|
Przedmiotem aukcji są oprawy okularowe Dekoptica FA015 C27z soczewkami organicznymi (plastikowymi) z antyrefleksem. Oprawa wykonana z plastiku, zauszniki z fleksem.
Parametry soczewek:
- zakres mocy od + 4.00 do - 6.00 cyl.do 2 dioptri
- indeks 1.5
- materiał cr.39 (plastik)
- ochrona UV-A oraz UV-B
- średnica 65 mm 70mm
Istnieje możliwość zamontowania soczewek barwionych, przeciwsłonecznych bez antyrefleksu w Państwa mocach (parametry soczewek powyżej) w cenie 199zł całość.
Do wyboru kolor zabarwienia: szary, brązowy, szaro-zielony
Stopień zabarwienia od 10% do 85%
WYMIARY OPRAWY
A-49mm | B-19mm | C-133mm | D-43mm | E-145mm
FUTERAŁ GRATIS
Na co dzień zajmujemy się sprzedażą i montażem okularów korekcyjnych, wszystkie wystawiane przedmioty są nowe i posiadają gwarancje producenta. Do każdego zakupu dołączamy paragon lub fakturę.
Montaż soczewek odbywa się w naszym laboratorium co gwarantuje poprawność wykonania okularów oraz szybką realizację.
Do wykonania okularów niezbędne będą niżej wymienione parametry:
- moc dla prawego i lewego oka
- rozstaw źrenic
W celu uniknięcia nieporozumień najlepiej przesłać skan lub zdjęcie recepty na nasz adres mailowy: [zasłonięte]@o2.pl. Zdjęcie recepty można też przesłać mms na telefon 601 [zasłonięte] 753.
Istnieje możliwość zamontowania innych soczewek do oprawy więcej informacji pod numerem telefonu 601 [zasłonięte] 753
Jeśli zastanawiasz się jaką grubość będą miały Twoje soczewki po zamontowaniu do oprawy to istnieje możliwość wykonania symulacji grubości soczewek którą prześlemy Ci na e-maila.
Pamiętaj że okulary korekcyjne są produktem indywidualnym uwzględniającym rozstaw źrenic i moce soczewek dla prawego i lewego oka z tego powodu nie uwzględniamy zwrotów poprawnie wykonanych okularów.
Proszę o przemyślane zakupy.
|