Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

ODTWARZACZ CD MUSIC HALL 15.2 - WYPRZEDAŻ -KIELCE

13-03-2015, 0:03
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 1 350 zł     
Użytkownik vimed
numer aukcji: 5142857037
Miejscowość Kielce
Wyświetleń: 39   
Koniec: 12-03-2015, 23:22

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Waga (z opakowaniem): 10.00 [kg]

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

ODTWARZACZ CD MUSIC HALL CD 15.2
OPIS:
Music Hall, firma założona i prowadzona przez Roya Halla, jednego z bardziej znanych i cenionych amerykańskich dystrybutorów, a teraz i producentów, znana jest zarówno za Wielką Wodą, jak i w Europie. Jego przetwornik dac25.2, a także wzmacniacz a25.2 i odtwarzacz cd25.2 robią furorę, oferując znakomitą budowę i świetny dźwięk w naprawdę przystępnych cenach. Wystarczy wejść do salonu, posłuchać Music Halla w towarzystwie dowolnej innej elektroniki z tego przedziału cenowego, żeby dojść do wniosku, że mamy do czynienia z czymś szczególnym.
A jednak od dłuższego czasu dystrybutorzy z całego świata zasypywali Roya pytaniami o to, kiedy i czy w ogóle pojawi się jeszcze tańsza seria. Najłatwiej byłoby powiedzieć, że oczywiście i znaleźć w Chinach gotowe produkty, zmienić ich nazwę, parę kosmetycznych detali i powiedzieć, że ma się nowe urządzenia. Byłoby to jednak nieuczciwe, a swoją markę – zarówno jako człowiek, jak i producent – Roy Hall zbudował na zaufaniu i sumienności.
Dlatego też opracowanie nowej serii, będącej bezpośrednią konkurencją dla popularnych modeli firmy NAD, Marantz i Denon zajęło mu znacznie więcej niż początkowo planował. Na wystawie High End 2010 w Monachium pokazano jednak pierwsze gotowe egzemplarze odtwarzacza cd15.2 i partnerującego mu wzmacniacza a15.2.
Ten niedrogi odtwarzacz zbudowany został przy użyciu najnowszych przetworników D/A Burr-Brown PCM 1739. To nowoczesny układ typu „Enchanced Multi-Level, Delta-Sigma” 24/192. Nowy jest także napęd, wyspecjalizowany do odczytywania informacji z płyt CD. Po wielu próbach zdecydowano się na znakomity napęd Sanyo DA11SLM, stosowany w poprzednich modelach przez hi-endową firmę Ayon Audio. Obudowę odtwarzacza wykonano ze stali oraz aluminium (front). Bardzo ładna jest ścianka przednia, z mlecznobiałym wyświetlaczem ciekłokrystalicznym, rządkiem przycisków pod nim oraz szufladą po prawej. Urządzenie dostępne jest w srebrnym wykończeniu lub czarnym.
Cechy szczególne:
Przetwornik D/A Burr-Brown PCM 1739 24-bit/192 kHz
Napęd: Sanyo DA11SLM
Front: szczotkowane aluminium
Wyjścia: 2 x cyfrowe – 1 x koaksjalne RCA, 1 x optyczne TOSLINK
1 x analogowe – 2 x RCA
Odłączany kabel sieciowy
Pilot systemowy dla cd15.2 i a15.2
Wymiary: 430 x 290 x 80 mm
Waga: 5,5 kg
KOLOR -SILVER !!
GWARANCJA - AUTORYZOWANEGO DYSTRYBUTORA FIRMY MUSIC HALL W POLSCE