czy przed firmą.
Uwaga - pagoda jest naprawdę dużych gabarytów, czego nie widać na foto.
Wysyłka tylko i wyłącznie na palecie !!!
Sposób wykończenia:
naturalny beton
antyk
miedziany
postarzane złoto
piaskowy
PO ZAKUPIE NAPISZ JAKI KOLOR WYBIERASZ
(przykłady kolorów w pozostałych aukcjach)
WYMIARY:
wysokość ok 92cm
boki podstawy ok 38cm x 38cm
średnica daszka to aż 59cm
waga 69kg
Figura wykonana w 100% z białego betonu !!!
Większość sprzedających produkuje figury na bazie szarego betonu, czyli niższej jakości ceniąc się przy tym za jakość wyższą np. malując figurę na biało czy w innych kolorach.
Nasze figury są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne !!! Nie straszna im zimowa aura, deszczowa jesień czy upalne lato.
|
tel. 507[zasłonięte]426
twoj-[zasłonięte]@wp.pl
Kupując potwierdzasz znajomość aukcji oraz strony O mnie, a tym samym wyrażasz akceptację na zawarte tam informacje.
|
|
DOSTAWA 85,00
Wysyłamy tylko kurierem.
Szczegółowy koszt wysyłki podany w parametrach aukcji "Płatność i dostawa".
Niektóre aukcje posiadają wysyłkę gratis, oznacza to że płacą Państwo za towar, a my pokrywamy dostawę. Przy zakupie mieszanym zawsze dolicz koszt wysyłki.
Nie wysyłamy za pobraniem.
|
# Pieniądze proszę wpłacać w ciągu 7 dni od dokonania zakupu.
Jeśli wpłata ma się opóźnić bardzo proszę o kontakt, aby nie rozpoczynać procedury zwrotu prowizji.
# Zamówienia na figury realizujemy do 14 dni roboczych. Jest to czas, w którym figura powstaje. Proszę nie mylić go z czasem dostawy.
# Paczki staramy się pakować jak najbezpieczniej. Istnieje jednak zagrożenie uszkodzeń podczas transportu, dlatego proszę sprawdzać zawartość w obecności kuriera. Jeśli zostaną takie uszkodzenia stwierdzone należy spisać protokół szkody. Bez niego ani kurier ani my reklamacji nie uwzględniamy.
Każda figura jest ubezpieczona.
# Paczki wysyłamy od poniedziałku do czwartku. |
|
Dane do przelewu otrzymasz w wiadomości od Allegro o dokonanym zakupie.
Na Allegro sprzedajemy niemalże w cenach hurtowych. Pamiętaj, że kupując tu, sporo oszczędzasz w porównaniu do stacjonarnych sklepów ogrodniczych.
|
|