Oferujemy Państwu  

Obrus imitujący len 

Rozmiar:
-140x240
Materiał:
-poliester 100%

 

Oferujemy największy wybór obrusów
w bardzo konkurencyjnych cenach!

Przedstawiamy Państwu eleganckie i super praktyczne obrusy o strukturze lnu . Zostały starannie wykonane tak aby spełniły oczekiwania każdego Klienta.
Świetnie prezentują się na każdym stole. Tkanina jest bardzo odporna na zabrudzenia, dzięki temu jest łatwa w użytkowaniu.
Dookoła wykończony rozstał jaśniejszym o kilka tonów pasem, który na rogach obrusa tworzy wzór kraty.

 

Obrusy tego typu świetnie sprawdzą się w :

-restauracji, jadalni , kuchni a również nowoczesnym jak i klasycznym salonie .

 

Nasz produkt może również posłużyć jako elegancki jak i praktyczny prezent. Zapakowany został w estetyczną saszetkę foliową .

 

Nowoczesne wzornictwo, wysokogatunkowe tkaniny i modne zestawienia kolorystyczne sprawiają, że przedstawione obrusy
zachwycają najbardziej wymagających Klientów.

Dostępne wzory znajdują się w galerii poniżej.

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć.
Wszystkie fotografie znajdujące się na aukcji są moją własnością.Starałem się wykonać jak najlepsze zdjęcia, które pozwalają moim klientom zobaczyć towar w jak najbardziej realnym świetle. Jednak proszę pamiętać iż kolory mogę minimalnie różnić się od zdjęć zamieszonych na aukcji, ze względu na indywidualne różnice w ustawieniach monitora,mam nadzieje ze zamieszczone przez mnie na tej aukcji ukazują:kolor jak i jakość sprzedawanego towaru.
Informacja dla nieuczciwych sprzedających: Na wszystkich moich aukcjach obowiązuje całkowity zakaz jakiegokolwiek kopiowania opisów i używania zdjęć bez mojej zgody. Jakiekolwiek kopiowanie wiąże się z łamaniem Praw autorskich i podlega każe.USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych.