Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

NOWOŚĆ! PaintShop Pro X6 + VideoStudio Pro X6 ENG

24-04-2014, 9:10
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 359 zł     
Użytkownik DTPsoftware
numer aukcji: 4140513554
Miejscowość Środa wielkopolska
Wyświetleń: 6   
Koniec: 24-04-2014 08:49:07

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Platforma: Tylko dla platformy PC
Rodzaj: BOX
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

cien lewy
cien prawy

 


Rzetelna Firma

Rzetelna Firma

 

LEGALNOŚĆ

Jesteśmy partnerami czołowych producentów oprogramowania m.in. Adobe, Corel, Microsoft.

Kupując u nas zawsze masz pewność legalnego pochodzenia oprogramowania
PRZESYŁKA
Paczki wysyłamy w godzinach 9-14Gwarantujemy niskie koszty wysyłki oraz staranne zabezpieczenie towaru.
Polecamy wysyłki kurierskie ubezpieczone (+5zł do ceny przesyłki podanej w aukcji).

UWAGA! Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zagubienie lub zniszczenie nieubezpieczonej przesyłki przez przewoźnika.
PŁATNOŚCI

Dane do przelewu:
EUPOL Software
Palinkiewicza 3
63-000 Środa Wielkopolska

Polecamy PayU jako najszybszą i najwygodniejszą metodę płatnościOferujemy również wpłaty na konta w różnych bankach:


nr konta: 70 1950 [zasłonięte] 0[zasłonięte]0010662 [zasłonięte] 967602


nr konta: 82 1050 [zasłonięte] 1[zasłonięte]5200090 [zasłonięte] 701691nr konta: 50 1020 [zasłonięte] 5[zasłonięte]5581129 [zasłonięte] 253058


nr konta: 18 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 741715

Oraz bezpieczne płatności międzynarodowe PayPal

Możliwość zakupu na raty !

Platforma ratalna - Prosty i szybki leasing przez internet - mimimum formalności

Platforma ratalna - zakupy na raty przez internet bez wychodzenia z domu

Towar w całości jest za drogi?

Podziel go na raty online !

Jeżeli potrzebujesz pomocy - skontaktuj się z nami.
UWAGI
PAMIĘTAJ!!! JEŚLI NIE JESTEŚ ZDECYDOWANY NIE LICYTUJ. OD TEGO JESTEŚMY MY MASZ PROBLEM ZADZWOŃ A NA PEWNO GO ROZWIĄŻEMY.
ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW
WSPIERAMY

Korzystasz z dofinansowania Unii Europejskiej lub Powiatowego Urzędu Pracy?

U nas możesz liczyć na pełne wsparcie. Mamy duże doświadczenie w realizacji zamówień dofinansowanych z UE i PUP, w miarę możliwości staramy się dopasować ofertę do często restrykcyjnych wymagań instytucji finansujących.

Jeżeli masz specyficzne lub nietypowe wymagania związane z dofinansowaniem koniecznie skontaktuj się z nami - prawie zawsze udaje nam się znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące naszego klienta.
Opis aukcji

NOWOŚĆ!

Corel Photo Video Suite X6 ENG

WIN BOX Nie ryzykuj pracy na nielegalnym oprogramowaniu kiedy za grosze możesz mieć oryginał!!

 

W najnowszej wersji programu Corel® PaintShop® Pro X6 przygotujesz zdjęcia lepsze niż kiedykolwiek. To kompletne oprogramowanie do edycji zdjęć zaprojektowane z wykorzystaniem architektury 64-bitowej zapewnia szybszą pracę niż kiedykolwiek. Korzystając z łatwych w obsłudze narzędzi do edycji oraz projektowania, zamienisz własnoręcznie wykonane zdjęcia w piękne, nadające się do galerii obrazy. Doskonałe rozwiązanie niezależnie od poziomu umiejętności — w programie PaintShop Pro X6 przygotujesz zdjęcia, które robią wrażenie.

Szybko wybierzesz przedmiot lub obszar na zdjęciu, przeciągając okno wyboru, tak aby objęło odpowiedni obszar. Markiza zaznaczenia automatycznie dopasowuje się do wykrytych krawędzi, dzięki czemu dalsze modyfikacje można przeprowadzić bez większego wysiłku.
Inteligentne zaznaczanie przy użyciu pędzla
Zaznaczenie można utworzyć, szybko przeciągając pędzlem. Wystarczy przeciągnąć po przykładowych kolorach lub teksturach w wybranym obszarze, a zaawansowane narzędzie służące do inteligentnego zaznaczania przy użyciu pędzla spowoduje automatyczne rozszerzenie zaznaczenia aż do krawędzi.
Łatwy w obsłudze interfejs
Program PaintShop Pro X6 jest wyposażony w udoskonalony, bardziej przejrzysty interfejs, dzięki któremu edycja zdjęć oraz projektowanie są jeszcze prostsze i sprawiają więcej przyjemności. W łatwym w obsłudze obszarze roboczym praca idzie sprawniej i szybciej.
Samouczki wideo
Nowe, wbudowane centrum odkryć (Discovery Center) ułatwia szybkie znalezienie potrzebnych informacji. Dostępna jest cała biblioteka pomocnych samouczków wideo, które umożliwiają doskonalenie umiejętności fotograficznych lub edycji zdjęć.
Szybsze narzędzia do scalania zdjęć o dużej rozpiętości tonalnej (HDR)
Funkcje modułu HDR umożliwiają uzyskanie niesamowitego wyglądu zdjęć o wysokim kontraście wizualnym. Dzięki ulepszonej wydajności renderowania zdjęć HDR użytkownik zyskuje możliwość szybszego łączenia większej liczby poziomów naświetlenia i uzyskiwania przepięknych zdjęć.
Zaawansowany moduł obsługi skryptów
Ulepszone skrypty umożliwiają skrócenie czasu wykonania typowych, powtarzalnych operacji. Moduł obsługi skryptów z pełnym zestawem funkcji i zaktualizowany podręcznik tworzenia skryptów umożliwiają rejestrowanie skryptów automatyzujących niemal każde zadanie. Zaktualizowany podręcznik jest dostępny do pobrania po zarejestrowaniu bezpłatnego członkostwa standardowego.
Obsługa modułów innych firm
Możliwości programu do edycji zdjęć można poszerzyć specjalistycznymi modułami dodatkowymi innych firm. Będąca nowością w tej wersji obsługa 64-bitowych narzędzi dodatkowych innych firm, a także modułów aplikacji Adobe Photoshop, znacznie poszerza możliwości artystycznego wyrazu.
Ulepszona obsługa formatu RAW
Program umożliwia zarządzanie metadanymi w standardzie IPTC i zapisywanie ich w plikach obrazów RAW, co zwiększa poziom kontroli nad informacjami o plikach. Oprogramowanie do edycji zdjęć PaintShop Pro umożliwia zapisywanie plików RAW w formacie JPG lub TIF wraz z danymi w standardzie IPTC.
Łatwe tworzenie warstw
Nowością w programie PaintShop Pro X6 jest możliwość przeciągania i upuszczania obrazów na paletę warstw, co umożliwia otwieranie obrazów bezpośrednio jako nowych warstw. Podczas edytowania obrazu można użyć kilku współgrających ze sobą warstw i łączyć zdjęcia lub tworzyć dynamiczne projekty.
Inteligentne skalowanie
Ulepszone narzędzie inteligentnego skalowania pozwala bez śladu usuwać niepożądane obiekty z kolorowych zdjęć 16-bitowych. Ponadto narzędzie udostępnia funkcję skalowania, dzięki której obiekty lub osoby są usuwane bez zniekształcania pozostałej części obrazu.
Wyodrębnianie obiektu
Udoskonalona funkcja wyodrębniania obiektu dzięki architekturze 64-bitowej ułatwia wycinanie obiektów z bardzo dużych plików obrazów. Funkcja ta umożliwia wykonywanie licznych zadań na dużych plikach, np. usuwanie obiektów w tle czy skopiowanie wyodrębnionego obrazu i umieszczenie go na innym zdjęciu.
Wyjątkowe sesje szkoleniowe nt. programu PaintShop Pro TYLKO DLA CZŁONKÓW
Porady ekspertów dotyczące programu PaintShop Pro! Członkostwo standardowe zapewnia dostęp do wyjątkowych webinariów, a także sesji szkoleniowych, w których mogą brać udział jedynie zaproszeni użytkownicy. Można dzięki nim poznać nowe techniki i dowiedzieć się, jak optymalnie wykorzystać możliwości oprogramowania do edycji zdjęć.
Szybkie i proste w obsłudze oprogramowanie do edycji nagrań wideo.

Niezależnie od tego, co i jakim sprzętem filmujesz, program Corel® VideoStudio® Pro X6 zapewnia niezbędne narzędzia umożliwiające szybką i łatwą edycję nagrań wideo. Teraz zadziwisz widzów oszałamiającym obrazem wideo w rozdzielczości Ultra HD i doskonałymi efektami wizualnymi. Nowa funkcja śledzenia ruchu obiektu umożliwia śledzenie poruszających się obiektów oraz dodawanie grafiki i tekstów. Ponadto program umożliwia tworzenie efektownych materiałów wideo przeznaczonych do odtwarzania na urządzeniach przenośnych oraz publikacji w Internecie lub na dyskach DVD i Blu-ray Disc™. Używając jednego, wszechstronnego edytora nagrań wideo można teraz nagrywać, edytować i udostępniać różne rodzaje nagrywanych filmów.
Wymagania systemowe

- System Microsoft Windows 8, Windows 7, Windows Vista lub Windows XP z zainstalowanymi najnowszymi dodatkami Service Pack (wersje 32- lub 64-bitowe)
- Procesor Intel lub AMD 1,5 GHz z obsługą funkcji SSE2 (zalecany procesor wielordzeniowy)
- 2 GB pamięci RAM (zalecane 4 GB lub więcej)
- 1 GB miejsca na dysku twardym (zalecane 2 GB)
- Rozdzielczość 1024 x 768 oraz 16-bitowy kolorowy wyświetlacz (zalecana rozdzielczość 1366 x 768 oraz 24-bitowy kolorowy wyświetlacz)
- Karta dźwiękowa zgodna ze standardem DirectX 9 lub nowszym wraz z najnowszym sterownikiem
- Do obsługi funkcji internetowych i samouczków wideo wymagane jest połączenie internetowe
- Napęd CD/DVD zgodny z systemem Windows, wymagany do instalacji
W zestawie

Główne aplikacje:
- Corel PaintShop Pro X6
- Corel VideoStudio Pro X6

Zawartość PaintShop Pro:
- Podręcznik użytkownika
- Pomoc online
- Biblioteka samouczków wideo w Discovery Center
Bezpłatne członkostwo standardowe PaintShop Pro X6 umożliwia dostęp do:
    – przewodnika PaintShop Pro X6
    – modułów dodatkowych KPT Collection (32-bitowych)
    – kolekcji pędzli, ramek i tubek obrazków

Zawartość VideoStudio Pro:
- Podręcznik użytkownika
- Pomoc online
- Biblioteki zawierające szablony, tytuły, pakiety czcionek i ścieżki dźwiękowe
- Biblioteka zawierająca samouczki wideo
- NewBlue Video Essentials
- NewBlue TitlerEX

Dlaczego możemy sprzedawać ten zestaw tak tanio???

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w handlu oprogramowaniem i kontakty z dostawcami na całym świecie. Nasze doświadczenie i wiedza pozwala nam wyszukiwać najlepsze rozwiązania dla naszych klientów i oferować oprogramowanie taniej niż konkurencja.


Program jest nowy, nieużywany, oryginalny, w pełni legalny i nigdy nie był rejestrowany!!! Pełna wersja komercyjna (do użytku w firmie lub w domu), nie żaden oem, trial ani wersja studencka!!!

 Licytowana kwota jest kwota brutto (23%), nabywca programu otrzyma fakturę VAT w złotych.

UWAGA!!! Niektórzy inni sprzedawcy na Allegro oferują rachunki w obcej walucie. Pamiętaj że od takich faktur samodzielnie odprowadzasz VAT, więc licytowana kwota jest kwota netto!!!


UWAGA! W ciągłej sprzedaży posiadamy wiele innych programów graficznych Adobe i Corel, również w starszych wersjach, niedostępnych już w sklepach. Napisz czego potrzebujesz – nasza oferta mile Cię zaskoczy!!!


Zapraszamy również na inne nasze aukcje - kupując wiele przedmiotów za przesyłkę płacisz tylko raz!

 

 


© PanelReklamowy