Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

NOWOŚĆ NA RYNKU LUSTRO KTÓRE NIGDY NIE ZAPARUJE

18-01-2012, 3:59
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik szklolux-lubin
numer aukcji: 1997062923
Miejscowość Lubin
Wyświetleń: 397   
Koniec: 13-01-2012 06:53:27

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST WYSOKIEJ JAKOŚCI, NOWOCZESNE, KRYSZTAŁOWE LUSTRO ŁAZIENKOWE PODŚWIETLANE OD SPODU Z MATĄ GRZEWCZĄ

LUSTRO KRYSZTAŁOWE PODŚWIETLANE HALOGENOWO OD SPODU

" LA STONE " 60 * 80 CM

KAŻDY ZESTAW ZAWIERA:

- LUSTRO FAZOWANE O KRAWĘDZIACH POLEROWANYCH,

WYMIAR: SZEROKOŚĆ 60 CM,

WYSOKOŚĆ 80 CM

- PŁASKI TRANSFORMATOR UMIESZCZONY

POD LUSTREM

- MATA GRZEWCZA OGRZEWAJĄCA LUSTRO OD SPODU O POWIERZCHNI 29 * 41 CM O MOCY 20 W

- 10 PUNKTÓW HALOGENOWYCH WRAZ Z ŻARÓWKAMI (10 * 10 W 3000H)

- PRZEŁĄCZNIK

- UCHWYTY I KOŁKI DO MONTAŻU NA ŚCIANIE

- OPAKOWANIE

- GWARANCJA

- LUSTRO ZOSTAŁO PRZEBADANE PRZEZ NOTYFIKOWANY ZAKŁAD

BADAŃ I ATESTACJI, POSIADA CERTYFIKATY CE I ZNAK BEZPIECZEŃSTWA "B"

SUPER NOWOŚĆ ! ! !

TO LUSTRO NIGDY NIE ZAPARUJE W MIEJSCU GDZIE JEST OGRZEWANE OD SPODU MATĄ ELEKTRYCZNĄ OD FIRMY "SZKŁO-LUX"


LUSTRO GDY W ŁAZIENCE NIE MA PARY LUSTRO ZAPAROWANE LUSTRO ZAPAROWANE Z MATĄ GRZEWCZĄ

POLE OGRZEWANE PRZEZ MATĘ MA WYMIARY 29 CM SZEROKOŚĆ I 41 CM WYSOKOŚĆ

SPECYFIKA TEGO URZĄDZENIA POLEGA NA TYM IŻ OGRZEWA LUSTRO OD SPODU DO TEMPERATURY ZAWSZE O KILKA STOPNI WYŻSZEJ NIŻ TEMPERATURA PANUJĄCA W DANEJ CHWILI W ŁAZIENCE CO POWODUJE IŻ NAWET PRZY NAJGORĘTSZYM PRYSZNICU CZY TEŻ KĄPIELI PARA WODNA NIE SKROPLI SIĘ I NIE OSIĄDZIE NA TYM MIEJSCU

MATA WŁĄCZANA JEST RAZEM Z PODŚWIETLENIEM, JEJ POBÓR MOCY TO 20 WAT

LUSTRO TO WYKONANE JEST Z NAJLEPSZYCH DOSTĘPNYCH NA RYNKU MATERIAŁÓW. TAFLA LUSTRZANA (BELGIJSKI PRODUCENT GLAVERBELL) ZABEZPIECZONA JEST POWŁOKĄ TEFLONOWĄ PRZED DZIAŁANIEM WILGOCI (LUSTRO NIE KORODUJE W ŁAZIENCE)

PODŚWIETLENIE HALOGENOWE TO 10 OGÓLNIE DOSTĘPNYCH ŻARÓWEK SZTYFTOWYCH (10 W) ZASILANYCH PRZEZ TRANSFORMATOR ELEKTRONICZNY UMIESZCZONY POD LUSTREM O MOCY 105 W, MARKOWE ŻARÓWKI O DŁUGIEJ ŻYWOTNOŚCI ZAPEWNIAJĄ ŁADNE BIAŁE ŚWIATŁO, ( W NASZYCH LUSTRACH NIE STOSUJEMY WYSOKO NAPIĘCIOWYCH ŻARÓWEK HALOGENOWYCH 230 V, PONIEWAŻ DAJĄ ONE ZUPEŁNIE INNE, ŻÓŁTE ŚWIATŁO I NAGRZEWAJĄ SIĘ DO BARDZO WYSOKICH TEMPERATUR CO MA BARDZO ZŁY WPŁYW NA LUSTRO )

OŚWIETLENIE TO ZNAJDUJE PRAKTYCZNE ZASTOSOWANIE W ŁAZIENCE BĄDŹ PRZEDPOKOJU JAKO OŚWIETLENIE TWARZY, CAŁOŚĆ DAJE FANTASTYCZNY EFEKT, ŚWIATŁO WYCHODZI POPRZEZ MATOWE PROSTOKĄTY NA LUSTRZE (4*5 CM ) ORAZ POZA ZEWNĘTRZNE KRAWĘDZIE LUSTRA CO TWORZY RODZAJ ŚWIETLNEJ RAMY. DZIĘKI DOŚWIADCZENIU NASZEJ FIRMY ODSTĘP LUSTRA OD ŚCIANY ZOSTAŁ ZREDUKOWANY DO MINIMUM I PO ZAMONTOWANIU LUSTRA NA ŚCIANIE WYNOSI TYLKO 2,5 CM

! ! ! UWAGA ! ! !


ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA INNEGO LUSTRA Z NASZEJ OFERTY NA ALLEGRO Z MATĄ GRZEWCZĄ, NALEŻY WTEDY DO CENY LUSTRA DOLICZYĆ KOSZT SAMEJ MATY WYSOKOŚCI 96.00 ZŁ NALEŻY JEDNAK WCZEŚNIEJ ZAPYTAĆ CZY DO DANEGO MODELU LUSTRA KTÓRY PAŃSTWA INTERESUJE JEST MOŻLIWOŚĆ ZAMONTOWANIA MATY GRZEWCZEJ.


PYTANIA PROSZĘ KIEROWAĆ NA ADRES E-MAIL:[zasłonięte]@wp.pl
BĄDŹ DZWONIĆ POD NR TELEFONU

+48 76 [zasłonięte] 44 LUB +48 [zasłonięte] 27 03

ŁATWO SPRAWDZIĆ ŻE CENY PODOBNYCH LUSTER W MARKECIE TO KOSZT OKOŁO 350 ZŁ. DLATEGO UWAŻAMY ŻE CENA "KUP TERAZ" KTÓRĄ USTALILIŚMY JEST ROZSĄDNA i ATRAKCYJNA.
POZA TYM Z NASZEJ STRONY GWARANTUJĘ 100 % BEZPIECZNY TRANSPORT A KOSZT UBEZPIECZONEJ PRZESYŁKI KURIEREM TO 39,00 ZŁ. OCZYWIŚCIE TOWAR MOŻNA ODEBRAĆ OSOBIŚCIE.

TOWAR NOWY , ORYGINALNIE ZAPAKOWANY, KOMPLETNIE WYPOSAŻONY DO MONTAŻU

NA ŻYCZENIE KLIENTA WYSTAWIAMY FAKTURY VAT

ZAPRASZAMY NA NASZE POZOSTAŁE AUKCJE !!!
Panel aukcji  
OPINIE NASZYCH KLIENTÓW NA ALLEGRO

Pozytywny

Pozytywny

Pozytywny

Pozytywny

Pozytywny

Pozytywny

Pozytywny

Pozytywny
PRODUCENT LUSTER
"SZKŁO-LUX"
ZAKŁAD SZKLARSKI
A.B. STYSIŃSCY
UL.ŚCINAWSKA 16
59-300 LUBIN
DOLNOŚLĄSKIE
NIP: 692[zasłonięte]240-32
TEL/FAX: +48 76 [zasłonięte] 44
KOM: +48 [zasłonięte] 27 03
e-mail: [zasłonięte]@wp.pl
www.szklolux-lubin.pl

Konto mBank : 83 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 415028
Przesyłki nadawane są przez naszą firmę codziennie od poniedziałku do piątku, paczki wysyłamy po wcześniejszej wpłacie na konto kosztów lustra łącznie z kosztami transportu. Jeżeli Państwa wpłata zostanie zaksięgowana na naszym koncie ( mBank ) do godziny 13:00 przesyłka zostanie wysłana jeszcze tego samego dnia i będzie dostarczona w następnym dniu roboczym. Możemy również wysłać paczkę "ZA POBRANIEM" należy jednak pamiętać iż koszt transportu wzrośnie wtedy o 8,00 zł i należy nas poinformować e-mailem lub za pomocą formularza allegro o wyborze takiej formy płatności zaraz po dokonaniu zakupu na Allegro.
Do sprzedawanych produktów dołączony jest paragon fiskalny lub na życzenie Faktura VAT. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie nie których praw konsumentów, z towaru zakupionego u nas można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki, jednak tylko wtedy, gdy produkt znajduje się w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu, nie nosi śladów używania, ani nie został w żaden sposób zniszczony. Gwarantujemy zwrot 100 % wartości produktu. Pieniądze zwrócimy przelewem na wskazany rachunek bankowy.

Producent Luster Szkło-Lux Zakład Szklarski - A.B. Stysińscy