OBUDOWA CHIEFTEC BD-02B-U3-350S8 (350W) USB3.0 CZA
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Użytkownik EFEKTMM
numer aukcji: 4773672993
Miejscowość Mińsk Mazowiecki
Zostało sztuk: 3    Wyświetleń: 8
OBUDOWA CHIEFTEC BD-02B-U3-350S8 (350W)
USB3.0 CZARNE
24 miesiące rękojmi
OBUCHFAXM0030
Typ obudowy Mini Tower ATX
Akceptowalny format płyty głównej mATX
Producent zasilacza CHIEFTEC 350W (GPA-350S8)
Moc zasilacza 350 W
PFC Tak
Ilość zatok 5,25 " (zewnętrznych) 2 szt.
Ilość zatok 3,5 " (zewnętrznych) 2 szt.
Ilość zatok 3,5 " (wewnętrznych) 2 szt.
Ilość slotów rozszerzeń 4 szt.
Gniazdo USB na panelu przednim 2 szt.
Gniazdo mikrofonowe na panelu przednim 1 szt.
Gniazdo słuchawkowe na panelu przednim 1 szt.
Montaż beznarzędziowy Nie
Wysokość 362 mm
Szerokość 180 mm
Głębokość 377 mm
Ilość miejsc na dodatkowe wentylatory 3 szt.
Miejsca na dodatkowe wentylatory (opis) 1 x 92mm ( Tył ) + 1 x 92mm ( Front ) + 1 x 92mm ( Bok )
AIR-DUCT Nie
Czujnik otwarcia obudowy Nie
Kolor obudowy Czarny
Rodzaj materiału SECC 0,6mm