OBUDOWA CASE-PRO-924B/420H-12 Z ZASILACZEM LC420H
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik elecomp_com_pl
numer aukcji: 4728282918
Miejscowość Tarnów
Wyświetleń: 4
Koniec: 22-11-2014, 10:12
Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Waga (z opakowaniem): 1.00 [kg]
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha
Dzisiaj do sprzedania na aukcji
Opis
OBUDOWA LC-POWER CASE-PRO-924B/420H-12 Z ZASILACZEM LC420H-12 420W
Posiada sloty na wentylatory na poziomie karty graficznej, rotacyjną klatkę HDD, filtr kurzu, porty USB 3.0 na przednim banelu, beznarzędziowy montaż dwóch dysków twardych 3,5", Zasilacz z zasilaniem płyty głównej 20+4 pin, 4x SATA, 2x PATA, 1xFDD, 1x 4pin 12V, 420W max 120mm wentylator.
Inne:
Wyposażona w złącze USB 3.0
Tabela parametryczna
Typ obudowy: Midi Tower
Format:
  • ATX
  • Micro ATX
Miejsca montaowe 3,5'' wewn.: 4
Miejsca montaowe 3,5'' zewn.: 0
Miejsca montaowe 5,25'' zewn.: 3
Moc zasilacza: 420 W
Inne cechy zasilacza:
20+4 pin, 4x SATA, 2x PATA, 1xFDD, 1x 4pin 12V, 420W max 120mm wentylator.