OBUDOWA CHIEFTEC SD-01B-U3-450S8 (450W) 80+ CZARN
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik w-soft
numer aukcji: 4717446437
Miejscowość tylko wysyłka; magazyn (A)
Wyświetleń: 4
sklep @ w-soft.pl
e-mail:
sklep (at) w-soft.pl
SMS:
786 [zasłonięte] 331
Skype:
mateusz.wosinski
i płatności.
Dostępne formy płatności to:
- Płatność przy odbiorze
- PayU
- Przelew na rachunek
w IdeaBanku:
09 1950 [zasłonięte] 0[zasłonięte]0010690 [zasłonięte] 694302
lub w mBanku:
19 1140 2004 0[zasłonięte]000 38 4921 0283
Faktury wystawiamy
w formie elektronicznej
i przesyłamy
w wiadomości email
na adres zarejestrowany
i dostawy.
Zwroty
Jeśli chcesz zwrócić towar, poinformuj nas
o tym poprzez email
w ciągu 10 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki.
Wpłatę zwracamy
na rachunek bankowy, którego numer otrzymamy wraz
ze zwracanym towarem w terminie 14 dni kalendarzowych
od dnia otrzymania przesyłki ze zwracanym towarem.
OBUDOWA CHIEFTEC SD-01B-U3-450S8 (450W) 80+ CZARNA
Typ obudowy Mini Tower ATX
Akceptowalny format płyty głównej mATX
Producent zasilacza CHIEFTEC GPA-400S8 (80+)
Moc zasilacza 400 W
PFC Tak
Ilość zatok 5,25 " (zewnętrznych) 2 szt.
Ilość zatok 3,5 " (zewnętrznych) 2 szt.
Ilość zatok 3,5 " (wewnętrznych) 2 szt.
Ilość slotów rozszerzeń 4 szt.
Gniazdo USB na panelu przednim 2 szt.
Gniazdo mikrofonowe na panelu przednim 1 szt.
Gniazdo słuchawkowe na panelu przednim 1 szt.
Montaż beznarzędziowy Nie
Wysokość 362 mm
Szerokość 180 mm
Głębokość 377 mm
Ilość miejsc na dodatkowe wentylatory 3 szt.
Miejsca na dodatkowe wentylatory (opis) 1 x 92mm ( Tył ) + 1 x 92mm ( Front ) + 1 x 92mm ( Bok )
AIR-DUCT Nie
Czujnik otwarcia obudowy Nie
Kolor obudowy Czarny
Rodzaj materiału SECC 0,6mm