|
Sprzedam obtaczarkę do toczenia bali.
Maszyna toczy kłody na okrągło , wycina gniazda łączeniowe przy budowie domów z bala okrągłego.Zbudowana na podstawia taśmówki.
Trak taśmowy - długość cięcia ponad 7m , prowadnice jezdne z trzech elementów po 3 m łączna długość 9m. Maszyna nie posiada instalacji elektrycznej i osłon.
Mam też do sprzedania maszynę do produkcji wióra osikowego wykorzystywanego do pokryć domów i altan.
Na tym filmie można zobaczyć maszynę w akcji.
http://www.youtube.com/watch?v=ZGbhQQipfYc&feature=youtu.be
W chwili obecnej maszyna toczy dowolną średnicę od 10 do około 50 cm, natomiast średnica przylgi i zamka węgłowego zależy od średnicy frezu. W tej chwili Max. średnica frezu jaki można założyć to 200mm , ale po niewielkiej przeróbce można założyć nawet frez o średnicy 300mm.
Długość toczonych bali to prawie 8m. Maszynę można łatwo rozbudować o kolejny segment i długość obróbki wzrośnie o 3m.
Prędkość toczenia zależy od grubości frezu , z frezami które sprzedaje w komplecie prędkość max.to 60cm/min.
Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się czegoś więcej proszę o telefon.
kontakt po godz. 17:00
tel. 510 [zasłonięte] 978
|