NOWY ZASILACZ acer SADP-65KB
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Użytkownik vanessanowak131
numer aukcji: 2044276099
Miejscowość net@, Wielka Brytania
Wyświetleń: 8
Koniec: 24-01-2012, 2:14
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha
WITAM!!!
NA SPRZEDAZ POSIADAM ZASILACZE
19V 3.95A
kondycja: Nowa
wejscie AC: 100~240V /50-60HZ
wyjscie DC: 19V 3.42A 65W
rozmiar wtyczki : 5.5mm*2.5mm
Przewod zasilajacy: 3 Pin