Obudowa thin miniITX Euler AK-ITX05-BK12/120W
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik w-soft
numer aukcji: 4594651896
Miejscowość tylko wysyłka; magazyn (B)
Wyświetleń: 15
sklep @ w-soft.pl
e-mail:
sklep (at) w-soft.pl
SMS:
786 [zasłonięte] 331
Skype:
mateusz.wosinski
i płatności.
Dostępne formy płatności to:
- Płatność przy odbiorze
- PayU
- Przelew na rachunek
w IdeaBanku:
09 1950 [zasłonięte] 0[zasłonięte]0010690 [zasłonięte] 694302
lub w mBanku:
19 1140 2004 0[zasłonięte]000 38 4921 0283
Faktury wystawiamy
w formie elektronicznej
i przesyłamy
w wiadomości email
na adres zarejestrowany
i dostawy.
Zwroty
Jeśli chcesz zwrócić towar, poinformuj nas
o tym poprzez email
w ciągu 10 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki.
Wpłatę zwracamy
na rachunek bankowy, którego numer otrzymamy wraz
ze zwracanym towarem w terminie 14 dni kalendarzowych
od dnia otrzymania przesyłki ze zwracanym towarem.
Parametry techniczne
Moc zasilacza 120 W
Pozostałe parametry
Zgodność z VESA
Rekomendowane max CPU TDP 35W
Kompatybilna z poniższymi płytami głównymi
 - Intel DQ77KB Ivy Bridge
 - Intel DH61AG Sandy Bridge
Format Thin Mini ITX
Inne cechy zasilacza
100-240V~2.0A (input),
+19V-6.32A (output)
Air Duct Nie
Typ obudowy Slim
Wymiary
228 x 187 x 61.5mm (Szer. x Gł. x Wys.)