|
Witam odwiedzających ogłoszenie moich skrzypiec.
Zdecydowałem się odsprzedać moje wysłużone, dobrze rozegrane skrzypce.
Mają sygnaturę lutniczą: LUIGI AZZOLA fece in TORINO, ANNO DOMINI 1948.
Ten piękny instrument służył mi niezawodnie przez długie lata, na wielu występach i egzaminach oraz przy codziennej praktyce i otrzymywał także bardzo pozytywne opinie od słuchaczy, dlatego będziesz miał również z niego wiele radości.
Zapraszam do obejrzenia zdjęć.
Cena jak na tej klasy instrument jest bardzo niska, bo przez lutnika rzeczoznawcę są wycenione na 6 tysięcy zł (posiadają pisemny certyfikat).
Sprzedaję taniej, bo zależy mi na czasie i żeby cena była korzystna dla kupującego.
Zapraszam do osobistego sprawdzenia skrzypiec, a jeśli byłoby zbyt daleko na przyjazd – instrument mogę po uprzednim odpowiednim zabezpieczeniu przesłać do wypróbowania. Uważam, że wybór skrzypiec jest bardzo osobistą kwestią i dopasowaniem charakteru instrumentu do własnego charakteru, stąd wypróbowanie jest całkowicie niezobowiązujące.
W razie zainteresowania lub jakichkolwiek pytań proszę pisać – postaram się o możliwie szybką i pełną odpowiedź.
Pozdrawiam serdecznie
|