Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

OKULARY SPORTOWE POLARYZACYJNE ARCTICA S-49, ETUI

14-06-2012, 8:33
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 110 zł     
Użytkownik e-okulary
numer aukcji: 2321762502
Miejscowość koszalin
Wyświetleń: 140   
Koniec: 18-05-2012 08:28:09
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Asortyment


Informacje

Zamówienia realizujemy niezwłocznie.

Do każdego produktu dołączony jest paragon lub faktura VAT.

Po dokonaniu licytacji w mailu potwierdzającym od Allegro otrzymają Państwo nr konta, na które należy przelać wylicytowaną sumę.

Okulary sportowe ARCTICA S-49

POLARYZACJA I IDEALNE DOPASOWANIE

 

OPRAWKA WYKONANA Z GRILAMIDU TR 90
Wysokiej jakości odmiana nylonu, wyjątkowo odporna na rozciąganie i wyginanie. Materiał wytrzymały na uderzenia, elastyczny, przyjemny w dotyku, o właściwościach antyalergicznych. Okulary wykonane z grilamidu są lekkie, wytrzymałe i wygodne w użytkowaniu.SOCZEWKI POLARYZACYJNE
Blokują spolaryzowane światło odbite od poziomych płaszczyzn (śnieg, woda, piasek, szosa), ograniczając do minimum wpływ wszelkiego rodzaju dokuczliwych odblasków, czy lśnień. Filtr polaryzacyjny zwiększa kontrastowość obrazu, znacząco poprawia jakość widzenia, zapewnia 100% ochronę przed promieniowaniem UV oraz eliminuje 99% odblasków świetlnych. Szkła polaryzacyjne są idealne dla kierowców, amatorów sportów wodnych (żeglarzy, wędkarzy), narciarzy, rowerzystów oraz wszystkich pracujących lub wypoczywających w pełnym słońcu. Polecane również osobom cierpiącym na nadwrażliwość na promienie słoneczne.SOCZEWKI Z FILTREM UV 400
Filtr UV 400 blokuje wszystkie trzy zakresy promieniowania ultrafioletowego: UVA, UVB i UVC. Gwarantuje 100% ochronę przed niepożądanymi skutkami ekspozycji wzroku na promieniowanie słoneczne.ZASTOSOWANIE: sporty letnie, prowadzenie samochodu, użytek codzienny.KATEGORIA PRZYCIEMNIENIA:
kategoria 3 - szkła przyciemnione - intensywne światło słoneczne - 8%-18%Uwaga!
Po wylicytowaniu prosimy o wysłanie wiadomości e-mail z wybraną przez siebie formą płatności oraz kolorem (modelem) okularów. Dziękujemy.

Dostępne opcje:


S-49D

oprawka: czarna, szkła: przyciemniane z polaryzacją i z filtrem UV 400


S-49

oprawka: czerwona, szkła: przyciemniane z polaryzacją i z filtrem UV 400S-49B

oprawka: szara, szkła: przyciemniane z polaryzacją i z filtrem UV 400


S-49C

oprawka: czarna, szkła: przyciemniane z polaryzacją i z filtrem UV 400


GRATIS

etui, woreczek z mikrofibry, do wyboru: pasek elastyczny lub sznurek
ARCTICA to kolekcja okularów sportowych i gogli narciarskich, poszerzona również o kaski i rękawice dla amatorów narciarstwa i snowboardu. Wszystkie produkty serii sportowej Arctica są wykonane z wysokiej jakości materiałów, zgodnych z wymogami Unii Europejskiej i normami CE. Okulary i gogle Arctica odzwierciedlają potrzeby sportowców, związane z dobrym widzeniem nawet w najgorszych warunkach.

ARCTICA to wolność, swobodny styl życia, nierozłącznie związany ze sportem i aktywnym spędzaniem wolnego czasu. Narciarstwo, jazda na rowerze, surfing, skateboard i snowboard to dyscypliny, w których najlepiej sprawdzają się sportowe modele Arctica.