Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

NOWOŚĆ logitech ULTRATHIN KEYBOARD COVER

02-06-2012, 9:15
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 419 zł      Najwyzsza cena licytacji: 419 zł     
Użytkownik locutus23
numer aukcji: 2351939158
Miejscowość Rzeszów
Kupiono sztuk: 1    Licytowało: 1    Wyświetleń: 95   
Koniec: 22-05-2012, 21:38

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
System operacyjny: Apple iOs

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

logitech ULTRATHIN KEYBOARD COVER

http://www.youtube.com/watch?v=X5j4Vxeodhs

Eleganckie wzornictwo i komfort pisania
— doskonałe uzupełnienie tabletu iPad.

Ochrona tabletu iPad
 
Jak uczynić doskonały tablet iPad jeszcze lepszym? Zapewnij mu elegancją ochronę, gdziekolwiek jesteś dzięki bardzo cienkiej pokrywie ekranu. Dodaj bezprzewodową klawiaturę Bluetooth® i już możesz wygodnie pisać. Elegancka, bardzo cienka, aluminiowa pokrywa ekranu ma wysoką jakość i świetnie uzupełnia tablet iPad. Pasuje do tabletu tak doskonale, że trudno je od siebie odróżnić.

Pisz śmiało
 
Gdy zechcesz napisać wiadomość w komunikatorze lub wysłać e-mail, na tej klawiaturze bezprzewodowej Bluetooth® zrobisz to cicho i wygodnie. Klawiatura zewnętrzna nie tylko zwalnia miejsce na ekranie tabletu iPad, ale umożliwia szybszą pracę dzięki użyciu skrótów najczęściej używanych poleceń, takich jak kopiowanie, wklejanie, cofanie i wiele innych. Dodatkowo po całkowitym naładowaniu akumulatorów czas pracy wynosi nawet 6 miesięcy.*

Pomysłowy zatrzask
 
Bardzo cienką osłonę z klawiaturą Logitech można bezpiecznie przymocować do tabletu iPad dzięki pomysłowemu zatrzaskowi magnetycznemu. Znajduje się na wysokości magnesów wbudowanych w obudowę tabletu iPad i pewnie mocuje go do pokrywy.


Wymagania systemowe

iPad 2 i iPad (3. generacji)
Informacje o gwarancji

Trzy lata, ograniczona gwarancja na sprzęt
Zawartość opakowania

Zawartość zestawu:
Pokrywa z bezprzewodową klawiaturą Bluetooth i podstawką
Kabel do ładowania USB-mikro USB
Dokumentacja
Szmatka do czyszczenia