Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Okazja - Naturalny Koenzym Q10 (60 szt.) Kaneka

18-08-2014, 13:57
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 52.99 zł     
Użytkownik plantaMEDpl
numer aukcji: 4496860273
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 4   
Koniec: 18-08-2014 13:58:01
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

plantaMED.pl - Allegro
Okazja - Naturalny Koenzym Q10 (60 szt.) Kaneka

Naturalny Koenzym Q10 (60 szt.) Kaneka Nutriens LP.

Koenzym Q10 nazywany witaminą młodości i długowieczności wzmacnia serce i naczynia krwionośne. Opóźnia procesy starzenia i wygładza zmarszczki. Jest suplementem doskonale uzupełniającym niedobór Koenzymu występujący u osób po 30. roku życia.

52,99 zł

Poziom koenzymu zmniejsza się wraz z wiekiem, dlatego po 30 roku życia niezbędna jest jego suplementacja. Koenzym Q10 konieczny jest do wytwarzania energii. Cały proces jej produkcji odbywa się w mitochondriach małych strukturach we wnętrzu komórki. Koenzym jest „iskrą”, która uruchamia spalanie tlenu dzięki czemu powstaje niezbędna dla funkcjonowania energia. Rola Koenzymu Q10 jak i innych antyutleniaczy najlepiej uwidacznia proces zapobiegania przedwczesnemu starzeniu się organizmu. Tempo procesu starzenia jest proporcjonalne do stopnia uszkodzenia mitochondriów przez wolne rodniki. Powstałe w ten sposób uszkodzenia mogą zmniejszyć ilość produkowanej energii co prowadzi do zaburzeń pracy mięśnia sercowego, mózgu i wątroby. Największa koncentracja koenzymu Q10 występuje w zdrowych komórkach mięśnia sercowego, który potrzebuje bardzo dużych ilości energii do nieprzerwanej pracy. W chorym sercu poziom koenzymu znacznie spada. Koenzym Q10 zabezpiecza około 95% łącznej energii organizmu.
Podstawowe właściwości preparatu:
antyoksydacyjne - chroni komórki śródbłonka i zapewnia organizmowi zdolność do wytwarzania tlenku azotu, wspomagające układ krążenia, wspiera prawidłową pracę serca, wspomaga przemianę materii, normalizuje poziom cukru we krwi, opóźnia starzenie się organizmu, poprawia wydolność fizyczną organizmu, uzupełnia dietę osób uprawiających regularnie sport wyczynowy.
Więcej informacji na stronie producenta: www.kanekaq10.info

Polecamy inne nasze aukcje!

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

KomentarzePanelealle

Strona "o mnie"Wszystkie aukcje

panel aukcji

Generated by Allegro module - Copyright © 2013 by addonsPresta.com