Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Okazja! Acai BIO (125 g) Rainforest Foods

18-08-2014, 13:55
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 124.99 zł     
Użytkownik plantaMEDpl
numer aukcji: 4496878794
Miejscowość Warszawa
Zostało sztuk: 2    Wyświetleń: 2   
Koniec: 18-08-2014 14:04:30

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Waga (z opakowaniem): 0.00 [kg]
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

plantaMED.pl - Allegro
Okazja! Acai BIO (125 g) Rainforest Foods

Acai BIO (125 g) Rainforest Foods

Jagoda Acai to niezwykly owoc pochodzący z lasów tropikalnych.

Od wieków stosowana przez ludność Amazonii i niedostępna dla reszty świata.

124,99 zł

Acai uważana jest za jeden z najbardziej odżywczych pokarmów. Zawiera bogactwo antyutleniaczy, witamin, kwasów tłuszczowych, minerałów, enzymów i błonnika. Acai dodaje energii i wzmacnia system odpornościowy. Od jakiegoś czasu uznawana za hit wśród światowej klasy sportowców.

Jagoda Acai Raiforest Foods pochodzi od jednego z wiodących plantatorów na swiecie. Pozyskiwana jest zgodnie z zasadami Fair Trade, promując zrównoważone rolnictwo i łańcuch dostaw, dając korzyści miejscowym rolnikom przy jednoczesnej ochronie lasów deszczowych Amazonii. Część
dochodów jest przeznaczana na edukację i zapewnienie opieki zdrowotnej miejscowej ludności.

Jagody Acai zawierają wapń, żelazo, białko i błonnik. Zawartość Omega -6 i Omega -9 jest równiez znacząca. Acai Rainforest Foods zawiera niesamowity ORAC ( Oxygen Radical Absorption Capacity ) czyli zdolność absorpcji rodników tlenowych, inaczej miara oksydacyjnych wartosci substancji. ORAC dla Raiforest Acai wynosi 50.000 jednostek na 100g. Dla porówania czerwone winogrona to 740 na skali ORAC.

Jagody Acai ze względu na swoją wysoką zawartość tłuszczu są bardzo delikatne i nietrwałe. Dlatego też Acai Rainforest Foods jest przetwarzane w ciągu 24 godzin. Istnieje kilka sposobów przetwarzania, ale zdecydowanie najlepszym (jak tez najdroższym) jest liofilizacja,dzięki
której otrzymany produkt nie traci swoich wartości odżywczych. Rainforest Acai jest bardzo skoncentrowane-z 20kg jagód otrzymujemy 1kg liofilizowanego proszku.


Jagody Acai firmy Rainforest Foods posiadają również ekologiczny certyfikat Soil Association, co gwarantuje, że produkt sprzedawany jako ekologiczny rzeczywiście takim jest. Jedyną gwarancją, że klient rzeczywiście kupuje produkt ekologiczny jest certyfikat ekologiczny danego kraju i obowiązkowe logo UE w postaci zielonego liścia( dotyczy produktów spożywczych, w tym suplementów diety). Ponadto wszystkie produkty certyfikowane ekologicznie muszą posiadać kod certyfikacji na opakowaniu. Dla firm brytyjskich takich jak Rainforest Foods ma to format GB-ORG-05. Jeśli taki kod nie jest obecny na opakowaniu-produkt nie jest ekologiczny.

Certyfikat ekologiczny jest gwarancją ,że produkt nie jest skażony resztkami pestycydów, środków owadobójczych czy chwastobójczych. W trosce o swoje zdrowie warto wybierać produkty z certfikatem ekologicznym.

Skład: ekologiczne sproszkowane jagody acai, kwasek cytrynowy< 1%

Polecamy inne nasze aukcje!

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

KomentarzePanelealle

Strona "o mnie"Wszystkie aukcje

panel aukcji

Generated by Allegro module - Copyright © 2013 by addonsPresta.com