Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

NOWOŚĆ Multimedialny Poradnik Akwarystyczny DVD

18-01-2012, 5:33
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik art_martin
numer aukcji: 2030265925
Miejscowość Poniec
Wyświetleń: 113   
Koniec: 15-01-2012 12:06:14

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

tmp_005
prezentuje
Zadaj pytanie sprzedającemu

Telefon:
605-[zasłonięte]-267

E-mail:
art_martin()interia.pl

() - zamień na @
5 zł
przy wpłacie na konto
(w cenie zawarty: , koszt opakowania)
---------------

7 zł
przy wpłacie na konto
(w cenie zawarty:
list priorytetowy,
koszt opakowania
)
---------------

13 zł
wysyłka za pobraniem
(w cenie zawarty przesyłka
za pobraniem,
koszt opakowania
)

16,50 zł
wysyłka za pobraniem
(w cenie zawarty
przesyłka priorytetowa,
koszt opakowania
)

Osoby bez pełnej aktywacji
konta nie mogą korzystać
z wysyłki za pobraniem.
Obowiązuje wyłącznie
przedpłata na konto.
1. Wpłata za przedmiot na konto w

35 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 623984

lub

96 1050 [zasłonięte] 1[zasłonięte]5200090 [zasłonięte] 684659


2. Przesyłki wysyłane są codziennie
do godziny 12:00. Jeśli wpłata
nastąpi po tej godzinie kurs
wysyłamy następnego dnia.


3. Komentarz pierwszy
wystawia kupujący.
Jest to dla mnie informacja
że kurs został doręczony.


4. Dane potrzebne do przelewu
otrzymasz w liście od Allegro,
po kliknięciu w opcję "Kup Teraz"


5. Jeśli wybierzesz przesyłkę
"Za pobraniem", powiadom mnie
proszę o tym, zaraz po kliknięciu
w opcję "KUP TERAZ".

Stwórz podwodny świat, który wszystkich zachwyci !


Potrzeba życia człowieka z naturą istniała od zawsze. Dlatego człowiek postanowił mieć ją w swoim skrawku domowego zacisza. Stąd tylu hobbystów i ludzi z zamiłowaniami do psów, kotów, papug czy gryzoni. Niestety nie każdy jest w stanie poświęcić tym zwierzętom czas i swoją cierpliwość. Często zapominają iż można mieć w domu skrawek podwodnego świata.

Wyobraź sobie, że taki zbiornik jest świetnym źródłem relaksu dla wszystkich mieszkańców jak również przepiękną ozdobą domu, a dla najmłodszych źródłem wiedzy o egzotycznych zwierzętach i roślinach.

Stworzenie i utrzymanie takiego biotopu wymaga wiedzy na temat aranżacji i procesów zachodzących w zbiorniku, dlatego prezentuję pierwszą na rynku multimedialną publikację na temat prawidłowego „startu” akwarium oraz pielęgnacji w późniejszym okresie użytkowania.

Poradnik akwarystyczny DVD to płyta z materiałem video na którym pokazano cały cykl tworzenia biotopu na zbiorniku 450L. W poradniku tym znajdziesz szczegółowe wskazówki dotyczące:

 • przygotowania przedmiotów i akcesorii - wiele osób zaczynających przygodę z akwarystyką już na tym etapie dokonuje wiele pomyłek, które w późniejszym czasie przekładają się na problemy związane z jakością wody czy nadmiernym przyrostem glonów,

 • wyboru optymalnego miejsca i sposoby aranżacji akwarium - często złe usytuowanie akwarium wpływa niekorzystnie na hodowane w nim stworzenia a nieprzemyślany aranż nie uwydatnia wszystkich walorów zbiornika. Dowiesz się również jakich okresów dojrzałości zbiornika należy przestrzegać, aby jego późniejsi mieszkańcy czuli się dobrze niczym w naturalnym środowisku, • doboru odpowiedniej aparatury wspomagającej procesy filtracji i fotosyntezy
  - duża większość oferowanych na rynku zestawów akwariowych (akwarium+pokrywa) nie spełnia wymogów oświetleniowych. Zobacz jak przebudować pokrywę, aby uzyskać optymalną ilość światła oraz zamontować nocne oświetlenie LED, które stwarza zachwycający klimat. W poradniku tym oprócz omówienia filtra zewnętrznego i mediów filtracyjnych zobaczysz również jak zamontować zestaw dwutlenku węgla (CO2), który wspomaga przyrost roślin. • prawidłowego sadzenia i przycinki egzotycznych roślin - w podrozdziale tym przekonasz się, iż uprawa żywych egzotycznych roślin wcale nie jest kłopotliwa a dzięki zastosowaniu kilku praktycznych narzędzi można bez kłopotu dowolnie sadzić i szczepić nowe pędy. • praktycznych metod pielęgnacji akwarium - wiele osób myśli, iż duże akwarium to duży kłopot. Niestety są w błędzie - to jedno z hobby, któremu wcale nie trzeba poświęcić więcej czasu niż innym zwierzętom. Duże akwarium bowiem łatwiej jest pielęgnować. Zobacz jak dokonać przycinki roślin zmieniając co jakiś czas aranż zbiornika. Przekonasz się, że akwarium może dać ujścia Twoim twórczym aspiracjom, • obserwacji i pomiaru jakości wody - zadbanie o prawidłowy rozwój oraz wygląd ryb i roślin to ważny temat, który również został omówiony w poradniku. Dowiedz się jak interpretuje się najważniejsze parametry wody i wpływa na nie uzyskując optymalne jej wartości.  Wszystkie porady zawarte w poradniku to wiedza, która pomoże Ci stworzyć podwodny świat. Będzie on relaksem dla Twoich oczu, po męczącym dniu w szkole czy pracy.
  Poradnik ten jest doskonałym źródłem wiedzy dla młodych osób ze względu na jego multimedialną formę. Płyta zawiera 80 min materiału video w jakości DVD 16:9 . Posiada łatwe menu.

  Stało się już tradycją to, iż dokonując zakupów na aukcjach firmy Art Impuls nie musisz bać się o bezpieczeństwo transakcji bowiem ten produkt objęty jest 100% GWARANCJĄ SATYSFAKCJI.

  "Gwarancja satysfakcji"

  Produkt objęty 30-dniową, bezwarunkową gwarancją satysfakcji. Oznacza to, że masz dokładnie 30 dni na przetestowanie całej płyty. Jeśli w ciągu tych 30 dni, w którymkolwiek momencie dojdziesz do wniosku, że nie jesteś usatysfakcjonowany i dasz mi o tym znać, zwrócę Ci Twoje pieniądze, również te wydane na przesyłkę.  Podsumujmy wszystko co otrzymasz:
 • płyta "Poradnik Akwarystyczny DVD"
 • gwarancja zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni, jeśli nie będziesz zadowolony


Czy już zwróciłeś uwagę, jak bezpieczna
jest Twoja inwestycja?


Właśnie dlatego możesz już teraz kliknąć w "KUP TERAZ" i otrzymać Poradnik Akwarystyczny DVD


Posiadamy dogodne formy płatności i realizujemy wysyłkę codziennie.


Pozdrawiam serdecznie
Marcin GoldmannDla pracowników Allegro

"Poradnik Akwarystyczny DVD" nie jest objęty licencją GNU/GPL. Firma Art Impuls jest jedynym autorem i właścicielem filmów oraz posiadam do nich wszelkie prawa majątkowe (ustawa z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. nr 24 poz.93) ustawa z dnia 08.06.1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. nr. 47 poz. 211)). Kopiowanie części lub całości bez pisemnej zgody firmy Art Impuls w jakiejkolwiek postaci jest nielegalne i zabronione. Aukcja zgodna z regulaminem Allegro Aukcje Online.

Wszelkie prawa do projektów, zdjęć, opisów i szablonu są własnością Art Impuls - kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawa o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170