Witam! Do sprzedania mam odtwarzacz CD Philips - CD 471, oparty na kultowym przetworniku – TDA1541A – jego brzmienie wciąż jest uważane za referencyjne, zastosowany w flagowych konstrukcjach takich marek jak: MERIDIAN, Micromega, ROTEL, Arcam, Audiomega, Marantz, Wadia.
Dekoder to SAA7210 oraz filtr cyfrowy SAA7220
Napęd to legendarny CDM 4/11 (ekonomiczna wersja CDM1 MkII),
w którym laser porusza się po łuku napędzany polem magnetycznym, płyta zaś silnikiem bezszczotkowym – jeden z najlepszych i najtrwalszych, wyśmienicie czyta CD i CD-R nawet porysowane, w ułamku sekundy.
CD jest w pełni sprawny, w bardzo dobrym stanie technicznym (stan zewnętrzny bardzo dobry minus, niewielkie ślady użytkowania).
Stylistyką nawiązuje do swojego starszego brata CD960.
CD gra bardzo analogowo, brzmienie typowo audiofilskie. Dobrze kontrolowany i niziutko schodzący bas. Wyrazista średnica. Góra precyzyjna i szczegółowa.
Sprzęt nie posiada wad ukrytych
Waga – około 4 kg,
Wymiary 420 x 90 x 280 mm.
Możliwość odbioru osobistego.
Pytania proszę wysyłać na maila.
SERDECZNIE POLECAM I ZAPRASZAM NA INNE MOJE AUKCJE!!!