Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

NOWOŚĆ! QUADROCOPTER SYMA X7 2,4Ghz STEROWANY DRON

15-12-2014, 15:53
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 195 zł     
Użytkownik nikogroup_pl
numer aukcji: 4803166178
Miejscowość Lubicz Dolny
Wyświetleń: 53   
Koniec: 15-12-2014, 15:42

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Płeć: Uniseks
Materiał: Plastik, Metal

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

SYMA X7 2.4GHz 
 STABILNY DUŻY QUADROCOPTER R/C
Najnowszy system stabilizacji lotu / Pełne akrobacje 360 / Bez trudu dźwiga kamerkę / Prędkość przelotowa do 40km/h / Profesjonalny kontroler typu XBox
MODEL W WERSJI RTF (gotowy do lotu po wyjęciu z pudełka)

Nowy quadrocopter znanej i renomowanej marki Syma - X7, jest najnowszym modelem z tej serii.

Helikopter już Ci się znudził? Czas na quadrocopter!
Syma X7, to duży i silny model wielowirnikowy z najnowszym systemem stabilizacji GYRO.
Bez problemu podnosi 40 gramową kamerkę, dzięki temu otrzymujemy niezwykle stabilne urządzenie do nagrywania filmów z lotów. 
Niesamowicie stabilny model o tak dużych rozmiarach, umożliwia przeloty nad miejscami dotąd niedostępnymi jak np. rzeka, doliny czy las.

 Syma X7 została oparta na bardzo trwałej konstrukcji z włókna węglowego i tworzywa ABS. Dzięki niewielkiej wadze model swobodnie wznosi się na wysokość 50 metrów (nawet z obciążeniem).
Model został wyposażony w niezwykle mocny akumulator Li-Poli o pojemności 500 MAh. Przekłada się to na długość lotu nawet do 10 minut. Model możemy ładować zarówno z urządzenia wyposażonego w wyjście USB jak i bezpośrednio z pilota zdalnego sterowania.

Syma X7 lata w każdym możliwym kierunku oraz dodatkowo została wyposażona w funkcję akrobacji 3600
Ze względu na ogromną stabilność oraz dość łatwe sterowanie model Syma X7 można polecić nawet mało doświadczonym pilotom.
FILMY
SPECYFIKACJA

Wymiary: 360 x 360 x 61.5 mm
    Akumulator Li-Po 3.7V 500Mah
    Nadajnik 2.4GHz
    Czas ładowania: 30-40 minut
    Czas lotu: 8-10 minut
    Zasięg: do 60 metrów



Napęd: elektryczny
Model ładowany z USB.
Można dokupić z naszej oferty uniwersalną ładowarkę USB na 230V


Profesjonalne sterowanie 4 kanałowe:

Model porusza się we wszystkich możliwych kierunkach.
Sterowanie za pomocą profesjonalnego nadajnika (pilota) 2,4Ghz.
Dodatkowo potrafi wykonywać akrobacje.
W OPAKOWANIU
  
- kompletny model Syma X7

- aparatura sterująca 2,4Ghz 4Channel (pilot)

- instrukcja obsługi

- przewód USB do ładowania modelu

- akumulator do modelu

- dowód zakupu Faktura VAT

+

zapasowe śmigła  !!!

KOLORYSTYKA
POZOSTAŁA OFERTA

ZAPRASZAMY NA POZOSTAŁE AUKCJE











Pokaż wszystkie aukcje
WAŻNE INFORMACJE
GWARANCJA 24 MIESIĄCE: Na każdy przedmiot zakupiony w naszym sklepie udzielamy 2 letniej gwarancji. Szczegóły na stronie "o mnie".
JEDEN KOSZT WYSYŁKI KURIERSKIEJ: Przy zakupach kilku przedmiotów w naszym sklepie zawsze płacisz tylko jeden koszt wysyłki kurierskiej - bez względu na ilość i wartość zakupów.
10 DNI NA ZWROT: Zgodnie z prawem przy zakupach przez internet przysługuje okres 10 dni na zwrot towaru w stanie nie używanym wraz z oryginalnym opakowaniem. Szczegóły na stronie "o mnie".
KUPUJESZ BEZ POŚREDNIKÓW: Towar który sprzedajemy importujemy specjalnie dla Ciebie. Nie ponosisz więc niepotrzebnych kosztów pośredników oraz naliczanych marż.
SERWIS I AKCESORIA: Do większości modeli posiadamy części zamienne oraz akcesoria dodatkowe. Skontaktuj się z nami przez formularz i napisz jakiej części poszukujesz.
ODBIERAJ OSOBIŚCIE W NASZYM SKLEPIE:

[DANE_EU][KOD][/KOD][EAN][/EAN][WYS]24[/WYS][TYP]0[/TYP][SKL_ID]937878[/SKL_ID][SKL_TXT]Quadrocoptery RC[/SKL_TXT][WZN]1[/WZN][/DANE_EU]


>> Aukcja wystawiona za pomocą programu EasyUploader firmy PhotoSoft <<