Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Ogród japoński Elementy i zasady kompozycji.Bonsai

26-02-2012, 22:36
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 28 zł     
Użytkownik garden-bonsai
numer aukcji: 2082422308
Miejscowość Krasne
Wyświetleń: 40   
Koniec: 05-02-2012 19:45:43
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

GG:[zasłonięte]80671Gadu-Gadu

tel: 880[zasłonięte]448

[zasłonięte]@gmail.com

Wysyłam za pobraniem osobom z co najmniej 5 komentarzami.

Po wygraniu aukcji proszę o podanie formy dostawy.

301[zasłonięte]200400[zasłonięte]60268[zasłonięte]082

Paczka Priorytetowa na warunkach szczególnych.

Po wpłacie na konto: 11zł

Pobranie: 18 zł


F.H.U. Garden-Bonsai zaprasza na swoje aukcje!

Ogród japoński elementy i zasady kompozycji.

Marek Majorowski

Przeczytaj informacje o autorze. Wydawnictwo: Multico
Oprawa:
Wprowadzono: 02-01-06
ISBN:[zasłonięte]978-8373-782-5
Stron: 144
Wymiary: 210 x 260

Japońskie ogrody to niepowtarzalne kompozycje, drzewka Bonsai, odwzorowujące w sposób symboliczny przyrodę. Opierając się na obowiązujących w Kraju Kwitnącej Wiśni zasadach sztuki ogrodowej, w których liczy się głównie rzeźba i dramatyzm kompozycji, można – przy użyciu nielicznych elementów i na stosunkowo niewielkiej przestrzeni – tworzyć oryginalne mini pejzaże. Wielowiekowe doświadczenie japońskich ogrodników ma uniwersalny charakter i da się z powodzeniem wykorzystać przy komponowaniu ogrodów w Polsce. Ułatwi to praktycznie potraktowany rozdział o projektowaniu przydomowego ogrodu w stylu japońskim, z uwzględnieniem materiałów i roślin dostępnych w kraju i dobrze znoszących tutejsze warunki klimatyczne.W książce przedstawiono ponadto krótki zarys historii rozwoju stylu ogrodów japońskich, podstawowe zasady ich kształtowania, a także charakterystykę poszczególnych elementów tworzących kompozycję ogrodu.

O Autorze: Marek Majorowski – absolwent Wydziału Ogrodnictwa i Uprawy Winnej Latorośli Akademii Rolniczej w Płowdiw (Bułgaria). Stopień doktora nauk biologicznych uzyskał na Wydziale Rolniczym Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Stypendysta programu TEMPUS w Horticulture Research International w Littlehampton (Wielka Brytania) i dwukrotnie STA Fellowship w National Institute of Agrobiological Resources w Tsukubie (Japonia). Przez wiele lat pracował jako nauczyciel przedmiotów zawodowych w szkołach średnich o profilu rolniczym i ogrodniczym. Przez kilka lat prowadził badania w Katedrze Fizjologii Roślin SGGW w Warszawie i za granicą z zakresu fotosyntezy roślin, a także metabolizmu i transportu asymilatów. Od kilku lat zajmuje się doradztwem i popularyzacją wiedzy dotyczącej zasad kompozycji ogrodów przydomowych.


Gorąco polecam!!!