Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Obudowa Sahara prosta i narożna piaskowiec tynk ak

26-01-2012, 5:30
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 1 300 zł     
Użytkownik PSB-PROBUD
numer aukcji: 2076546034
Miejscowość Łomża
Wyświetleń: 29   
Koniec: 26-01-2012, 5:30

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Uszkodzony: Nie

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Sklep allegro
  • Inne nasze aukcje
  • Komentarze
  • Strona o mnie
  • Kontakt
  • Dodaj do ulubionych



ZADBAJ O CIEPŁO W SWOIM DOMU!





Obudowa Sahara prosta


EAN : 900[zasłonięte][zasłonięte]90409


Belka frezowana olcha w komplecie (stan surowy).





O szczegóły pytaj pod numerem 600 [zasłonięte] 845






Obudowa przeznaczona do montażu z wkładem kominkowym o standardowych rozmiarach wyposażonym w szybę prostą. Możliwość regulacji otworu pod wkład kominkowy w zakresie wysokości 520-570mm. Szerokość otworu jest stała i wynosi 700mm.

Cała obudowa wykonana jest z materiałów naturalnych, w związku z tym wszelkie przebarwienia, przerosty a nawet mikropęknięcia nie są wadami a świadczą o oryginalności i autentyczności wyrobu. Staranie zmontowana obudowa przez monterów posiadających odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje jest niepowtarzalnym, pięknym i funkcjonalnym wyrobem zdobiącym wnętrza pokoi i salonów. Elementy obudowy spakowane są w kartonowe pudła, dodatkowo zabezpieczone styropianem.




podstawy oraz ściany: forma betonowa pokryta tynkiem akrylowym
blaty, listwa nad wkładem, półka pod wkładem, łuczek, listwy przypodłogowe: szlifowany piaskowiec żółty
głowice: szlifowany piaskowiec żółty
belka drewniana: frezowana olchowa prosta


W TEJ SAMEJ CENIE DOSTĘPNE RÓWNIEŻ:

w kolorze białym:

oraz w wersjach narożnych:


O firmie

Przedsiębiorstwo Budowlano – Handlowe “Probud” powstało 1988 roku w Łomży jako firma wykonawcza. W grudniu 1995 roku PBH “Probud” s.c. została przekształcona w PBH “Probud” – Wiesław Pruszko. Firma poszerzyła swoją działalność o handel hurtowy materiałami budowlanymi i w ciągu kilku lat stała się jedną z największych w regionie w dziedzinie sprzedaży materiałów budowlanych i wykończeniowych. W styczniu 1999 roku, po przystąpieniu do Grupy PSB – Polskich Składów Budowlanych, w ofercie handlowej pojawiły się nowe materiały budowlane. Pełna oferta handlowa i fachowa obsługa klientów przyczyniają się do umocnienia pozycji Probudu na rynku, do wzrostu zadowolenia klientów oraz zainteresowania akcjami promocyjnymi w ramach Grupy PSB.

Kategorie produktów

  • Szklarnie
  • Dachy
  • AGD drobne
  • Dywany
  • Nawilżacze powietrza
  • Materiały ścienne
  • Kominki i akcesoria
  • Oświetlenie ogrodowe
  • Drewno ogrodowe

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!
Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania i
rozwiejemy wątpliwości!

Kontakty z nami (pn-pt 8:00-18:00)

(48)600 [zasłonięte] 845 31[zasłonięte]024 [zasłonięte]@probudpsb.pl