Dostawa w 24 h !(przy dostawie kurierem w dni pracujące przy wpłącie do godz 17.00, kurier POCZTEX)
GRA IDEALNA NA PREZENT ! Działa na najszybszych jak i na znacznie wolniejszych komputerach !!!
Zachęcam do kontaktu mailowego (dostępny przez cały dzień) lub telefonicznego: tel. 693 [zasłonięte] 193 (w dni pracujące dostępny po 15:00) GRATIS!!! UBEZPIECZENIE PRZY PRZESYŁCE KURIEREM DHL NA KWOTĘ 500 PLN !!!
Painkiller: Black Edition to kolekcjonerskie wydanie gry Painkiller wzbogacone o dodatek Battle Out Of Hell oraz o mnóstwo niepublikowanych dotąd bonusów, jak: nową mapę do trybu deathmatch, poprawione efekty graficzne dla kart najnowszych generacji, lepszej jakości filmowe przerywniki, film "The making of Painkiller" czy teledysk Painkiller. Painkiller to gra akcji/FPS stworzona przez rodzimy zespół People Can Fly, wzorująca się na klasycznych shooterach, jak Quake czy Unreal Tournament. Bohaterem jest mężczyzna zajmujący się zabijaniem nieumarłych istot, zamieszkujących mroczne lochy, opuszczone zamczyska itp. Niegdyś był on normalnym człowiekiem, Danielem, Garnerem, który żył, kochał, pracował, śmiał się, smucił i w końcu umarł. Ale w odróżnieniu od innych, po śmierci nie trafił do nieba czy piekła. Został wybrany na wojownika, którego zadaniem jest powstrzymanie hord piekielnych Lucyfera. Od tej pory jego nieżycie stało się jednoosobową wojną z potępieńcami. Tylko niszcząc zło może w końcu odkupić swe grzechy i trafić do raju. Do przejścia mamy kilkanaście poziomów (składających się na pięć rozdziałów), połączonych wątkiem fabularnym, przy czym owa fabuła jest zdecydowanie liniowa. Do naszej dyspozycji oddano szereg wielofunkcyjnych broni z niespotykanymi dotąd możliwościami (m.in.: ShotGun, StakeGun, ChainGun / Rocket Launcher, czy Shuriken-do Gun), unikalne powerupy i ekwipunek. Bez tych rzeczy eksterminacja takich upiornych kreatur jak Saphathoraél, Zombie Knight, Psychonun czy Skull byłaby niemożliwa. Painkiller to pierwsza polska gra, w której wykorzystano najnowsze rozwiązania programu Havok 2, łącznie ze wsparciem dla najnowszych kart 3D i dźwiękowych. Painkiller: Battle Out of Hell to pierwszy oficjalny dodatek do jednej z najlepszych gier akcji/FPS 2004 roku. W stworzonym przez rodzimy zespół People Can Fly shooterze gracz wcielał się w postać Daniela Garnera, który po śmierci wyruszył na krucjatę przeciwko samemu Lucyferowi. Akcja dodatku zaczyna się w tym samym miejscu, w którym skończył się właściwy Painkiller. Co ciekawe, autorzy uwzględnili w tym przypadku również ukryte zakończenie podstawowej wersji gry. Garner pokonuje Lucyfera, ale na jego miejsce błyskawicznie wskakuje Alastor. Główny bohater musi powstrzymać demona, a przy okazji wydostać się z piekła, tak aby móc wreszcie dotrzeć do nieba gdzie czeka na niego jego żona.
WYMAGANIA SPRZĘTOWE: * system operacyjny Windows 98SE/ME/2000/XP/VISTA, * Pentium 4 1.5 GHz, * 512 MB RAM, * karta grafiki 64MB (GeForce 3 lub lepsza), * 1,2 GB HDD GRA JEST ORYGINALNA, NOWA, ZAFOLIOWANA, DOSTĘPNA OD RĘKI.
Pudełko jest oryginalnie zafoliowane i zawiera kompletną grę, czyli m.in: - instrukcja do gry
- gra Painkiller - dodatek Battle out of Hell
Możliwość odbioru osobistego, dysponuję większą liczbą - w przypadku zainteresowania proszę o kontakt. Jako doświadczony sprzedawca, od 9 lat używający platformy Allegro każdemu Allegrowiczowi oferuję towar odpowiadający opisowi w aukcji, dokładnie opisany i przedstawiony graficznie. Dużą wagę przykładam do terminowej wysyłki w bezpiecznym opakowaniu. Gwarantuję dobry kontakt ze sprzedającym.
GRATIS!!! UBEZPIECZENIE PRZY PRZESYŁCE KURIEREM DHL NA KWOTĘ 500 PLN !!!
Sprawdź ! Oto nasze najnowsze komentarze:
Zobacz nasze pozostałe aukcje:
Strona "o mnie"Wszystkie aukcje
PaneleAllegro.pl