Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Nowy YONGNUO RF603-II do PENTAX wer. II + Ball-bun

10-06-2014, 12:11
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 149 zł     
Użytkownik fot-to
numer aukcji: 4230977377
Miejscowość Lublin
Wyświetleń: 60   
Koniec: 10-06-2014, 11:27

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Rodzaj: Wyzwalacze

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Wyzwalacz radiowy Yongnuo RF-603 II

 Wyzwalacz radiowy Yongnuo RF-603-II - nowa wersja!





Yongnuo RF-603 wer. II

Jeszcze lepszy niż dotychczas!

- pierścień blokujący na sankach aparatu

- krótsze czasy synchronizacji (do 1/320s)

- działa na każdym korpusie z centralnym stykiem na stopce

- włącznik przeniesiony na bok urządzenia

- przycisk testowy działający przy urządzeniu zdjętym ze stopki

Nie zmieniła się niezawodność działania: wyzwalacz nadal wykorzystuje częstotliwość 2,4GHz i ma 100%-ową skuteczność.


Ten wyzwalacz to inwestycja w niezawodność i w spokój na planie zdjęciowym. Będziesz go używał przez wiele lat.






FUNKCJONALNOŚĆ



1. RF-603-II wyzwala studyjne lampy błyskowe (wystarczy przewód pc-jack zazwyczaj dostarczany z lampą)

2. RF-603-II wyzwala reporterskie (przenośne) lampy błyskowe zarówno przez gorącą stopkę jak i przez gniazdo pc w lampie.

3. RF-603-II wyzwala migawkę w aparacie; pozwala również na synchroniczne wyzwalanie migawki kilku aparatów.

RF-603 działa jako nadajnik i jednocześnie wyzwala lampę wsuniętą w jego stopkę.



Yongnu RF603 może te trzy funkcje może pełnić jednocześnie (przy wykorzystaniu odpowiedniej liczby urządzeń), np. zdalne wyzwalanie migawki w aparacie i lamp.

Skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz dodatkowe, pojedyncze urządzenie.



Jeden nadajnik obsługuje dowolną ilość odbiorników.

16 kanałów do wyboru pozwala w każdych warunkach znaleźć pasmo bez zakłóceń. Zastosowana częstotliwość działania tj. 2,4GHz gwarantuje bezproblemowe działanie.




1. Standardowe, wysokiej jakości, gwintowane gniazdo typu pc - pewne połączenie i pełna powtarzalność wyników.

2. Metalowa stopka dedykowana do aparatów Canon zapewnia trwałość urządzenia i precyzyjne połączenie.

Nowa funkcja wersji II: pierścień blokujący urządzenie na stopce aparatu!



3. Dwukolorowe diody sygnalizacyjne dzięki którym zawsze znasz aktualny status urządzenia..

Nowa funkcja wersji II: przełącznik wielofunkcyjny - teraz sam możesz decydować czy urządzenie ma pełnić funkcje nadajnika czy odbiornika.


BALL-BUNGEE W ZESTAWIE!



Do zestawu wyzwalacza RF-603-II dodajemy przydatny każdemu BALL BUNGEE.



Idealnie nadaje się do szybkiego zamocowania lampy wraz z wyzwalaczem prawie wszędzie. Dodatkowo posłuży do spinania statywów, parasolek itp.

Właściwie nie zajmuje cennego miejsca w torbie. Skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz więcej Ball Bungee.


GWARANCJA BEZ ROZCZAROWAŃ


Gwarantujemy właściwe działanie produktu przez 2 lata od daty zakupu. Wszelkie wady ujawnione w tym okresie będą usuwane bezpłatnie.
Jesteśmy importerem produktów Yongnuo i bierzemy odpowiedzialność za sprzedawany sprzęt. Nikogo nie odsyłamy do producenta w Chinach i nie obciążamy kosztami wysyłki.

PRZEWÓD DO RADIOWEGO WYZWALANIA MIGAWKI W ZESTAWIE


Ta oferta dotyczy zestawu przeznaczonego do Pentaxa. W komplecie znajduje się przewód do wyzwalania migawki w lustrzankach Pentax.




Specyfikacja techniczna:
  • zasięg: 100m
  • kanały: 16 kanałów
  • przełącznik funkcji działania urządzenia
  • częstotliwość: 2,4GHz
  • synchronizacja: do 1/320s
  • wyzwalacz: dwustopniowy (1-autofokus, 2 – wyzwolenie migawki)
  • gniazdo odbiornika: standardowe gniazdo "pc"
  • zasilanie: 2 x AAA
  • wydajność baterii (w trybie czuwania): ok. 45 godzin w trybie TRX, ok. 400 godzin w trybie TX
  • wymiary: 38.0mm x 33.5mm x 88.0mm
Zawartość zestawu: 2 x RF603-II, przewód do wyzwalania migawki, ball-bungee
Producent: Yongnuo




Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie"
Wszystkie aukcje

PaneleAllegro.pl

Galeria

Nowy RF603-II.

Yongnuo RF603-II.

Zasady zwrotów i reklamacji

Drogi Allegrowiczu! Dołożyliśmy wszelkich starań, aby opis przedmiotu aukcji i zdjęcia produktu ułatwiły podjęcie decyzji o zakupie. Wszystkie informacje zawarte w opisie są prawdziwe, a załączone zdjęcia to zawsze zdjęcia konkretnego produktu. Masz wątpliwości czy ten produkt będzie właściwy do Twoich zastosowań? Pytaj przed zakupem - postaramy się doradzić, tak aby produkt był źródłem radości.

Jednak jeśli okaże się, że produkt który kupiłeś nie spełnia Twoich oczekiwań to gwarantujemy możliwość bezstresowego i szybkiego zwrotu jego równowartości. Odeślij  zakupiony produkt na adres:

Fotto
Prawiedniki 128
20-515 Lublin

załączając do przesyłki wypełniony formularz zwrotu.

Pamiętaj o kilku ważnych rzeczach:
  • dołącz oryginał paragonu,
  • odpowiednio zabezpiecz produkt na czas transportu,
  • nie odsyłaj produktu za pobraniem - pieniądze będą przelane na Twój rachunek bankowy

Dodatkowe informacje dotyczące zwrotu towaru znajdziesz na stronie O MNIE.

Informacje o wysyłkach

Zamówione przedmioty wysyłamy codziennie po zaksięgowaniu wpłaty lub po otrzymaniu dyspozycji wysyłki towaru za pobraniem.

Wszystkie przesyłki dostarczane za pośrednictwem poczty polskiej jako priorytety, przy odrobinie szczęścia w ciągu 1-2 dni trafiają do odbiorcy. Przesyłki można śledzić na stronie poczty - numer nadania (w przypadku przesyłek pocztowych) podajemy na życzenie.

Przesyłki nadawane kurierem FEDEX dostarczane są na następny dzień po dniu nadania. Status przesyłki można sprawdzić na stronie internetowej www.fedex.pl. Numer przesyłki przesyłamy mailem po nadaniu.

Ważne informacje:
  • aby uniknąć opóźnień w wysyłce wszystkie maile podpisuj swoim nickiem z Allegro,
  • poinformuj o zmianie adresu wysyłkowego zaraz po zakupie,
  • daj czas listonoszowi na dostarczenie przesyłki - czasem to trwa kilka dni,
  • przy odbiorze sprawdź stan przesyłki.

Dane kontaktowe

 Zapraszamy do kontaktu:

telefonicznego: 531 [zasłonięte] 536
e-mail: [zasłonięte]@fotto.lublin.pl
: 37[zasłonięte]101
Skype: fotto_lublin

Dane rejestracyjne firmy:

Fotto Magdalena Cwalińska
Prawiedniki 128
20-515 Lublin

NIP: 712[zasłonięte]205-32
REGON: 061[zasłonięte]424

Informacje dodatkowe:
  • nie odpowiadamy na sms'y - przepraszamy,
  • w kwestiach związanych z obsługą sprzedaży Allegro prosimy zawsze o instrukcje pisemne tzn. mailem.