Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Okap QTR 50 MHI **NIE Chiny*****wysyłka GRATIS **

13-06-2012, 1:57
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 559 zł     
Użytkownik PolskieOkapy
numer aukcji: 2320646311
Miejscowość Polska
Wyświetleń: 13   
Koniec: 17-05-2012, 10:07

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Typ: Kominowy
Wydajność (m3/godz.): 620
Głębokość (cm): 50.00
Szerokość (cm): 50.00
Wysokość (cm): 100.00

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha


Dlaczego warto u nas kupować?

1. Dajemy gwarancję, że kupujesz sprawdzony, 100 % POLSKI PRODUKT NIE SPRZEDAJEMY OKAPÓW Z CHIN !!!

2. W okresie gwarancji serwis producenta dojeżdża do klienta-
NIE musisz nic demontować i wysyłać do serwisu na swój koszt !!!

3. Każdy okap jest sprawdzany przed wysłaniem.

Okap kuchenny VESTT QTR 50 MHI o szerokości 50 cm to idealne połączenie najwyższej jakości i elegancji. Wykonany ze stali nierdzewnej doskonale prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach. Najwyższa jakość, wysoka wydajność , przystępna cena oraz pewne polskie pochodzenie powodują, że model ten jest chętnie wybierany przez wiele polskich gospodyń domowych ceniących wysoką jakość i sprawdzone polskie pochodzenie.

Okap kuchenny marki VESTT

typ: kominowy
model: QTR 50 MHI

szerokość: 50 cm

Halogenowe oświetlenie 2x20 Watt 12 V tworzy w kuchni przyjemny nastrój.
Solidne sterowanie przyciskami typu izostat gwarantuje długą i bezproblemową eksploatację.

W okapie zastosowano wielowarstwowe, zmywalne w zmywarce filtry przeciwtłuszczowe. Obniża to koszty eksploatacji okapu.

Wysoki, teleskopowy komin pozwala dopasować okap do wysokich pomieszczeń. Płaska powierzchnia górna może służyć jako półka na przyprawy lub inne kuchenne drobiazgi.

Dołączona do okapu redukcja wylotu powietrza ze 150 na 120 mm ułatwia podłączenie go do przewodu kominowego.

Dane techniczne:

Tryb pracy pochłaniacz lub wyciąg
Sterowanie przyciskowe izostat ( 3 biegi)
Wydajność max 620 m3/h
Filtr tłuszczowy aluminiowy, zmywalny w zmywarce
Średnica wylotu powietrza 150 mm + redukcja na 120 mm
Moc oświetlenia halogen 2 x 20 Watt 12V
Moc całkowita 140 W
Dostępne rozmiary: (WxSxG) max 1000 mm X 500 mm X 500 mm
Max poziom hałasu 56 dB na 3 biegu
Waga 12 kg
Kolor/wykonanie stal nierdzewna INOX
Montaż na ścianie
Odległość od płyty gazowej 650 mm
Odległość od płyty elektr. 700 mm
Gwarancja producenta 24 miesiące

Do tego okapu proponujemy:


Spray do czyszczenia okapów marki BERNER to rewelacyjny środek do czyszczenia wyrobów ze stali nierdzewnej INOX. Nie zostawia smug ani tłustej powłoki. Sprayem BERNER do czyszczenia wyrobów ze stali nierdzewnej INOX błyskawicznie i dokładnie wyczyścisz swój okap, lodówkę czy kuchenkę. Produkt polecany przez czołowych producentów okapów.

Filtr z węglem aktywnym niezbędny do pracy okapu jako pochłaniacz -
- bez podłączenia do komina.

Rura spiro do podłączenia okapu do komina.

Akcesoria te znajdziecie je Państwo na innej naszej aukcji.



Wyprodukowano w Polsce, czyli na terenie Unii Europejskiej, więc spełnia wszystkie unijne wymogi bezpieczeństwa.

... oraz JAKOŚCI.


Każdy okap przed sprzedażą jest dokładnie sprawdzany pod kątem funkcjonalności i bezpieczeństwa.

A oto odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.



1. czym różnią się okapy?

Odp: Ponieważ urządzenia te znajdują się zawsze na widoku, muszą więc, oprócz usuwania z kuchni niepożądanych zapachów, komponować się z wystrojem tego pomieszczenia i stąd mamy kilka stylów okapów. Drugą ważną cechą jest wydajność urządzenia. Ta powinna być dobierana do kubatury czyli objętości pomieszczenia, w którym okap ma pracować. Odpowiednio dobrany okap powinien mieć taką max. wydajność aby wymienić powietrze w kuchni 10-12 razy. Czyli jak mamy kuchnię o kubaturze np. 45 m3, powinniśmy zaopatrzyć się w okap o max. wydajności 450-500 m3/h. Pragniemy tu zaznaczyć, że taka powinna być wydajność okapu na najwyższym biegu. Kolejną ważną cechą okapu jest poziom emitowanego hałasu. Okapy o poziomie hałasu powyżej 58 dB mogą być już niebezpieczne dla zdrowia.



2. Wyciąg czy pochłaniacz ?

Odp: Najlepszym rozwiązaniem jest podłączenie okapu do przewodu kominowego i odprowadzenie oparów na zewnątrz kuchni. Nie zawsze jest to jednak możliwe. Większość okapów może pracować tez jako pochłaniacz. Niezbędne jest wówczas zastosowanie filtrów z węglem aktywnym, który poprzez swoje właściwości absorbcyjne oczyszcza opary z kuchni.



3. Jak wygląda procedura reklamacyjna w okresie gwarancji ?

Odp: Ponieważ, jak już wcześniej informowaliśmy, okap jest 100% polskiej produkcji, producent zapewnia opiekę serwisową w okresie 24 miesięcy od daty zakupu. Urządzenie takie jak okap jest zaliczane do tzw. dużego AGD, co oznacza obowiązek dojazdu serwisu do klienta. Usterki powstałe w okresie gwarancyjny należy zgłaszać do centrum serwisowego producenta pod numerem telefonu podanym w karcie gwarancyjnej. Konsultant skieruje wówczas do Państwa serwisanta z najbliższej placówki.



W razie jakichkolwiek pytań nasz konsultant pozostaje do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 13 [zasłonięte]0515.