Witam w dniu dzisiejszym na Aukcji wystawiam
19 gier na konsole PLAYSTATION 2.
Jestem pierwszym właścicielem wszystkich niżej podanych tytułów. Wszystkie gry przed wystawieniem sprawdziłem jeszcze raz czy działają. Stan płyt jak i pudełek określam na BARDZO DOBRY.
- Licytacja od 1 zł
-nie wysyłam za pobraniem
-sprzedaje cały zestaw
-kontakt telefoniczny 506-[zasłonięte]-496
lub
[zasłonięte]@gmail.com
Podaje link gdzie znajdują się zdjęcia każdej gry
https://plus.google.com/photos/105[zasłonięte]253007[zasłonięte]161847/albums/569[zasłonięte]767404[zasłonięte]3553
1.NHL 06
NHL 06 to kolejna część jednej z najpopularniejszych serii gier sportowych sygnowanych logo EA, a już na pewno najpopularniejszej serii traktującej o hokeju na lodzie.
W najnowszej odsłonie serii NHL otrzymujemy spory wachlarz nowych zagrań i ruchów, tzw. Skill Stick, dzięki któremu znacznie lepiej operujemy kijem, a co za tym idzie oddajemy bardziej precyzyjne strzały (np. między nogami bramkarza) oraz nową fizykę R.P.M. (Realistic Puck Momentum) - groźne i potężne strzały mogą kontuzjować obrońców czy też dość ostro potraktować bramkarza lub siatkę bramki. Poruszanie się po lodowisku jest bardziej intuicyjne i realistyczne, gracze m.in. zostawiają wyraźne ślady na lodzie przy hamowaniu. Ulepszenia znajdujemy także w oprawie graficznej gry. Twórcy umieścili tutaj również kilka „smaczków”, jak na przykład szramy i blizny na twarzy naszego zawodnika, które mogą powodować spadek morale u przeciwników.
2. Ratchet: Gladiator
Ratchet: Deadlocked (na kontynencie europejskim tytuł brzmi Ratchet: Gladiator) jest czwartą grą z serii wirtualnych zręcznościówek, zapoczątkowanej w 2002 roku – wówczas bowiem ukazała się pozycja pt. Ratchet & Clank autorstwa pracowników firmy Insomaniac Games. Rzecz jasna ponownie w rolach głównych obsadzono wielkouchego humanoidalnego stwora i zawsze towarzyszącego mu robota.
Motyw karamboli miejskich swego czasu umiejętnie wykorzystała firma Criterion, która od dobrych kilku lat raczy nas grami z serii „Burnout”. Oto część trzecia, najbardziej dotychczas rozbudowana pozycja spod tego szyldu. Niewyobrażalne prędkości, nowe tryby gry, jeszcze groźniejsze i efektowniejsze kraksy.Graczom dane jest ścigać się na większych, bardziej zróżnicowanych niż dawniej trasach. Łącznie przygotowanych zostało czterdzieści torów. Wszystkie z nich cechują się odmiennym pejzażem, inna struktura, ułożeniem, etc. Towarzysza na tychże trasach każdemu użytkownikowi, pozbawionemu możliwości gry sieciowej, komputerowi przeciwnicy oraz zwykli przypadkowi „przejezdni”.
Druga odsłona efektownie wykonanej, zręcznościowej symulacji gry w piłkę nożną na ulicach miast całego świata. W FIFA Street 2 gracze nie znajdą olbrzymich stadionów z wielotysięczną widownią czy standardowych meczy „jedenastu na jedenastu”. Wirtualne zmagania przenoszą miłośników piłki kopanej w bardziej „przyziemne” realia - na zaśmiecone podwórka, osiedlowe boiska do koszykówki, czy piaszczyste plaże. Pozytywnego wizerunku FIFA Street 2 dopełniają ulepszone w porównaniu do „jedynki”: oprawa graficzna (udoskonalone modele postaci czy animacje ich poruszania, bardziej dopracowane lokacje, etc.), a także dynamiczna ścieżka dźwiękowa, skutecznie budująca „uliczny” klimat zmagań. Warto także dodać, że w grze dostępne są rozbudowane edytory wirtualnych zawodników oraz boisk, na których prowadzimy zmagania.
5.FIFA 07
FIFA 07 to kolejne wcielenie jednej z najpopularniejszych i najznamienitszych serii symulatorów piłkarskich. Omawiana odsłona odznacza się przede wszystkim podniesionym realizmem rozgrywki, szczególnie w zakresie sprawowania kontroli nad zawodnikami. Także miłośnicy szerszych opcji menadżerskich oraz fani prowadzenia rozbudowanych potyczek online znajdą w nowej Fifie wiele ciekawych nowości.
„Tekken 5” to kolejny przedstawiciel jednej z najbardziej znanych serii bijatyk, jakie kiedykolwiek ujrzały światło dzienne. „Tekken 5”, podobnie jak i wcześniejsze wersje, został wyprodukowany przez firmę Namco. W „Tekken 5” oprócz głównego trybu rozgrywki uświadczymy takie opcje, jak: tryb versus, trening, a także tryb przygodowy, który pojawił się już w przypadku trzeciej części „Tekkena”. Naszym zadaniem jest przedzieranie się w jednym określonym kierunku oraz „klepanie” setek nadbiegających przeciwników.
Snake (seria Metal Gear Solid) i Sam Fisher (seria Splinter Cell) mają prawdziwego konkurenta. Tym razem EA celuje naprawdę udanie z agentem 007.
Historia wokół toczy się Everything or Nothing jest bardzo prosta i mało skomplikowana, jak to w filmach (oraz grach) ze słynnym agentem bywa. Skradziona nanotechnologia wędrująca w ręce niepowołanych osób w kraje Europy Wschodniej, które to persony maja na celu zawładniecie światem, lub niewiele temu ustępujące cele. Tyle tylko, ze ten banalny wstęp jest preludium do wspaniałego połączenia zróżnicowanych misji przedstawionych z trzeciej osoby (TPP) z dynamicznymi etapami, w których siądziemy za sterami różnych pojazdów.
8.Monster Trux extreme arena
Żywotność gry jest spora, a spotęgowana przez dodatki takie jak Tryb Sił Zła (możliwość stoczenia najważniejszych walk jako poddany Saurona dla zdobycia cennych nagród), gra dwuosobowa (dostępna w każdej chwili, pozwala we dwie osoby sterować zabawą – jeden gracz kontroluje podczas walk wybrane postacie, a drugi pozostałe) jeszcze ją zwiększają. Trzecia Era zawiera sporo misji pobocznych, dodatkowych zadań do wykonania, co powiązane z możliwością powrotu do odwiedzonych już miejsc także działa na plus. W sumie da to na pewno ponad dwadzieścia godzin zabawy. Zabawy na tyle dobrej, bym grę mógł polecić nie tylko zagorzałym fanom Władcy Pierścieni, ale również pozostałym graczom.
Jak X: Combat Racing to tytuł ze stajni Naughty Dog, nawiązujący do udanej serii, traktującej o przygodach zielonowłosego Jaka i jego przyjaciela Daxtera. Produkt został wydany wyłącznie na konsolę PlayStation 2.
Po tym, jak dwaj główni bohaterowie zaprowadzili porządek we wszechświecie, wiele ze zniszczonych miast zostało odbudowanych, a spragnieni rozrywki mieszkańcy wymyślili nowy sport – wyścigi bitewne. Pewnego dnia Jak otrzymał zaproszenie na prezentację testamentu Krewa, jednego z czarnych charakterów, z którymi nasz heros zdążył się już rozprawić. Uroczystość miała odbyć się w wielkiej metropolii, Kras City. Wybrawszy się tam wraz z Daxterem, Jak spotkał starych znajomych - Ashelin, Keirę, Samosa i Torna. Niestety, w filmie, jaki Krew zdążył nagrać przed śmiercią, pojawiła się informacja, iż wszyscy goście obecni na imprezie zostali otruci. Jedyną możliwością uzyskania antidotum jest udział w turnieju Grand Championship. W przeciwnym wypadku egzystencja przyjaciół zakończy się w ciągu kilku dni.
Kolejna odsłona serii wyścigów znanych z PlayStation 3. Tym razem możemy ścigać się na oblodzonych terenach Alaski, siadając za kierownicą także takich pojazdów jak ratrak i skuter śnieżny.
MotorStorm: Arctic Edge to kontynuacja świetnych wyścigów znanych z PlayStation 3. Za stworzenie tego dzieła odpowiada firma Bigbig Studios, która w przeszłości opracowała między innymi sagę Pursuit Force (wydaną PSP i PlayStation 2). Pierwsza odsłona cyklu MotorStormpojawiła się w 2007 roku.
Jak i Daxter jako pierwsi pozwolili graczowi zwiedzać tak ogromny świat w grze przygodowo-zręcznoęciowej, przy tak płynnym przechodzeniu miedzy poziomami – napis „loading” jest dla tych dwóch nieznanym określeniem.
Chcecie wiedzieć, kto stworzył to arcydzieło, o którym zaraz nieco więcej przeczytacie? Otóż ten kamień milowy (nie boimy się tego stwierdzić) w dziedzinie gier platformowo-zręcznościowych jest dziełem ekipy Naughty Dog. To ci sami ludzie, którzy stworzyli wcześniej wszystkie części Crasha.
Tomb Raider: Anniversary to remake pierwszej odsłony serii, traktującej o przygodach dzielnej i seksownej pani archeolog. Zaznaczyć jednak trzeba, że nie jest to odwzorowanie pełne. Prace nad tą pozycją zostały zapowiedziane przez koncern Eidos Interactive tuż po wypuszczeniu na rynek Tomb Raider: Legend. Wiadomość tą odebrano jako prezent dla fantów z okazji dziesiątych urodzin Lary Croft.
Fabuła omawianej gry stanowi reminiscencję historii, zaprezentowanej w pierwszej części. Protagonistka zostaje wynajęta przez potężną organizację, która zleca jej odnalezienie mistycznego artefaktu, spoczywającego w niezbadanym grobowcu Qualopeca. Już na samym początku wyprawy wszystko zaczyna się komplikować (m.in. ginie przewodnik), a Lara uświadamia sobie, że została wykorzystana i bierze udział w wielkiej intrydze. Postanawia rozstać się ze swoimi zleceniodawcami i na własną rękę rozwiązać zagadkę.
Lary powrót, a w przypadku konsol 128-bitowych pierwsze jej objawienie, nie wyszło zbyt okazale. Gra ma swoich fanów, ale bardzo duże brakuje jej do pozycji godnej polecenia każdemu fanowi przygodówek.
Śmierć mentora Lary i uwikłanie bohaterki w domniemane przestępstwo to motor napędowy całej historii. Historii opowiedzianej dosyć składnie i okrywającej kolejne sekrety przed graczem w umiejętny, dozowany sposób.
Przygody Lary Croft pojawiły się na PS2 – trzeba przyznać – w ładnej oprawie graficznej i nie gorszym udźwiękowieniu. Od strony wizualno-dźwiękowej jest bardzo dobrze. Panna Croft najwyraźniej pozazdrościła Snake’owi i Samowi Fisherowi i tez odbyła solidny trening w skradaniu się do wrogów i cichym ich unicestwianiu. Tym razem wykorzystuje tez rozmowy jako istotny element w popychaniu swej przygody do przodu. Poprawiły się też jej umiejętności walki wręcz. Trzeba jednak przyznać, że to chyba wszystkie zalety, a przynajmniej dobrze brzmiące przymioty Anioła Ciemności. Kuleje sterowanie; Lara reaguje na ruchy analogowej gałki ze sporym opóźnieniem a i na precyzje ruchów można narzekać. Niestety często Lara obejmie kierunek nie pożądany przez gracza, nie mówiąc już o prędkości poruszania się, gdzie na przykład przejście z marszu do biegu zajmuje zbyt wiele czasu.
Tomb Raider: Legend – oto i wielki, wyczekiwany przez wielu fanów powrót Lary Croft. Podobnie jak i w przypadku wcześniejszych części, mamy do czynienia z pełną akcji i zagadek pozycją przygodową, w której słynna pani archeolog jest zmuszona ratować niebywale cenne przedmioty. Tomb Raider: Legend wyprodukowało studio Crystal Dynamics, wydawcą z kolei jest Eidos Interactive.
W Tomb Raider: Legend główne postawione przed nami zadanie stanowi odnalezienie pewnego angielskiego artefaktu, wywiezionego za granicę bez wiedzy najwyższych władz państwowych. Co ciekawsze człowiekiem odpowiedzialnym za taki rozwój wypadków jest stary znajomy Lary Croft, który... od lat był uważany za zmarłego! Tomb Raider: Legend jest niewątpliwie powrotem do korzeni serii. Podążając za skradzionym dziełem sztuki zwiedzamy szereg państw, a przygody przeżywamy wędrując głównie przez mroczne jaskinie lub zwiedzając zapomniane i zarośnięte świątynie bądź pałace.
Harry Potter and the Goblet of Fire (Harry Potter i Czara Ognia) to kolejna, wirtualna adaptacja książkowej serii autorstwa J. K. Rowling, która opowiada o losach tytułowego Harry’ego Pottera oraz dwójki jego przyjaciół: Hermiony Granger i Rona Weasleya. Jak wskazuje nazwa tej produkcji, jej fabuła została oparta o czwarty tom przygód młodego czarodzieja oraz bazujący na nim film kinowy pod tym samym tytułem z 2005 roku.
Po raz kolejny mamy do czynienia ze zręcznościową grą akcji z licznymi elementami przygodowymi. Tym razem Harry Potter w dość tajemniczy sposób zostaje wybrany czwartym uczestnikiem niebezpiecznego Turnieju Trzech Czarodziejów. W tych zawodach każdy z uczestników musi stawić czoło zionącemu ogniem smokowi (walka na latającej miotle), uratować przyjaciół z głębin Czarnego Jeziora (pływanie) oraz znaleźć drogę w rozległym labiryncie. Aby tego dokonać, należy oczywiście wykazać się nie tylko sprytem czy umiejętnościami magicznymi, ale również posiadać odrobinę szczęścia.
Początkowo myślano, że „Vice City” będzie tylko dodatkiem do wspanialej trzeciej części. Okazało się jednak, ze twórcy gry – Rockstar Games – wprowadzili na rynek zupełnie nowy tytuł, zupełnie oddzielna pozycje spod szyldu GTA.
„Vice City” jest oddzielną częścią całej serii „Grand Theft Auto” i nie potrzebuje do działania żadnej z poprzedniczek. Tum razem akcja gry będzie działa się w słonecznym mieście Miami. Autorzy zadbaliby graczowi atmosfera tego miejsca udzieliła się jak najmocniej. Tak wiec na ulicach ładne panie jeżdżą na rolkach, hawajskie koszule są na porządku dziennym, a kasyna wieczorami pełne są wykwintnie ubranych gości. Najważniejsze jednak są zmiany, które dokonano w stosunku do poprzedniej, trzeciej części. Jest ich mnóstwo. 9 godzin muzyki z radia ( przy 3 godzinach w „Grand Theft Auto: 3”), ponad 8000 podłożonych głosów (2000 – „Grand Theft Auto 3”), podwojenie wielkości miasta, polepszona sztuczna inteligencja wrogów, członkowie gangów biorący udział w rozbojach, kradzieżach aut i pościgach z policja, bardziej płynną animacja, nowe efekty świetlne, większa ilość tekstur nałożona na obiekty, nowy system celowania, 40 rodzajów broni (15 w „Grand Theft Auto: Vice City 3”), 120 rodzajów samochodów w mieście (50 w „Grand Theft Auto: 3”), motocykle, lodzie motorowe, a nawet śmigłowce, które można pilotować. Tym razem misje będą toczyć się również wewnątrz budynków.
The Sims 2 to jedna z najpopularniejszych gier komputerowych wszechczasów. Stworzenie symulatora ludzkiego życia okazało się dla Electronic Arts strzałem w dziesiątkę. Część pierwsza zdobyła same pozytywne opinie w środowisku mediów i graczy, na co dowodem jest cała masa dodatków doń, a w końcu kontynuacja. Ta również okazała się ogromnym sukcesem i wreszcie przeniesiono ją na konsole.
Zabawę zaczynamy od stworzenia sima (bądź kilku), którym będziemy sterować w najbliższym czasie. Tryb kreowania rozszerzono nieco w stosunku do wersji PC - nie tylko wybieramy kształt twarzy i innych części ciała, ale również ustalamy, jak ma sim dokładnie wyglądać, wybierając także spośród elementów, tekstur i ubrań odkrytych w czasie gry. Kolejną nowością jest opcja pozwalająca nam przygotowywać jedzenie dla podopiecznych. Możemy upitrasić potrawy z ponad 60 składników, przy wykorzystaniu różnych kuchennych narzędzi, takich jak toster czy mikser. Przydządzone przez nas jedzonko może wpłynąć bądź pozytywnie, bądź negatywnie na humor i zapotrzebowania sima. Jeśli włożywy w to dużo serca, dużo skuteczniej poskromimy jego głód.
19. Harry Potter: Mistrzostwa Świata w Quidditchu
Harry Potter: Mistrzostwa Świata w Quidditchu (ang.Harry Potter: Quidditch World Cup) – gra komputerowa z2003 roku, polegająca na zdobywaniu umiejętności gry wquidditcha. Dostępne mecze rozgrywane są w Hogwarcielub na arenie międzynarodowej. Można wcielić się w reprezentanta jednego z czterech hogwarckich domów (Gryffindoru, Hufflepuffu, Ravenclawu lub Slytherinu), bądź reprezentanta któregoś z krajów na oficjalnych światowych mistrzostwach.