Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

NOWET Bezwodne Mycie Polerowanie jednym produktem

20-01-2012, 14:28
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 110 zł      Aktualna cena: 110 zł     
Użytkownik taliaforte
numer aukcji: 2004410119
Miejscowość Wrocław
Kupiono sztuk: 1    Licytowało: 1    Wyświetleń: 152   
Koniec: 16-01-2012 18:09:06
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Zestaw  upominkowy  NoWet  do bezwodnego  mycia, woskowania i zabezpieczania  lakieru  samochodu  wszystko w jednym rewelacyjnym, amerykańskim produkcie z nowej elitarnej serii. Produkt  wykonany jest według najnowszych  technologii  21 wieku. To  prawdziwa rewolucja w pielęgnacji luksusowych samochodów dająca niesamowite efekty.

 

 SKŁAD zestawu:

 NoWet butla 946ml wystarczajaca na 7 do 8 samochodów.

 Aplikator wielokrotnego użytku o ekonomicznym dozowaniu mgiełki .

ściereczki z mikrofibry 32 x 32 cm.do pierwszego usunięcia brudu  oraz 50 x 60 cm do ostatecznego polerowania  komplet 2 ściereczki

 

O PRODUKCIE:

NoWet to nowy w 100% ekologiczny produkt posiadający atest PZH, bezpieczny, nie rysujący powierzchni i ulegający biodegradacji. Składa się z najlepszych naturalnych składników. Dzięki temu pielęgnuje Twój samochód i doskonale zabezpiecza przed promieniami słonecznymi i UV. Jest rezultatem wielu lat poszukiwań i badań. Mycie, woskowanie i polerowanie w jednym produkcie! Produkt przyjazny człowiekowi. Może być używany przez każdego, posiada 17 głównych, aktywnych składników, w tym najlepsze czyszczące i polerujące: CARNAUBA WAX i KAOLIN CLAY.

NoWet ma gwarancję producenta na to, że nie powoduje zadrapań, a nasi klienci po 2-3 pielęgnacjach nie chcą już słyszeć o tradycyjnych, przestarzałych technikach mycia. To mówi samo za siebie.

NoWet nie zawiera w swoim składzie żadnych silikonów, substancji rysujących ani szkodliwych. Wosk z palmy CARNAUBA oraz glinka KAOLIN, są antystatyczne i dlatego Twój samochód będzie lśnił przez długi czas.

To jest pierwszy raz, kiedy ten unikalny produkt staje się                     dostępny dla polskich klientów.

NoWet spełnia obecne międzynarodowe wymagania dotyczące wody i eliminuje zanieczyszczenia spływające do kanalizacji szkodzące środowisku.
Używając NoWet nie potrzebujesz już wody, wiader i węży. Twoje auto będzie lśniło bez użycia agresywnych środków chemicznych, zwłaszcza silikonu, kwasów i produktów ropopochodnych. Po pielęgnacji zostaje na samochodzie powłoka ochronna zapobiegająca przywieraniu brudu.

NoWet jest szybki i wygodny w użyciu przez cały rok. Może być stosowany gdziekolwiek i kiedykolwiek. W okresie zimowym nie musisz się martwić zamarzającymi zamkami i przymarzającymi uszczelkami jak przy wyjeździe z tradycyjnej myjni. Idealny do szyb nie trzeba usuwać z nich żadnych silikonów ani wosków, jak po myciu w myjniach tradycyjnych.

NoWet to bezwodne mycie samochodów, polerowanie i zabezpieczenie w jednym produkcie – jeden łatwy sposób bez użycia wody, jest idealny do pielęgnacji i ochrony przed UV, a nawet do usuwania plam z wnętrza samochodu.


NoWet
może być stosowany  także tylko jako wosk do woskowania oraz polerowania czystego lub lekko zabrudzonego auta. Jest on wtedy bardzo wydajny (10 -12 aut z butli 946 ml. ) i nadaje rewelacyjny bardzo wysoki połysk odnawiając części gumowe i plastikowe nadwozia i regenerując nawet wypłowiały lakier. Polerowanie zaczynamy zaraz po naniesieniu preparatu nie czekając aż wyschnie.


Inne zastosowaniaNoWet

Włókno szklane, łodzie, motorówki, motocykle, rowery,

NoWet doskonale wykorzystasz w pielęgnacji domu doskonały produkt do mycia i nabłyszczania szyb, ram okiennych z pcv, luster, mebli na wysoki połysk, kabin prysznicowych, glazury ściennej a także emaliowanych, nierdzewnych i chromowanych urządzeń i sprzętów  gospodarstwa domowego. Wyczyszczona powierzchnia nie jest tłusta i nie pozostawia śladów po dotknięciu rękami podczas użytkowania.

NoWet jest aktualnie używany w branży samochodowej na całym świecie, również na targach samochodowych, gdzie prezentowane są nowe samochody (teraz już wiesz dlaczego one tak pięknie lśnią)

 

Dzięki temu produktowi możesz założyć własną mobilną myjnię samochodową i wykonywać usługi w każdym miejscu wskazanym przez klienta  bez dodatkowych zezwoleń  (informacje na naszej stronie internetowej.).


 

 Na co zwracać uwagę podczas     używania preparatu: NoWet 

-  upewnij się, że w miejscu, w którym zaparkowany jest samochód nie ma przeciągów

    by wiatr nie zabierał Ci nanoszonej aplikatorem mgiełki.

-  pamiętaj, że samochód musi być suchy a dla lepszej pracy powinien stać w cieniu.

- przed użyciem, dobrze wymieszaj zawartość butelki wstrząsając nią przez ok. 10 sek.

 - nanosząc nowet na brudną powierzchnię, zwróć uwagę na to by nanieść go trudno dostępne części (znaczki firmowe, kratki,  listwy) oraz mocno zabrudzone miejsca

 

Jak Używać NoWet -( zobacz film video na naszej stronie internetowej )

 
 

Potrząśnij butelką przez 10-20 sekund, aby dobrze wymieszać NoWet.

  1. Za pomocą aplikatora nanieś niewielką ilość NoWetu na jedną część samochodu.
  2. Poczekaj 5-10 sekund i wytrzyj powierzchnię używając ściereczki i prowadząc ją w jednym kierunku, ściągnij  brud z samochodu.
  3. Kiedy ściereczka  wykaże mocne zabrudzenie, kontynuuj pracę ze świeżą.
  4. Zaraz po wyczyszczeniu danego elementu nie czekając aż preparat wyschnie poleruj go za pomocą inne większej ściereczki ( zalecana mikrofibra), aż do uzyskania głębokiego połysku.

 

wystawiamy faktury VAT w sprawie cen ilości hurtowych lub opakowań 5-cio litrowych dla myjni i firm sprzątających proszę o kontakt lub odwiedzenie witryny link niżej zapraszam

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji o systemie NoWet zapraszamy na stronę:

www.nowet-autokosmetyka.pl

Zabronione jest jakiekolwiek kopiowanie wyglądu produktów oferowanych przez firmę  „ AS Import Export – NOWET – AS TaliaForte „. Wzory oraz znaki towarowe są zastrzeżone i chronione prawem. W przypadku prób kopiowania, będą  podjęte odpowiednie kroki prawne zgodnie z artykułem 3 ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku (Dz.U.  Z 2003 roku, Numer 153 pozycja 1503).