Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

OKAP FABER Mirror

24-01-2014, 12:10
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 4 152 zł     
Użytkownik meble_halupczok
numer aukcji: 3872084527
Miejscowość OZIMEK
Wyświetleń: 40   
Koniec: 24-01-2014, 9:36

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Marka: Pozostałe
Typ: Pozostałe

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Serdecznie Witamy na aukcji

OKAP FABER Mirror

towar po ekspozycyjny

Okap Faber Mirror PRO BK

Szerokość 90 cm
Sterowanie: Elektroniczne
Oświetlenie: Halogeny 2x20
Ciśnienie max. (Pa): 440
Moc max. (W): 330
Poziom hałasu 1 db (A): 35
Prędkość: 9
Wylot (średnica): 150/120
Typ filtra: Kasetowy

OPIS

Urządzenia z silnikiem typu PRO są w stanie usunąć nawet do 1000m3/h powietrza i pracując z normalną prędkością nie zakłócą spokoju czytelnikowi w bibliotece. Na pierwszym biegu poziom natężenia hałasu wynosi w nich 45 dB (A), a wydajność 270 m3/h, co jest wystarczające dla kuchni o powierzchni 10 m2. To wyjątkowe urządzenie jest wykonane całkowicie z metalu i zalicza się do najbardziej ekskluzywnych w programie produkcyjnym firmy Faber.

FUNKCJE ZAPEWNIAJĄCE KOMFORT

Optymalna prędkość
Optymalne prędkości (biegi) są zaprogramowane fabrycznie w firmie Faber na podstawie standardowych wymiarów pomieszczeń kuchennych. Naciśnięcie jednego przycisku powoduje usuwanie powietrza przy minimalnym poziomie natężenia hałasu.

Intensywna prędkość
Ten system sterowania uruchamia pracę silnika na maksymalnej wydajności w ograniczonym czasie. Czas trwania funkcji wynosi 10 minut, a po jej zakończeniu okap samoczynnie powraca do wcześniejszych ustawień.

Włącznik „24 h”
Przycisk ten pozwala na takie włączenie okapu, że będzie on funkcjonował całą dobę, wymieniając powietrze przez 24 godziny przy zachowaniu poziomu hałasu właściwie niesłyszalnego dla człowieka. W wyniku takiego działania kuchnia będzie strefą czystego powietrza i idealnym miejscem do miłego spędzania czasu bez odczuwania nieprzyjemnych zapachów lub hałasu.

Opóźnione wyłączenie
Funkcja ta umożliwia opóźnione wyłączenie silnika w celu zapewnienia usunięcia wszelkich pozostałości zapachów.

Urządzenia zdalnego sterowania
System sterowania elektronicznego w okapach firmy Faber umożliwia korzystanie ze zdalnego sterowania, szczególnie przydatnego w przypadku osób niepełnosprawnych ruchowo. Urządzenia te są standardowym wyposażeniem niektórych modeli, a opcją w pozostałych.

Oświetlenie komfortowe
Wciskając ten przycisk, możemy dostosować komfortową moc oświetlenia do indywidualnych potrzeb.

Wskaźnik zabrudzenia filtrów
Sygnalizuje konieczność oczyszczenia filtrów przeciwtłuszczowych lub wymiany filtrów węglowych pochłaniających zapachy.

Serdecznie zapraszamy do zakupu !!!